Kočárek Zopa Cyrrus Air. Hodnocení? Zkušenosti?

honeya
15. říj 2020

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s kočárkem Zopa Cyrrus Air? Chci do budoucna pořídit druhý skladnější a lehčí kočár, než mám teď. Sháním něco, co občas zvládne nějakou polní cestu. Ale převážně budu používat do města. Také mě zaujala cena kočárku. Bohužel jsem nikde nenašla moc recenze. Tak budu ráda za zhodnocení, jestli má cenu kupovat nebo ne.

kulisek_28
16. říj 2020

Omlouvám se, zkušenost nemám, ale vzhledově vypadá moc hezky 🙂

honeya
autor
16. říj 2020

@kulisek_28 Tak je to prý novinka z léta. Včera jsem se na něj byla koukat ve funbaby. Není to nic extra, jako jsou jiné značky, ale myslím, že by bohatě stačil. No ještě uvidím, zda ho časem pořídím😊

kara11
21. bře 2021

Ahoj, také mě zaujal kočárek zopa, chtěla jsem se zeptat, jestli jsi ho nakonec koupila?

honeya
autor
21. bře 2021

@kara11 Zatím ne, ještě mám jiné kočárky, co se mi líbí. Ale na léto bych ráda pořídila nějaký jiný. Tak uvidíme, zda tento či nakonec vyberu jiný

cvachna
1. bře 2022

Ahoj , tak my zopa cyrrus air máme za 2500 z Fun baby a jsme nadšeni 🙂
Hoooodne podobný Valco trend 4 sport
Velký
Rukojeť nejde polohovat,ale o brzdu taky nezakopavame.ja mám 169cm a manžel 175 a krásně nám sedí
Polohování je taky jak u Valco
Nánožník teplý , zapínání na druky, což je lepší jak na suchý zip 🙂
Potěší i kelímek na pití a pláštěnka ,která se dole u nožiček krásně připne 🙂
Boudicka je hezky veliká a i když je připínání zevnitř na suchý zip, tak to drží hezky 🙂
Madlo u dítěte je kožené ,ale koženka jde sundat 🙂 ležící plocha je 83cm a když je zima a dáte nánožník a boudičku dolů , tak dítě nejde vůbec vidět 🙂 to jsem taky dala fotku.
Kolečka nafukovací, nafoukli jsme na benzině a jezdí hezky.kos velký , nákup jde protáhnout do koše i pod nožkami 🙂 celkově za ty peníze dávám tak 97%

Doplňky jsme koupili na Pinkie , batoh super prostorný a podložku a fusak od sensillo a fusak teda parádní.jde zapnout až k hlavičce ,tak v zimě je tam dcera zakuklena.
Je to celoroční fusak s waflovou podšívkou , vyvatovaný

cvachna
1. bře 2022
kara11
1. bře 2022

@cvachna Díky za info 🙂 nakonec jsme ho koupili. Akorát mi vadí, že nejde dát do úplného sedu. Jinak taky celkem spokojenost.

pavlina96
2. bře 2022

Dobrý den, před pár dny jsme kočárek taky pořídili, ale hned při první procházce v něm začalo rachotit od předních koleček jak je tam ta pružinka a nevím jestli to tak má dělat nebo ne. Je mi jasné, že nebude úplně tichý, ale jela jsem pouze po starší silnici a po nerovném chodníku a stačilo mi to. Nedovedu si představit menší terén. Jsem z toho zklamaná 😏 mohla bych vás poprosit o video jak sním jedete na procházce? Předem děkuji

cvachna
2. bře 2022

@pavlina96 ony to ale nehrkaji kolečka,ale ten košík , ty železné cvočky u předních koleček 🙂 jinak jede krásně 🙂

honeya
autor
2. bře 2022

@pavlina96 Nám ze začátku taky dost rachotily přední kola i to i na rovné cestě. Po čase se to trochu zlepšilo. Každopádně za ty peníze tomu ten kočárek asi odpovídá

pavlina96
2. bře 2022

@cvachna aha, děkuji moc za zprávu. Dneska jedu do Funbaby pro autosedačku a kočárek beru sebou. Tak uvidíme, ten košík mě tedy nenapadnul. Děkuji moc

pavlina96
2. bře 2022

@honeya za ty peníze asi ano, ale kdybych za něj dala ty 4tis co stojí původně, tak bych byla naštvaná.
Protože takhle mi nerachotí ani náš starý kočárek a to ho nemám úplně nový, ale z druhý ruky. Proto mě to tak zarazilo, že mám úplně nový a tak rachotí při první procházce.

honeya
autor
2. bře 2022

@pavlina96 Já ho kupovala v létě za plnou cenu. Taky jsem byla ze začátku trochu naštvaná. Ale nakonec jsem ho nevracela. Teď už ho využíváme fakt málo. Každopádně spíš mi přijde do města než do terénu, ikdyž má nafukovací kola.

cvachna
2. bře 2022

@pavlina96 tak dejte kdyžtak vědět čím to bylo 🙂

pavlina96
2. bře 2022

@cvachna na košík jsem se dívala a určitě nějaký zvuky budou od něho, ale pak jak jsem ho prolízala, tak jsem si všimla v předních kolečkách jak jsou ty pružiny, že v jedné něco je jako kdyby šroubek a ve druhé to není.
Tak jsem zvědavá na co přijdou.

pavlina96
2. bře 2022

@honeya no mě zatím taky přišel jen do města a ne do terénu, ale všude píšou jak zvládne menší terén 😏 to mě fakt štve.

cvachna
30. bře 2022

@pavlina96 já s ním teda byla už v lese, terénní cesta a dobrý 🙂

pavlina96
30. bře 2022

@cvachna už ho máme zpět z reklamace a díky bohu je to lepší. Od tý doby se mi ani jednou nezaaretovali přední kolečka. A prostě celkově je to lepší, už tak nerachotí jak při první vyjížďce.

cvachna
31. bře 2022

@pavlina96 mě přestal po měsíci rachotit, asi si to sedlo 🙂 a ty kočičí hlavy, to neovlivní asi žádný kočárek