• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárkem Youpa-la sport one. Máte s ním zkušenosti?

21. ledna 2010 
Ahoj maminy,

máte některá zkušenosti s kočárkem Youpa-la sport one. Celkem se mi líbí, ale nevím, jak moc je praktický, hlavně po přestavbě na sporťák. Je to tento http://www.detskyraj.cz/zbozi/2722-youpa-la-x-sport-one

Nebo klidně poraďte i jinou kombinaci, ale ráda bych, aby ta sportovní korbička byla nandavací proti i po směru. A taky aby to byla čtyřkolka s otočnejma kolečkama. Nemáte někdo nějaký tip?
11. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mates, tvuj kocarek neznam.. nas kocarek ma sportak v obou smerech - Espiro GTX ...a taky je na strankach Detskeho raje
11. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
napríklad CAM MBX6 tris, alebo Bertini X2
11. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes uz kazdy druhy kocik ide dat do protismeru, tych znaciek je spusta, co ma napada tak gesslein - aj future, aj f6, mutsy 4 rider, aj nova kolekcia jane pojde do protismeru, aj casualplay vintage reverse, kopec tych polskych kocikov je tak robenych... skus si otvorit na nejakej kocikovej stranke (predajni) zalozku kombinovane kociky a bude ich tam viac...
11. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc děkuju všem, mně právě přišlo, že málokteré kočárky mají tu sportovní verzi otočnou, a to i některé dražší - ale možná to zrovna na těch stránkách nepsali a ani neměli nafocený. Mrknu na ty, co mi doporučujete. Koukala jsem taky na BEXU a ta se mi zdá dobrá, i v diskuzi dopadá celkem fajn. I když jsem původně poláka moc nechtěla. Tak ještě zapátrám............ :slight_smile:
11. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my máme Dorjan Danny Sport a jsme moc spokojení! Krásně se s ním jezdí, pěkně houpe a sporťák se dá otočit na obě strany...
16. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mates,
ja mám CAM mbX6 tris, je ľahko naklikateľný na podvozok - je do smeru aj proti smeru jazdy a navyše sa ležadlo sá úplne dorovna sklopiť.
zatiať sa malá zmestí do hlbokej vaničky, tak chodíme v nej. mimochodom, aj tá vanička sa dá nakliknúť aj v aj proti smeru jazdy a dá sa polohovať proti refluxu...
ale celkovo kočík je skladný aj do auta.
16. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame firkon quatro a u toho to jde :slight_smile:
16. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame gesslein F2, tam to tiez ide aj s vanickou aj so sportovou castou a ma aj otocne kolieska :slight_smile:
16. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všem díky za tipy, zatím to vyhrává asi dorjan danny sport, ale přece jen, vážně některá z vás neměla tu youpalu? nebo někdo ze známých. Pořád se mi dost líbí, ale bojím se, že jako sporťák bude malá :confounded: . takže kdyby přece jen někdo něco o tomto kočárku věděl, cokoli, tak info beru :sweat_smile: .
17. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem Camarelo Q12, u toho to jde taky... a nebo Tako Jumper X... taky super :wink:
21. led 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek