Kočárky Adamex barleta retro a Adamex Marcello - kdo je má doma?

19anet
24. únor 2019

Máte někdo nějaký z těchto kočárků? Jak jste s nimi ne/spokojené? A mohla byste mi některá změřit vnitřní rozměry hluboké korby (to, co se uvádí na netu, je podle mě rozměr vnější) a taky délku lehu a vnitřní šířku zádové opěrky u sporťáku? Nikde jsem to (asi jako vždycky) nenašla a čas se krátí... Děkuju 🙂

maurrie
24. únor 2019

Mela jsem adamex barletta ale ne retro. Hluboka verze byla super vc sirokeho vybaveni. Ovsem sportak byl hruznej. Zadova operka se sekala, takze kdyz me dite uslo v sede, tak jsem ji zvladla vzbudit nez jsem to dala dolu. Pan rikal ale at to dovezeme a ze to da dohromady. No nikam jsme to nevezli. Je to stejne tezkej velkej kram. My koupili pak Valco snap 4 sport. V podstate to obdobne maj vsechny kamosky okolo. Nikdo ten sportak z dvojkombinace nedokaze pouzivat dlouho. Priste uz bych koupila nejakej jetej hlubokej, to se za teh par mesicu neznici a pak kvalitni sportak. Kdyby me to nekdo poradil na zacatku, mohla jsem usetrit 😂 ale jako hlubokej byl fakt super. Pouziju ho na druhe zas. Mame ho ve sklepe zabaleny tak bohuzel nezmerim.

19anet
autor
25. únor 2019

Díky 🙂 Já mám právě po synovi Libertu a ta má 20kg a je to na mě fakt moc, tak dumám nad něčím lehčím. Liberta je totiž dobrá jen jako hlubokej kočár do terénu a že houpe. Jinak (pro mě) totálně nepraktická. Tak doufám, že nakonec něco najdu a nebudu se s ní muset znova tahat :D