Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
26. led 2008

Spala jsem celkem dlouho a pak jsme jeli s manžou do OBI kupovat kyti...no nechali jsem tam 1300,-... 😅 ale mám 4 nádherné kytičky i s květináčema,no a pka ještě nakoupit,uvyřit a teď jsem douklízela.... 😝

vendulka
autor
26. led 2008

Mám tady naklizeno jako na Vánoce... 😀

vendulka
autor
26. led 2008

koukám, že jste se s kočárkama činily....já zatím žádný nový pěkný objev nemám... ☹

vendulka
autor
26. led 2008

Dvojmama, tak postýlky já teda ještě neřeším...teď mě fascinují kočáry.... 😀 😀

vendulka
autor
26. led 2008

našla jsem jednu internetovou stránku, kde mají na výběr hodně kočárků a nejen jich....

http://www.krtecek.com

rajka
26. led 2008

Ahojky! Ty stránky znám, už jsem tam taky zabrousila. Ale jak už jsem psala, začínám se v tom obrovském výběru ztrácet, takže prozatím máme favorita. Zkusíme jestli se nám vleze do autíka a pak se uvidí. 😉

dvojmama
27. led 2008

ahoj hollky, jenom zdravím stejně tu asi nikdo není 😉
rajko, koukám že sis dala fotky do profilu 😉 sluší ti to 🙂
vendul, my už kočárky máme vyřešené a ted musíme dokoupit zbytek výbavičky abychom se potom nedivili že víc jak půlku věcí nemáme 😅

majka07
27. led 2008

ahojky

tak to vypadá, že ten sporťák asi fakt koupíme 😀

rajka
27. led 2008

Ahojky holčiny! Dvojmama děkuji za pochvalu 😉 já to s těmi fotkami moc neumím, ale učím se 🙂 Majuš, který sporťáček nakonec kupujete? My už máme také vybráno, teď ještě jestli ho dáme do auta a vypouštím to z hlavy 😀 😝

pavlina05
27. led 2008

Ahoj holky!!!
Můžu se přidat?
my čekáme miminko v červnu. Na kočárek máme ještě čas, ale přesto už koukám. Mě se nejvíce líbí :
http://www.autosedacky-kocarky.cz/kocarek-jane-...
Ale ta cena je teda otřesná!!!!
pořád na něj koukám, ale připadne mi opravdu zbytečné utrácet tolik peněz!!!
Nevíte o nějakém podobném kočárku s nižší cenou? 😎

rajka
27. led 2008

Ahojky, no ta cena je vážně příliš! To bych taky nedala! Na tu chvilku...podívej se o několik stránek dopředu, dávaly jsme tam s holkama spoustu odkazů. Snad ti pomůžou při výběru 🙂

beruska2x
27. led 2008

me se tenhle libil na 100% hned od zacatku ale ty prachy taky nedam... vybrala jsem si Implast Bolder 4 v bezove s kvety... koukni na nej pa

pavlina05
27. led 2008

díky, zběžně kokám 😎

pavlina05
27. led 2008

Implast Bolder 4 vypadá dobře 😉

pavlina05
27. led 2008

CAM Cortina X3 taky dobrý 😉

pavlina05
27. led 2008

Holky? A co X-lander X3 2007

rajka
27. led 2008

Pavli, já jsem spíš na čtyřkolky. Konzervativní klasika 😀 takže ti moc neporadím. My máme vybraný český Patron Apollo, tedy zatím 😉

majka07
27. led 2008

rajka, taky chválím fotečku a ikdyž tedy máme kombinaci a je tam sporťák tak stejně asi koupíme tedy ten

http://www.kocarek.cz/kocarky-Baby Design-kočár...

já se do něho zamilovala, ale ještě ho musím vidět ve skutečnosti, takže až pak se uvidí:o)

Taky su spíš na čtyřkolky a já osobně bych taky nedala hodně za kočár, který je na chvilku. Přemýšlela jsem, zda bych na druhý nechala stejný, ale spíš ne, páč za ty další roky bude zase něco jiného.

barnovi
27. led 2008

ahoj holky,jestli muzu poradit,tak my mame X-landera a jsem maximalne spokojena, moje kamaradky maji Moon,Cortinu,Jane,Chico,Patron,Dorjan a ten muj je nejlehci a nejlip se s nim jezdi a i cena je dobra

http://www.kocarky.cz/kocarek-x-lander-xt.html

pavlina05
27. led 2008

majka07 takže myslíš, že čtyřkolka má vetší stabilitu a tak....?
Ty kočárky trojkombinace jsou do 36 měsíců. Vydrží vůbec?
Já jen koukám na netu, jsem ještě laik 🙂 Do obchodu ještě nepůjdu, času dost, ale chci mít nějaké info.

rajky, koukno na něj 😉

rajka
27. led 2008

Majuš, tak ten je opravdu moc hezký!! A jde do lehu, to je taky super! I ta cena je dobrá!! Kterou barevnou kombinaci berete? Mě se líbí tens oranžovou 😉

pavlina05
27. led 2008

rajka, taky hezký....
No ono nakonec opravdu záleží co do toho člověk hodlá investovat..

majka07
27. led 2008

Pavli, každýmu se líbí něco jiného, já su takový zarytý klasik 😀 klasika v kočárech se mi prostě hrozně líbí. trojkolka může mít taky dobrou stabilitu, ale mně se moc nelíbí, jediná cortina je pěkná, ale tu má kde kdo a to se mi taky dost příčí.
Co měli známí kombinace tak jedna využila na tři děti:o)

Rajka, líbí se mi oranžová a modrá, ale asi vyhraje oranžová, no záleží až uvidím na živo, to je prostě pro mě rozhodující a až vyzkoušíme v něm Maju 🙂

pavlina05
27. led 2008

maji díky. 😉

rajka
27. led 2008

Je to všechno o tom, co se komu líbí a kolik peněz můžeš dát. Kvalitní tříkolky jsou stabilní dobře, jen se stím musíš naučit jezdit. Nic proti tříkolkám 🙂 ale jsem na tom stejně jako majka, prostě se mi nelíbí vzhledově 😉
Už jsem to tu jednou dávala, mrkni na to, snad ti pomůže v rozhodování
http://www.promiminko.info/clanky/Kocarky/Jak-v...

majka07
27. led 2008

pavli, není zač. Pokud máš favorita, nenech si ho jen tak někým rozmluvit, každý většinou vychvaluje ten co má on sám a ostatní jsou .... já si vyslechnu jak pozitiva, tak negativa na kočárek, ale stejně se rozhonu dle svého, ale musím si ho prostě vyzkoušet, jen na dobré rady nedám 😉

dvojmama
27. led 2008

ahoj holky,
pavlino, jané byl jeden z mých favoritů ale připadal mi hodně nízký 😉 kdyžtak zkus mrknout na bazárky tam by se dal třebas sehnat jako nový za mnohem lepší cenu 😉
maji, ten sportáček je opravdu pěkný, potom napíšeš jaké s ním máš zkušenosti a jak se v něm líbí Majušce 😉

majka07
27. led 2008

dvojmam napíšu, ale opravdu ještě není jistý na 100% záleží až ho uvidíme 😉

pavlina05
27. led 2008

Holky jste zlatý, kouknu, dočtu...díky 😉

kacka.va
28. led 2008

dvojmama: já jsem zrovna minule jen tak pro zajímavost koukala na Jané v bazarech a k mému překvapení se jich zase tak moc neprodává a nebo vždycky jen část trojkombinace 🙂.