• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

28. listopadu 2013 
majko, ona nechce papkat? To je přesný opak mě :grinning: já bych jedla furt :grinning:
28. led 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to nevím,ale doufám, že nebudou a jinak se nebude dát nic dělat, tak budeme mít dvojčátka
28. led 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul, co kdyby přece jenom se povedla dvojčátka? :wink:
28. led 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam, nechce, to jsou hrozný boje :angry:
28. led 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak bude mít manža co vysvětlovat.... :grinning:
28. led 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale myslím, že to nebude tak horké.... :wink:
autor
uvidíme za pár měsíců...rok,dva... :wink: třeba to budou trojčata... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Majuška zase nechce papat?Tak jí řekni, že přijede teta z Brna a vše ji spapká, protože teta má hlad... :wink:
28. led 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě ani dvojčata nevadí :grinning: jsem stejně chtěla děti blízko sobě, aby si byli co nejbližší. A dvojčata budou mít jeden druhýho, se budem odmalička snažit aby v sobě viděli partáky a nežárlili na sebe :wink: to se mi to ted řiká co :grinning:
28. led 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka07. To je docela mazec mít pět docela malých dětí.Já obdivuju i matky dvojčat.Náš malý je pěkně divoký,mít takových víc je na zbláznění.A to jsme taky čekali původně trojčata :unamused: To by byl teprve výběr kočárků. :grinning:
28. led 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kpetra:jakto, že trojčata?? :sweat_smile:
28. led 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, chvilku je to v pohodě a pak, zase začne vymýšlet chjo. Včera už su to tedy zatrhla, že jí někdy jen 4x denně ok beru, ale včera měla v plánu snad jen 3x tak to tedy ne, nakonec se nechala ukecat, ale to zase bylo
28. led 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pěkně tvrdohlavá prinzecna...jen tě zkouší...co může a co ne... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. led 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
k petro, trojčata :astonished: to taky nevím jestli bych zvládla :grinning:asi ne :confounded: a s výběrem kočárku by to bylo opravdu hooodně zajímavé :grinning:

majko, tak s tim jídlem je to taky hrozný :confounded: no já se děsim toho když nebudu kojit :confounded:
28. led 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u dvou to bude asi sranda dvojmama, jedno se nají a pak druhé a mezitím začne brečet to první, že chce přebalit atd.....no moc ti teda nezávidím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
po kom asi tak tvrdohlavá je :grinning: :grinning: :grinning: jsem jí chtěla dát lesní směs od hamánku a ona mi to rukou oddalovala, že to nechce, tak jsem zkusila dát něco jiného a to si dala, si hrozně navymýšlí. Ikdyž já toho hamánka ochutnala a taky mi nejel, zdál se my zkyslej. Možná to bude jako s tou prošlou kaší :unamused:

mam hlavně když se nekojí tak to leze pěkně do peněz, no já nekojila :unamused:
28. led 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maji, tak to je teda gol, no Majuška to pozná..... :wink:
28. led 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul, ty mě teda uklidnuješ :grinning:

majko, no ono hlavně vyvařování, převařování vody, příprava UM, ohřejvání atd.. :astonished: to bude zábava :grinning:
28. led 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dvojmama, to je realita, tak si na ni pomalu zvykej... :grinning: , to zvládneš.... :wink:
28. led 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt. to čas zabere
28. led 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul, jojo já vim :grinning: vždyt já už se na to i už těšim :grinning: hlavně až konečně budeme rozděleni a ne 3v1 :wink: to je fakt už záhul :confused:
28. led 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, no nic jdu se natáhnou jsem kaput...mějte se hezky, pěkný večer a z práce pošlu vzkaz, na chvilku zase mrknu...zítra máme poradu, tak to bude zase opruz...no nic

Tak páááááá a hezké sny.... :wink:
28. led 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul pa a dobrou :wink:
28. led 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji, tobě taky dvojmama.... :slight_smile:
28. led 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se loučím dobrou noc :wink:
28. led 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou noc.... :wink:
28. led 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
majko taky dobrou :wink:
28. led 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky když už jsem tu zůstala sama samotinká tak vám alespon hodím odkaz na kočárek, který jsme dneska potkali a já si ho zamilovala :slight_smile: nečekat dvojčata tak je to další z favoritů :slight_smile: http://gracobaby.cz/vivo.htm ten černo-bílý je naprosto famózní :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:
28. led 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :grinning:
29. led 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky dvojmama, tak tomuo říkáš ránko??? :grinning: :grinning:
29. led 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek