• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

28. listopadu 2013 
Ahojky holčiny! Vendulko, dobře si zacvič, taky jsem před těhu chodila na stepy apod.
29. led 2008 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky rajak, to je to, bojím se ,že pak toho bbudu muset nechat a to mě to začalo táááááák bavit... :grinning:
29. led 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
vendul, co je to ta power joga? :confused: už jsem o tom slyšela ale nějak si to nevybavuju :sweat_smile:
29. led 2008 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboj...těhotenství uteče jako voda a pak budeš zase cvičit :slight_smile: mimi je důležitější, cvičit můžeš i v padesáti :slight_smile:
29. led 2008 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dvojmama, je to něco málo s prvky jogy, takové protahování těla a trošku i posilování, já jsem nejdříve taky nevěděla co to je myslela jsem si že je to bůh ví co,ale kolegyně na to chodí, tak jsem to taky zkusila a je to super a hlavně mi to pomohlo na moje bolavá záda a taky se cítím dobře a hlavně protažená... :wink:
29. led 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to jo, to potom můžu,ale abych během těhu nezlenivěla...takhle jsem se přemlouvala asi 4 roky, mež jsem se sebou něco začala dělat..až teď... :wink:
29. led 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dvojmama ,jednou to zkus, je to super... :wink:
29. led 2008 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
29. led 2008 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
29. led 2008 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
vendul, ten je pěknej :wink:
a tu power jogy určitě zkusim, zní to dobře :slight_smile: po porodu se chystám hodně cvičit abych co nejdříve měla zpátky svoji figuru :wink: no figuru...prostě trochu stáhnout to bříško :grinning:
29. led 2008 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
teda ta cena :astonished: to je jak jané
29. led 2008 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak toto ti určo pomůže, já mám z toho vždy pěkně namožený břišní svaly a trošku i ruce a zadeček,ale jinak je na celkové posilování dobrá ta kalanetika...jen se to nesmí ze začátku přehánět jako u mě.... :grinning:
29. led 2008 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ale ten kočárek je skvostnej...no myslím, že začínám šetřit.... :grinning:
29. led 2008 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
kalanetika? :astonished: to je zase co? :grinning: a já a pohyby nejde moc dokupy :grinning: dřív jsme chodili třeba na plavání, na spinning, na squash, tenis, bowling, aerobic ale to je tak všechno :confounded:
29. led 2008 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten kočárek je vzhledově moc pěkný...ale holky, mě prostě vadí ty malý kolečka...mám pocit, že se s tím v terénu a ve sněhu bude blbě jezdit
29. led 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
vendul, však šetři :wink: vypadá fakt dobře :slight_smile:
29. led 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kalanetika je teda nářez to hodinu posiluješ ruce,nohy,zadeček,břicho,stehna...je to dost náročné a taky se cvičí s takovou speciální gumkou, která ti ztěžuje pohyby ruk a nohou...ale myslím, že to je tak na stejno náročné s tím aerobikem... :wink:
autor
no šetřím... :grinning:
autor
teď studuji na netu toxoplazmozu....
autor
ale nejsem z toho moc chytrá,....snad to nebude tím, že jsem blondýna.. :grinning:
29. led 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
rajko, ahoj :slight_smile: no nevím taky nemáme moc velká kolečka :confounded: ale podle mě to musí dělat tak, aby to projelo a závějema snad jezdit nebudem :sweat_smile:
29. led 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jednu dobu jsem chodila i na spinning, to byla síla :grinning: pak jsem nějak zlenivěla, přešla jen na aerobic a teď už chodím jen na jógu :wink: ale na tu nedám dopustit, výborná věc na záda a na psychiku!
29. led 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
vendul, no tak se mrknu i na kalanetiku :slight_smile:
a proč toxoplazmozu? :astonished:
29. led 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
super, takže nákaza od našich kočejek asi taková, že mě zítra něco přejede....syrové myso jim nedávám a písek měníme 2x denně a ptáky taky neloví, takže by to mohlo být v pohodě... :grinning:
29. led 2008 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak super, jsem poučena a nic mi nehrozí...snad teda podle toho co jsem se dočetla tak ne,,.... :slight_smile:
29. led 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dvojmama, protože máme doma dvě kočky a chceme mimi, tak abych to od nich nechytla, je to takový jakýsi virus, který se dá chytit i když těhotná sní špatně zpracované maso...syrové,....
29. led 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
29. led 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takže až budu těhu bude písek měnit 2x denně manžel a to celých 9 měsíců....to bude bájo... :grinning: :slight_smile:
29. led 2008 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
rajka, tak jogu nevím, to jsem nezkoušela jen ti power jogu a ta je taky super na záda i na psychiku...to máš pravdu... :wink:
29. led 2008 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
vendul, super :grinning: a to měníte písek ráno i večer? :astonished: Ještě že nemáme zvířata :grinning:
29. led 2008 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek