Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

rajka
29. led 2008

Ahojky holčiny! Vendulko, dobře si zacvič, taky jsem před těhu chodila na stepy apod.

vendulka
autor
29. led 2008

Ahojky rajak, to je to, bojím se ,že pak toho bbudu muset nechat a to mě to začalo táááááák bavit... 😀

dvojmama
29. led 2008

vendul, co je to ta power joga? 😕 už jsem o tom slyšela ale nějak si to nevybavuju 😅

rajka
29. led 2008

Neboj...těhotenství uteče jako voda a pak budeš zase cvičit 🙂 mimi je důležitější, cvičit můžeš i v padesáti 🙂

vendulka
autor
29. led 2008

dvojmama, je to něco málo s prvky jogy, takové protahování těla a trošku i posilování, já jsem nejdříve taky nevěděla co to je myslela jsem si že je to bůh ví co,ale kolegyně na to chodí, tak jsem to taky zkusila a je to super a hlavně mi to pomohlo na moje bolavá záda a taky se cítím dobře a hlavně protažená... 😉

vendulka
autor
29. led 2008

to jo, to potom můžu,ale abych během těhu nezlenivěla...takhle jsem se přemlouvala asi 4 roky, mež jsem se sebou něco začala dělat..až teď... 😉

vendulka
autor
29. led 2008

dvojmama ,jednou to zkus, je to super... 😉

vendulka
autor
29. led 2008
vendulka
autor
29. led 2008
dvojmama
29. led 2008

vendul, ten je pěknej 😉
a tu power jogy určitě zkusim, zní to dobře 🙂 po porodu se chystám hodně cvičit abych co nejdříve měla zpátky svoji figuru 😉 no figuru...prostě trochu stáhnout to bříško 😀

dvojmama
29. led 2008

teda ta cena 😲 to je jak jané

vendulka
autor
29. led 2008

Tak toto ti určo pomůže, já mám z toho vždy pěkně namožený břišní svaly a trošku i ruce a zadeček,ale jinak je na celkové posilování dobrá ta kalanetika...jen se to nesmí ze začátku přehánět jako u mě.... 😀

vendulka
autor
29. led 2008

Ale ten kočárek je skvostnej...no myslím, že začínám šetřit.... 😀

dvojmama
29. led 2008

kalanetika? 😲 to je zase co? 😀 a já a pohyby nejde moc dokupy 😀 dřív jsme chodili třeba na plavání, na spinning, na squash, tenis, bowling, aerobic ale to je tak všechno 😖

rajka
29. led 2008

Ten kočárek je vzhledově moc pěkný...ale holky, mě prostě vadí ty malý kolečka...mám pocit, že se s tím v terénu a ve sněhu bude blbě jezdit

dvojmama
29. led 2008

vendul, však šetři 😉 vypadá fakt dobře 🙂

vendulka
autor
29. led 2008

kalanetika je teda nářez to hodinu posiluješ ruce,nohy,zadeček,břicho,stehna...je to dost náročné a taky se cvičí s takovou speciální gumkou, která ti ztěžuje pohyby ruk a nohou...ale myslím, že to je tak na stejno náročné s tím aerobikem... 😉

vendulka
autor
29. led 2008

no šetřím... 😀

vendulka
autor
29. led 2008

teď studuji na netu toxoplazmozu....

vendulka
autor
29. led 2008

ale nejsem z toho moc chytrá,....snad to nebude tím, že jsem blondýna.. 😀

dvojmama
29. led 2008

rajko, ahoj 🙂 no nevím taky nemáme moc velká kolečka 😖 ale podle mě to musí dělat tak, aby to projelo a závějema snad jezdit nebudem 😅

rajka
29. led 2008

jednu dobu jsem chodila i na spinning, to byla síla 😀 pak jsem nějak zlenivěla, přešla jen na aerobic a teď už chodím jen na jógu 😉 ale na tu nedám dopustit, výborná věc na záda a na psychiku!

dvojmama
29. led 2008

vendul, no tak se mrknu i na kalanetiku 🙂
a proč toxoplazmozu? 😲

vendulka
autor
29. led 2008

super, takže nákaza od našich kočejek asi taková, že mě zítra něco přejede....syrové myso jim nedávám a písek měníme 2x denně a ptáky taky neloví, takže by to mohlo být v pohodě... 😀

vendulka
autor
29. led 2008

tak super, jsem poučena a nic mi nehrozí...snad teda podle toho co jsem se dočetla tak ne,,.... 🙂

vendulka
autor
29. led 2008

dvojmama, protože máme doma dvě kočky a chceme mimi, tak abych to od nich nechytla, je to takový jakýsi virus, který se dá chytit i když těhotná sní špatně zpracované maso...syrové,....

vendulka
autor
29. led 2008
vendulka
autor
29. led 2008

takže až budu těhu bude písek měnit 2x denně manžel a to celých 9 měsíců....to bude bájo... 😀 🙂

vendulka
autor
29. led 2008

rajka, tak jogu nevím, to jsem nezkoušela jen ti power jogu a ta je taky super na záda i na psychiku...to máš pravdu... 😉

dvojmama
29. led 2008

vendul, super 😀 a to měníte písek ráno i večer? 😲 Ještě že nemáme zvířata 😀