• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

28. listopadu 2013 
Ahojky Vendul mě teď v posledním měsíci taky zajímají kočárky.Mimčo zatím nečekáme,ale snažíme se.Dost jsem nad tím přemýšlela a nevím jestli tří nebo čtyř.ale jeden už jsem vybrala cenově přijatelnej a i se nám docela líbí. Je to Patron Bohemia F4 nebo F3. Třeba na něj mrkni a pak napiš svůj názor. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jork.r...tak to jsme na tom stejně...kočárek se mi líbí....já mám o káčarku svoji pevnou představu, tak doufám, že se mi to splní.....
7. únor 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Líbí se mi moderní kočárky, nemusí to být klasická trojkolka, třeba i čtyčkolka a nebo šestikolka, ale ty přední kolečka musí mít hodně blízko sebe, prostě,aby vypadal skoro jako trojkolka.... :grinning:
7. únor 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kpetro, a nekoukala jsi na MMB nebo MMA tam budou maminky určitě prodávat tu starou kolekci :wink: a ta nová mi přijde jiná akorát v tom, že má menší kolečka a jinou tu opěrku hlavy, ale já to moc nezkoumala
7. únor 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojmama-Dívala jsem se, ale pořád se prodávají kolem 3000,-- a to už stojí i nový.Občas se objeví i za 2 500,--,ale ten je zase hned pryč :cry: .Ještě uvidím a pohlídám si to. :slight_smile:
7. únor 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se, že sem sem tak vpadla. jork.r kočárek patron bohemia f4 má švagrová a je s ním hodně spokojená. Dá se i snadno a rychle složit a mě se s nim teda moc dobře jezdí. :wink:
7. únor 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kpetra: No... mě se líbí docela ta Cortina a Quinny (ale ten nemá madlo na sporťáku) a jinak chci asi korbičku....ale fakt nevím. Co to je velký? Jako kolik cca cm?
7. únor 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysojc, náš kočárek má vnitřní délku korbičky 77cm, venkovní 90cm a delší jsem ještě neviděla. Tak abys měla představu, co je velký :wink: . Elenka je červencová, teď máme únor a v pohodě se vejde i s fusakem a to je dlouhá :wink: .
7. únor 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysojc, Quinny myslíš Speedi? na ten jde dát myslím madlo od chicca, to jak se používá na ct 0.4 :wink: byl můj největší favorit ještě s abc design 3tec :wink:
vlastovka, koukala jsem do albíčka a váš kočárek je godně neobvyklý, ale pěkný :slight_smile:
7. únor 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojmama a je naprosto super :slight_smile: jedinou chybou je cena, ale i ta se vyplatí :wink:
7. únor 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Zdravím všechny!
Mysojc, jork - hlavně si holky přeměřte výtah a kufr auta :wink: ať nedopadnete jako já...už jsem měla vybráno a pak jsem zjistila, že se nevlezeme :confounded: a taky mrkněte na váhu kočárku :wink:
teď mám vybraný český Patron Fénix F4 nebo německý Traxx Cruiser, ovšem ten má plastová kola. Takže uvidíme...
7. únor 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,koukám, že to tu perfektě stíháte a zvládáte,já jsem dneska opět nemožná, nestihla jsem sem za vámi jít.Po práci jsem vyrazili s manžou do města a potom doma udělat večeři,kouknout na uprávy a na seriál, no a pak do spršky a teď čekám na seriál útěk z vězení.Zítra se tu určo ukážu, manža jde na fotbal, tak bude pole vyklizeno-..... :grinning: :grinning:

Zatím dobrou noc a zítra se na vás těším... :wink:
7. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc! :wink:
7. únor 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlatovko, kolik stál? a jde na něj autosedačka?
Dobrou noc :dizzy_face:
7. únor 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojmama, stál kolem 20 tisíc (hluboká a sportovní verze), dá se k tomu dokoupit autosedačka maxi cosi. Krásně se tam dá přidělávat, tak ji díky tomu hodně využíváme :slight_smile: . Ale ty budeš mít asi dvojkočárek, ne?
8. únor 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastovko, ano my budeme mít dvojkočár :wink:
8. únor 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Mysojc - ještě k té korbičce. My máme psanou velikost korbičky 78 cm.Náš Matýsek má 5 měsíců a vejde se v pohodě.Počítám,že tak měsíc tam ještě bude, pak vytáhneme sporťák.Do alba jsem vložila fotky, tak se můžeš podívat.
8. únor 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky viete mi poradit ohladom tohto kocika? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2563153
8. únor 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi1211 - je moc hezký, ale ta cena je divná.Já jsem ho našla za 3490,-- , to je dost rozdíl. http://florianek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=303362
8. únor 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kpetra ale to je ta cena taka lebo u vas to je lacnejsie.... v tom mojom odkaze bola slovenska cena... ja by som len potrebovala vediet ci je s nim daka maminka spokojna a ci sa da polohovat,ked mi tam napriklad mala zaspi a tak,,
8. únor 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak se po dlouhé době zase hlásím... :grinning: manža jde večer na fotbal, tak tu budu moct řádit o sto šest... :grinning: teď se koukáme na tenis,jsme oba do toho blázni,milujeme tenis.... :wink:
8. únor 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A je nějaký nový objev v kočárcích???Ten moon buggy, padadá celkem dobře... :wink:
8. únor 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pipi1211:ty hledáš jen sporťáček?
8. únor 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé pipi, já jsem si nevšimla, že je to v Sk. :grinning: Mě se ten kočár líbí.Můžeš se na něj zeptat i tady : http://www.promiminko.info/clanky/Kocarky/Jak-vybrat-kocarek , třeba ho někdo má.
8. únor 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem byla nakupovat v bille a byla tam maminka se super kočárkem,ale jaksi jsem zapoměla jak se jmenoval byla to trojkolka hodně podobná quinny a nebo cortině...mooooc pěkná, černá...mimi jsme neviděla jak bylo zahrabané.... :grinning:
8. únor 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jste tady někdo?Dvojmama?Ty jsi vždycky překvápko...nějak s etu vždy objevíš.....? :grinning:
8. únor 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Halo, maminy, kde jste? :grinning:
8. únor 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Jsem tady, ale jedním okem koukám na Asterixe :slight_smile:
8. únor 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé ahojky rajka...jé tam je asterix?Sakriš to jsem nějak zapoměla....já poslouchám hudbu a tyk se bavím... :wink:
8. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek