• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

28. listopadu 2013 
se loučím, půjdu na ordinačku :wink: musím furt zkoumat ten kočárek :grinning:

ohledně platona neporadím :pensive:
19. únor 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maji, měj se taky se chystám do spršky a asi potom taky k televizi
19. únor 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže přeji hezký zbytek večera a zítra páčko :slight_smile:
19. únor 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, tak už jsem ho našla na netu :slight_smile: ... ale, že mi to trvalo :sweat_smile: ... http://www.dudlik.cz/Produkt.aspx?ProdID=1615... , nicméně případnou osobní zkušenost uvítám...
19. únor 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se loučím, jdu žehlit :wink: u růžovky :wink:
19. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rajka, to nějak moc často žehlíš, ne?? :grinning: :grinning: TAk si to užij já jsem už po koupeli a buchta je fakt dobrá... :wink:
19. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
malovani - kočárek se vyráběl Německu.Dovážela ho firma Handy Praha, ale dívala jsem se na jejich stránky a už ho tam nemají.Platon 3 se už asi nevyrábí, nikde už není v nabídce.Jen v bazarech.Ale být tebou, dala bych si na něj pozor.Objevil se na seznamu závadných kočárků (ftaláty), možná proto se už neprodává.
20. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kpetra, moc díky za upozornění :confused: :slight_smile: , to mě překvapilo... včera jsem ho našla na netu, že ho prodávají na www.dudlik.cz... líbil se mi, no ale už ho asi nechci...
20. únor 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kpetra: ještě prosím tě dotaz, kde jsi našla seznam závadných kočárků??? :sweat_smile:
20. únor 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kpetra: už jsem ten seznam našla taky :wink: , acho jo, že jsem napřed pořádně nehledala, než jsem vznesla dotaz... :sweat_smile: :rolling_eyes:
20. únor 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ho našla tady.Třeba to pomůže i někomu jinýmu. http://www.modernirodina.cz/pozor-na-zavadne-kocarky-varuje-inspekce.html
20. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulko - koukla jsem se na fotky a hned bych taky vyrazila.Muselo tam být krásně. :grinning:
20. únor 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf holky :dizzy_face: :grinning:
20. únor 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé ahojky dvojmam, tak jak se cítíš, co Vikoušci?
20. únor 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jednou moc a moc gratulujiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
majko, děkujem :dizzy_face: cítíme se kupodivu dobře, Vikoušci spinkají tak si užívám chvilky klidu :wink:
20. únor 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůů jsou kouzelný :dizzy_face: tak hlavně přeju zdravíčko a žádné bolístky a trápeníčka
20. únor 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, děkujeeem :dizzy_face:
20. únor 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, vůbec si stejně neumím představit jaké to je starat se o dvojčátka. Sice třeba u kámošky jsem byla u ní tři dny tak to viděla, ale je to rozdíl, vůbec si to nedovedu představit. :sweat_smile:
20. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mizím, jestli se tu objeví Vendy tak moc pozdravuju. Hezký večer :wink:
20. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, zvykla by sis :wink:
a vendu se asi už neobjeví, tak zítra. papa a krásnou dobrou noc :dizzy_face:
20. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
dvojmama - Vikoušci jsou nádherní. :slight_smile: Ať jim to spinkání vydrží a moc nezlobí. :wink:
21. únor 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pročítala jsem dneska intenet a našla jsem tento článek ohledně výběru kočárků, tak třeba vám to při výběru pomůže: :slight_smile:
http://www.novinky.cz/clanek/133687-nakupujeme-pro-miminko-jak-si-vybrat-kocarek.html
21. únor 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Tak my už máme kočárek!! Tedy prozatím je u kámošky, má veliký barák a navíc jsem malinko pověrčivá :slight_smile: . Kočárek je super, tmavě fialový a oranžovými lemy, lehký, skladný,dobře se s ním manipuluje. Akorát jsme asi čtvrt hodiny přemýšleli, jak se přehazuje rukojeť :wink: , prodavčka nám to na prodejně ukazovala, ale my to zapomněli :wink: Jsme moc spokojeni, jediné negativní je, že jedno kolečko háže osmičku při jízdě. Tak to necháme vyměnit. Ale jinak dobrý!
21. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajko, gratulujem ke kočárku :slight_smile:

holky jsem dnes dostala kočár peo mě i pro Vikoušky a to autí :dizzy_face: konečně pro mě malé a krásné :dizzy_face: no nemám úžasného manžílka? :dizzy_face:
21. únor 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmamko :wink: , zvládla jsi to skvěle :wink: ještě jednou gratuluji! A Vikoušci jsou nádherní :wink: Začátek bude náročný, ale zvládneš to a bude fajn. Známá má taky dvojčátka a od 2 let si spolu hodně vyhrajou a zabaví.
A gratuluji k autíčku :wink:
21. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajko, děkujem :dizzy_face: taky se těším až si spolu začnou hrát atd :slight_smile:
21. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

rajka gratuluji ke kočárku

dvojmam tobě k autí, jaké tedy nakonec vyhrálo?
22. únor 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
maju, nakonec jsem dostala mercedes B :dizzy_face: nádherný autí
22. únor 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek