Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

vendulka
autor
20. led 2008

holky a jak to máte s¨koupáním??Jste raději pro vaničky a nebo pro ty koupací kyblíky?? 😀

zanetka82
20. led 2008

ja sem byla pro koupaní ve vaničce,teď už koupem ve vaně 😀

rajka
20. led 2008

Já jsem pro klasiku - vanička. Ale nejdůležitější je asi co se líbí miminku. Kamarádka koupala v kyblíku a malá řvala jako tur, pak zkusila vaničku a byl klid. Naštěstí ten kyblík měla půjčený. To máš jako s klokankou, některé děti v tom být nechtějí a některé to zbožňují 🙂

prada
20. led 2008

my taky koupeme ve vaničce...

Jinak nám prodavačka taky radila, říkala pro i proti...

vendulka
autor
20. led 2008

já si taky myslím, že vanička je lepší, když se tam to dítko může položit a nemusí tam sedět jako valibuk... 😀 😀

tak to jste šikulky, že už koupete ve vaně,.... 🙂

majka07
20. led 2008

taky koupeme ve vaničce tedy teď už ve vaně 😉

vendulka
autor
20. led 2008

no právě každá porádí, jak se jí to asi hodí a jak se asi vyspí...já si raději přečtu recenze na netu,poradím se s váma a pak i s prodavačkou, ale hlavní je to,aby se mi kočár líbil a byl kvalitní... 🙂

majka07
20. led 2008

v porodnici se taky koupalo ve vaničce a pohoda, takže kyblík nás nezaujal a nebrečeli jsme ve vaničce 😉

vendulka
autor
20. led 2008

Maji, už ve vaně??? 😕 to čučím...

vendulka
autor
20. led 2008

No mě ten kyblík přijde právě takovej divnej... 😀

majka07
20. led 2008

vendul, ve vaně koupeme asi od 4 měsíců, jen sem tam, když pořádně netopíme tak vykoupeme tady v teple ve vaničce 😉

vendulka
autor
20. led 2008

Jo tak to my asi koupíme taky vaničku...my totiž beztak vanu nemáme, jen jsme zvědavám jak se s tou vaničkou vlezeme do sprcháče... 😀 😀

prada
20. led 2008

my se už do vaničky za chviůlku nevejdeme, takže taky budeme už koupat ve velké vaně

majka07
20. led 2008

vendul pak doporučuju spíš vaničku tu 100 cm. U vás bych to asi řešili dvě židle vykoupat a paká z vaničky vylít

vendulka
autor
20. led 2008

no nejsou dvě židle nestabilní??? 😕

vendulka
autor
20. led 2008

buď se mi tam ta vanička vleze a nebo bude vanička na zemi a budu sse muset u toho hrbit.... 😀

majka07
20. led 2008

já tedy dvě židle použila, páč když jsme někdy přijeli z nákupů a zatopilo se v krbu tak tady bylo nejtepleji a v pohodě 😉

vendulka
autor
20. led 2008

no z toho bych asi měla strach, že to nebude držet a krom toho se mi tam ani ty dvě židle nevlezou... 😀

vendulka
autor
20. led 2008

třeba do té doby budeme ve větším, kdo ví... 😉

prada
20. led 2008

my taky koupeme tak, že máme vaničku na 2 židlích-a dobrý.

sylvar
20. led 2008

ahoj,my koupem ve velké vaně od 2.měsíců a malé se to moc líbí.Do vaničky se nám nevešla hodně brzo,ale koupali jsme ji na manželské posteli nebo na konferenčním stolku, tolik jsme se nemuseli ohýbat jak na zemi, dali jsme pod vaničku nepromokavou podložku a bylo to v pohodě.

majka07
20. led 2008

Vendu, jedině bys to shodila ty, fakt to jde 😉

vendulka
autor
20. led 2008

no uvidíme jak to bude, až to bude na 100% aktuální,ale ráda bych, kdyby se mi vanička vlezla do sprcháče... 😉

majka07
20. led 2008

a klidně jsem koupala v obýváku na stole, když fakt přijeli a byla tu zima tak od krbu je teplo ale než to prošlo dál a Maju měla čas, tak su dala vaničku na stůl a pak se odnesla 😀

vendulka
autor
20. led 2008

Maji a jak se tam na tom MMb mám orintovat v kočárcích???Dá se tam nějak vybrat jaký chci...jakože trojkolky atd...????

vendulka
autor
20. led 2008

No taky dobré řešení.... 😉

vendulka
autor
20. led 2008

chjo to letí za chvliku do postýlky a vstávat brzo do práce, já tak mooooc nechci ,hlavně, když tam teď není co dělat... 😝

vendulka
autor
20. led 2008

koukám, že tu už asi nikdo není,tak neva, já se taky loučím jdu koukat na loskutáka, na judo, na zprávy na ber nebo neber a pak do spršky a do postýlky a hurá do nového týdne... 😀

majka07
20. led 2008

vendul, když dáš třeba nové zboží tak nech všechny kategorie a do textu zadáš nějaké klíčové slovo, třeba trojkombinace, ale nemusí to najít všechny, páč to slovo třeba není uvedené v inzerátu

vendulka
autor
20. led 2008

Maji díky, zkusím to časem jak se ta zase dostanu... 😉