• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky. Jakou značku? Jaký typ?

1. května 2008 
ahojky holčiny,
vím, že tohle téma tady už proběhlo několikrát, ale chtěla bych vás poprosit o vaše zkušenosti s kočárkama. jakou značku kočárku jste si pořídili, jaký typ a zkušenostni s ním - výhody a nevýhody daného kočárku......

děkuju moc
23. led 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hankah dobé téma, těhu sice nejsem ale tohle by mě taky zajímalo. A taky bych se ráda zeptala, kdy kočárek kupujete? Co pověry? Máte ho doma než porodíte nebo si radši dáte v obchodě zálohu a jdete pro něj až po porodu??
23. led 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
grattko: vím, že je jich tu hodně, šlo mi jen o takovou strohou statistiku bez dalších komentářů ...... :wink:
23. led 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se pustím do pročítání :grinning:
23. led 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to zkusila a nějaký souhr tam moc není :frowning2:
23. led 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj, tak vy chce take porovnanie ako v casopisoch napisu zoznam a vlasltnosti.. no tak take nieco tu asi nenajdete... leda zeby si s tym dal niekto pracu vytvorit to...
tak napiste sem rovno skor znacky, ktore mate vytypovane, a podla toho... mozno vam dievcata poradia.. inak uz neviem :slight_smile:
23. led 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
grattka :slight_smile:

právě že vybranou značku nemám, u každého jsem viděla něco co se mi líbi a co bych třeba chtěla. spíš mi šlo o praktické zkušenosti maminek.........
23. led 2007 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hankah my jsme si koupili kocarek znacky roan protoze se nam prisel ze vsech kocarku co jsme videli nejdelsi vozime v nem maleho uz 2mesice a jsem s nim spokojena je to 3kombinace coz znamena hluboky kocar,sportak a taska na mimi ta taska je odteplena takze do ni jsme nemuseli davat fusak jenomze maly uz nam s ni vyrostl takze ho vozime ve spotaku a tam uz fusak byt musi ale nevim jestli se da koupit u nas protoze my ho mame s polska a je na neho 2roky zaruka jsem s nim opravdu spokojena takze jestli ho u nas uvidi tak se na neho podivej a nebo se muzes podivat na starnkach internetu www.roan.pla uvidis sama
23. led 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám kočárek značky PATRON. Je to český výrobce a zatím jsem spokojená. Kočár váží "jen" 14 kg, takže se dá v pohodě snést ze schodů.Je to trojkombinace. Kupovali jsme ho v akci za 7990,-, takže i cena příznivá.
23. led 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
markibie, chtěla jsem se kouknout na ten tvůj odkaz ale nefunguje :frowning2:
23. led 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristo promin udela jsem tam chybu zadej si www.roan.pl tetkom jsem se tam divala a funguje to
23. led 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markibie to vypadá to moc pěkně :slight_smile:
23. led 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem puvodne chtela kocar trojkolku ae manzelovi se nelibi a nakonec jsem zjistila ze ta vanicka je dost mala tak jsme se rozhodli koupit tady ten mame sedo modry
23. led 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja mam kocarek JANECARRERA MATRIX PRO. Je to trojkombinace, ale ne, jak zdepisi o tasce, ale ja mam hluboke luzko, autosedacku a sportak. VAzi to cele 16kg, je to lehke, skladne, hlavne do auta, pokud nekam cestujes a nenamahas se, jako s kocarky roan, ktere ani nejde slozit do auta. Hlavne se mi zdaji dost bytelne aoany. Sestrenka jej ma a vypada, ze je veliky, ale uvnitr moc ne, na prvni pohled muj vypada daleko mensi, ale opak je pravdou, kdyz jsme jej merily, tak papap a rada: NEKUPUJ HNED 1. KOCAREK, KTERY UVIDIS. Hlavne si s nim zkus zajezdit, nektere jsou, jako bys jezdila s vozikem v marketu :frowning2:
23. led 2007 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na ten šedomodrý jsem koukala taky. Mě se totiž strašně líbí modrej. A máme podobný "problém". Manželovi se trojkolky taky nelíbí, ale na tom se tak trochu shodneme, i když bych řekla že ta trojkolka možná bude praktičtější. No nevím, každopádně tohle stejně budeme řešit až za x let (ještě nejsem ani těhu :grinning: )

Ale jsme takový blázni, kočárek už máme vybraný asi 4 roky, teď spíš jen koukáme a necháváme se inspirovat novinkami :slight_smile:
23. led 2007 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocurek tak to te musim vyvest z omylu protoze my ze slozenim do auta nemame zadny problem a do kufru se nam v pohode vleze jo a kdyz s nim jedu tak si nepripadam ze tlacim vozik ze supermarketu
23. led 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Máme tiež český kočiar, ale absolútne nie sme spokojní - Runner sport - 3 kombin - 2 v 1, ale ťažký, vyrobený z nekvalitného materiálu. Máme ho 15 mes, už bol 4x zlomený.... No, už sa našťastie nevyrába, ale nabudúce tiež pojdem do Roan-u
23. led 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musko a kdo byl výrobcem??
23. led 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Runnar sport, VaV kočárky
23. led 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. dub 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,

jsem zde naprosto nová, tak pokud mé téma bylo již probíráno, tak se již předemomlouvám -čekáme v červenci miminko a rozhodujeme se mezi 2 typy kočárku - oba jsou to trojkombinace - hluboká korba+sporťák+autosedačka. Máme vybráno buď Cam cortina x3 evolution nebo trojkolku značky Nurse. Máte někdo zkušenosti s některým z těchto dvou kočárků? Předem Vám mockrát děkuje Vaše Agatha2
30. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
agatha2: o camu vím že si na něj mamči stěžují že vrže apod, dost o něm je na MMB v diskusi kočárky, nurse mi taky padl do oka ale ještě mi na něj nikdo neodpověděl jaké má zkušenosti
1. kvě 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek