Kočárky Quinny Buzz 2014-2016, mají nějaké vylepšováky?

nikol10
28. únor 2016

Ahoj holky, jste tady některé co máte nové verze tohoto kočárku? Má nějaké vylepšováky oproti starším verzím? A jak jste spokojené? Pořád váhám zda ho koupit, zda se mi ten sporťák celkem malý. Ale je krásný. 🙂

nikol10
autor
29. únor 2016

Holky, tak vážně ho žádná nemáte? ☹ ☹

mimco83
29. únor 2016

Mam Buzz xtra myslim 2014.Ma dlhsiu striesku,lepsi vodeodolny material, mam predne dvojkolo.Aj n.kosik je vacsi oproti starsim modelom Buzz.Len mi vadi,ze okienko uz nieje na strieske,ale to je malickost.Miesta mame dost aj s fusakom.Spokojnost velika. 🙂

nikol10
autor
29. únor 2016

@mimco83 Super, jsem ráda, protože to je náš favorit no můj vlastně, manžel by raději Moodda. Pak mě ještě napadl ten nový G mini šedy, pak mám ještě v záloze G mini, ale nevím pořád váhám. Buzz je přece jen hezčí. 🙂

mimco83
29. únor 2016

A je odpruzeny,je to poznat.Do terenu najlepsi. 🙂

nikol10
autor
2. bře 2016

@mimco83 A byla jste spokojená i v zimě? Nefouká moc na mimčo?

mimco83
3. bře 2016

@nikol10 Strieska sa stiahnut az tak,ze ani hlavu nevidiet.Ale bavim sa o sportaku.Korbu sme nemali.Ano aj v zime sa jazdi super.

majovasnazilka
3. bře 2016

Ahoj holky, Quinny Buzz je můj velký favorit, vychválí ho ještě někdo, ať mám pro přítele pozitivní recenze? 😀

nikol10
autor
3. bře 2016

@majovasnazilka To jsme dvě, manžel chce prostě Moodda a já mu furt vnucuju Buzze. 😀

majovasnazilka
3. bře 2016

@nikol10 A je mezi nimi velký rozdíl? Můj chlap to nějak neřeší, prý do června času dost 😀 Ještě jsme ani nebyli žádný vyzkoušet, takže jen lovím na netu a Buzz splňuje většinu mých požadavků. 🙂

nikol10
autor
3. bře 2016

No právě my už byli v kočárkárně a ten mu padl okamžitě do oka. Jenže podle recenzí, je Moodd menší a navíc má i blbou střechu prý. Každopádně vzhledově je hezčí asi ten Moodd, ještě ty co mají tu bílou konstrukci, což není úplně obvyklé. Jinak Buzz splňuje i většinu mých požadavků a navíc je o nějakou tu tisícovku levnější. Ale taky si říkám do května času dost. 🙂

majovasnazilka
3. bře 2016

@nikol10 Už jsem si ten Moodd vyhledala, vypadá taky pěkně, ale všimla jsem si, že asi nemá polohování na nožičky, tedy alespoň v tom videu to neukazovali. Každopádně to vybírání mě zničí. 😀 V dubnu jedeme do Prahy na veletrh For kids, tak tam snad testnu. 🙂