• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky STOKKE,CASUALPLAY a HERQULES. Víte víc?

6. ledna 2008 
Ahoj,založila jsem tohle téma,protože bych o nich ráda zjistila co nejvíc,děkuji všem za jakékoli info..............
3. led 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
inando kočárek Herqules jsem měla tu čest vízt i s dítětem a je dost těžkej, kamarádka ho po měsíci prodala,tak nevím, třeba je s ním jiná maminka spokojená.Kočárek se nejlíp kupuje pokud máš známou s dítětem, tak vzít prcka sebou a pokud v prodejně dovolí, vyjet s kočárkem aspoň před obchod a zkusit jet v terénu :wink:
4. led 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji moc za radu,nemáte někdo další zkušenosti?
5. led 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
inanda,casual je pekny a podla mojix kamosiek aj dobry kocik,ale pocula som nan uz aj vela staznosti a stokke ma malu vanicku a podla mna je to len image kocik pre dieta musi byt nepohodlny,teda ten co som ja videla na zivo urcite :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
inada, kočík má byť pohodlný pre meminu aj mimino - to hlavne. Stokke sa mne osobne vobec nepáči, čo som ho videla naživo, je to skor pre image matky a len do mesta na absolutne rovný terén..... Casual je pekný, ale má malú vaničku a na šporťáku pomerne krátku opierku chrbátika a hlavy - takže ak ste s manželom vysokí, tak by som do neho asi nešla ( aj mimi bude asi vačšie).
5. led 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stokke je opravdu děsnej a je to asi jediná věc, kterou je vyjímečnej, omlouvám se těm, kterým se líbí...

Inando, já bych šla do Casualplay nebo Herqula, mě zas tak těžký nepřišel.
6. led 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala moznost vyskusat STOKKE ako aupair, on je v pohode do shopping centier.. teraz ho uz vidno vonku castejsie, pred 3 rokmi na nas s tym kocikom pozerali ako na mimozemstanov :slight_smile: Ta "moja" rodinka mala len sportovu verziu bez vanicky..
zaujimave je na nom mozno to, ze ked potrebujes zist po schodoch, tak sa daju preklopit kolesa a ides s kocikom ako s nejakou rudlou, ci ako sa ten vozik vola :slight_smile:)
Ale do narocneho terenu nic moc..

My mame Quinny speedi sx trojkolku, ale na tu si sa nepytala.. ale inak sme s nou spokojni :slight_smile:

A dizajnovo sa mi celkom paci casualplay a herqules nepoznam..
6. led 2008 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Casualplay S6,je celkom dobrý,vanička sa mi vôbec nezdá malá,zatiaľ chodíme len s hlbokou verziou..ale je dosť ťažký,podvozok +vanička majú dobre cez 18 kg..a ešte plus dieťa.. :wink:

ale inak som spokojná..uvidíme na jar,aká bude športová verzia,či bude pohodlná pre dcérku.. :wink:
6. led 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa Stokke páčil,kým som ho nevidela z blízka a nevyskúšala.tá látka na ňom je len taká tenká,mne sa zdá,že by hned premokla( možno je to niečím ošetrené a mýlim sa...) no a zle sa mi s ním manipulovalo.ani hojdať,nič....samý plast.
a včera som v ňom videla malé bábo a už mu trčali nožičky z neho,takže zrejme aj dosť malý je.
ten casual je celkom pekný,ale nepoznám a ten další tiež nie.
6. led 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Casualplay S4 a zatím maximální spokojenost. Korbička mi vůbec nepříjde malá, mám takový ten velký huňatý fusak z beránka a malá tam má ještě fůru místa. A těžký se mi taky nezdá. Sporťák má 12,5 kg a s hlubokou korbou je asi trochu těžší, ale mě se s ním manipuluje úplně v pohodě a ani ze schodů a do schodů nemám problém. Zrovna minulý týden jsem pomáhala tahat sousedce ze schodů Takko a to byl teda maras. Jsem z těch schodů málem letěla i s kočárem :angry: A to v něm nebylo dítě... Mě se prostě ta S4 těžká nezdá. Já jsem zatím fakt spokojená :slight_smile:
6. led 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek