Existuje opravdu sportovní kočár?

peta2010
18. bře 2017

Prosím Vás, je nějaký podobný kočár sportovní kočár " xlanderu" ? viz.foto
Jelikož je tohle už z roku , není prodejný ☹
Chci něco podobného ..bydlím na vesnici a jsme hodně akční rodina .Opravdu potřebuji sportovní .
Děkuji všem za info.

absintka19
18. bře 2017

Tfk joggster III, mame doma trojkombinaci, lepsi nenajdete, nemecka kvalita

myshoun
18. bře 2017

Měli jsme Peg perego Gt3, vydržel fakt hodně, bytelny a prostorný kocar, velká striska, se zaaretovanym předním kolem se dalo běhat nebo jezdit na bruslích. Pro me to byla naše jednička 😊

monasek84
18. bře 2017

Taky mame TFK Joggster III 🙂

amandee
18. bře 2017

@absintka19
@monasek84 Holky a doporučily by jste ten kočár i na polňačky, přírodní stezky, trávu..? Taky hledám sportovní, ale né na silnici, né k bruslím.. chodíme se psem na výšlapy a kočár co jsem zatím koupila není dostačující :/

kituska20
18. bře 2017

Určitě
TFK joggster trojkolka

monasek84
18. bře 2017

@amandee my jezdime jen polnacky, stezky, travu atd a spokojenost. Predtim jsme meli CAM cortinu X3, s tou se taky dalo, ale oproti TFK to byla hrkalka.

amandee
18. bře 2017

@monasek84 děkuji🙂 j už byla zoufalá že nic pořádného neseženu🙂

pataja
18. bře 2017

Ahoj, tak teď jste mě úplně nadchly pro tento kočár. Do jakýho věku dítěte se s ním dá vystačit? Díky 🙂

kituska20
18. bře 2017

Já mám Cam cortina x3 a na polňačky a les stačí bohatě 🙂

kituska20
18. bře 2017

kdyby náhodou tak ten CAM po dceři mám tady v bazaru. Čekáme kluka tak jsme pořídili ten samý ale v modré :D

teraolli
18. bře 2017

Já používám TFK X3 a Chariot CX1 🙂.

ranysek
18. bře 2017

Mám TFK joggster twist a zatím projel všechno.ještě mě láká Baby jogger summit x3.

nke
18. bře 2017

Ahoj, já doporučuji do lesa, na polňačky, na travnaté drny "Easywalker". Má největší korbičku na trhu a je lehoučký, i v nejtěžším terénu snadno ovladatelný jednou rukou. V obchodě nám ho prodejce předváděl tak, že mi do různých kočárů dal 10 kg barel, ať si zkusím manipulaci s plným kočárem. A Easywalker je fakt lehoučký, takže do terénu nedostižný.

linbrno
18. bře 2017

Mám Inglesinu Magnum a je nepřekonatelná (aspoň pro mě), ale je to starší typ, ketrý se dá sehnat už jen bazarově, ty novější jsou víc městské. Na polňačky, do lesa, přes kořeny, přes kameny, pohoda.
na bazaru třeba tady http://www.emimino.cz/bazar/inglesina-magnum-13...

misackovomaminka
18. bře 2017

Ahoj my máme také TFK Joggster twist. Nic lepšího za nás akční rodinu není. Měli jsme 2014 kolekci pro malého. A teď ho máme znovu 2016 kolekci připravený pro druhé 😉 opravdu paráda. Tfkáčka jsou top 🙂

calabasa
20. bře 2017

Hluboký kočárek mám taky Inglesinu Magnum a pak Baby Jogger Summit. Už tak budu vozit třetí miminko. Easywalker mne taky příjemně překvapil, má kamarádka. Ale upřímně, do terénu radši děti nosíme. Absolutní svoboda kudy jít. Sporťáky to daj, ale je to rvaní.