Opravdu netekoucí hrneček

sebinka123
28. bře 2021

Maminky, prosim o doporučení na nějaký opravdu netekouci hrneček. Dcera má 8 měsíců. Našla jsem sice podobné diskuse, ale mnohem staršího data. Předem děkuji všem za doporučení.

asinehri
29. bře 2021

Já měla všechny a přesto malá z nich pít neuměla, naučila se z klasického hrnku (jen byl menší a plastový).

aniea
29. bře 2021

@asinehri já jich pár vyzkoušela, ale opravdu netekouci jsem zatím žádný nenašla, občas z toho něco vyteklo..

blka
29. bře 2021

Taky máme magický hrnicek. Ale značku Lovi. Vytece, jen když s ním triskne o zem. Jinak opravdu ani kapka.

sebinka123
autor
29. bře 2021

@blka a můžu poprosit o info, který konkrétně? Děkuji

sebinka123
autor
29. bře 2021

Našla jsem tento přechodový. Nemáte s ním někdo zkušenosti?
Zapomněla jsem napsat, že je dcera pouze kojena, co se týče pití, tak vůbec netuším, jak ho přijme.

rosalline
29. bře 2021

Philips Avent

87pavlina
29. bře 2021

My máme tenhle: https://www.mujlekarnik.cz/dr-browns-hrnek-chee...
Ale malá nejdřív uměla pít z hrnečku.

aniea
29. bře 2021

@sebinka123 Dcera je taky kojena ale láhev se silikonovým pitkem z DM mi vzala naprosto v pohodě. Starší dcera nesnesla dudlíky tak té jsem musela shánět hrneček aby tam nebylo silikonový pitko ale taky bez problémů.

blka
29. bře 2021

@sebinka123 tenhle https://www.dm.cz/lovi-hrnicek-s-uchyty-360-bud... . Ten, co dáváš ty v odkaze jsem taky koupila a vůbec z něho nepil. Prve jsem myslela, že mu to nechutná. Ale vodu ode mě ze sklinky pil, tak jsem pořídila tenhle. Začal z něho pít kolem 7.-8. Měsíce.

sebinka123
autor
29. bře 2021

Holky, díky moc. Kouknu a něco pořídíme 😉👍

petronilkaa
29. bře 2021

Taky obě děti měly lovi 360 - za mě je skvělej! 🙂

yenefer1
29. bře 2021

Nuk 360, malá ho měla od těch cca 8 měsíců a naučila se z něj pít během několika dní. Teď ho používáme na noc - má ho položený v postýlce a opravdu neteče. Jinak ze začátku se mi párkrát stalo, že tekl, ale zjistila jsem, že je to tím, že při zavírání nejsou vysušené ty závity na víčku - to pak při náklonu kapala voda ven. Ale když se pořádně nechá vyschnout nebo vysuší ubrouskem, tak opravdu neteče 👍

merope
29. bře 2021

@evolf Ten můj drobek nikdy nepochopil ☹.

sebinka123
autor
29. bře 2021

Děkuji moc za typy. Pokud jsem si udělala takové resumé, tak je možná značka jedno, ale doporučujete tu hrnečky 360. Nechci mít doma plno hrnečku hokus pokus, který už pak nepouzijeme, protože tečou a byly bx to i zbytečné peníze a levné zrovna taky nejsou. Takže ještě jednou moc děkuji 🌹🌹🌹