Kočík Mila Bébé Confort. Nezdajú sa vám kolečká malé?

dnk25
24. kvě 2010

ahojte, uvažujem o kúpe kočíku Mila, Loola resp. Plika od Peg-Peréga. Máte niekto doma kočík zn. Mila? Nezdajú sa Vám tie kolečká malé? Aké máte skúsenosti? Mne sa páči aj Loola, ale ten mi príde viacej ako športový kočík, nie golfky do auta. Hľadám golfky, keď niekde cestujem, pohodlné, skladné, ale aj polohovateľné, aby sa dcérka mohla prípadne pohodlne vyspinkať.... ďakujem za rady.

bihan
9. čer 2010

Milu som zatiaľ skúšala len v predajni, takže nemám veľkú skúsenosť, ale na základe toho, čo som videla, som ju objednala 😀
Kolieska malé nie sú, teda sú to mestské golfky, po vidieckych cestách s tým ďaleko nezájdeš, pruženie minimálne, nemá to nejakú extra bočnú ochranu, ale sú krásne ľahké, skladné, ľahko ovládateľné, idú takmer do ľahu (resp. tá oddychová poloha je naozaj veľmi príjemná, polohovanie opierky nôh... Loola je oproti Mile obrovská a ťažká.
Navyše som ju objednávala v Nemecku pod značkou Maxi Cosi a budem mať rovno adaptéry na našu autosedačku.

kafri1
31. led 2011

Ahoj, chcela som sa opytat, ako si spokojna s golfacmi Mila, tiez planujem kupit pre maleho take, myslis, ze budu vhodne uz aj pre 8-mesacne dieta, resp. ci je ten lah postacujuci na spanie cez obed? dakujem za info 🙂