Skúsenosti s kočíkom Concord Fusion a Concord Wanderer?

pena33
21. zář 2015

Ahojte dievčatá, chcela by som Vás poprosiť o skúsenosti s týmito športovými kočíkmi, lebo uvažujem o ich kúpe. Doteraz som mala Neo, ale chcem niečo priestrannejšie. Inak s Neom som bola spokojná, výborne sa s ním manipulovalo, bol ľahký a skladný. Vadil mi ale dosť malý nákupný košík a už spomínaná užšia opierka. Vopred ďakujem za názory.

semisovamys
21. zář 2015

Ahojky, já mám Concord Wanderer za mně uplně super 🙂 nemůžu si na nic stěžovat... malému se v něm líbí, lehce během procházky ho můžu přehodit po/proti směru, voděodolná stříška nás už několikrát spolu s vbudovanou pláštěnkou na nožičky zachránila před deštěm, když jsme si doma nechali igelitovou pláštěnku na kočárek 🙂. Nákupní koš je prostorný, kolečka krásně odpružená... jezdí se s ním samo jak po městě, tak po lese 🙂 Skládání je také v pohodě, opravdu není co vytknout... 😉 🙂

eliskaxox
21. zář 2015

Mam Wanderera a za me take super. Ten kocarek miluju a mimochodem do mesta mam Neo 🙂

jankajarni
22. zář 2015

Holky a mely jste Wanderera i jako hluboky? Jde mi o korbu sleeper, pry je mala, ale nikde nemohu najit vnitrni rozmery, pouze vnejsi a to je mi na nic. Kdybyste mi nektera zmerila vnitrek sleeperu byla bych Vám vdecna...

eliskaxox
22. zář 2015

@jankajarni ja mela, maly tam byl do 4,5 m pak sel do sportaku. Ten jde do lehu takze neni zadny problem. Ja vzdy rikam pro mimco narozene prosinec- brezen je idealni. Je hodne hluboka a krasne zateplena,takze na miminko tam nema sanci ani fouknout a je mu tam fakt krasne. Jinak bych asi volila korbu scout. Ale ja jsem takova moderni maminka, nejsem zastance vozeni sedicich deti v korbickach. Jo a rozmer je 68x29. Ja pak dala pod matraci rucnik,ona se totiz smerem nahoru rozsiruje,takze jsem to pak mela 69x30.

semisovamys
23. zář 2015

@jankajarni Hluboký jsem měla jiný kočárek. Ale pro druhé dítko chci do Wanderera pořídit vložnou tašnu Snug, ta je myslím větší, tady to sice nepíšou, ale mám pocit že jsem to kdysyi někde četla 😅 😅 http://www.ondalek.cz/produkt/concord-snug-vloz... 🙂

eliskaxox
23. zář 2015

@semisovamys Myslim ze ta snug je rozmerama stejna jako scout. Mam dojem ze se ted o tom bavily holky na fcb

semisovamys
23. zář 2015

@eliskaxox Už jsem to našla... ta taška máí rozměr 85x35 ..takže i kdyby to byly vnější rozměry, tak je o dost větší 🙂 (http://www.detske-kocarky.cz/vlozna-taska-conco... )

hanazahradnikova
23. zář 2015

Ahoj holky. Tak já mám zkušenosti i s Fusionem a korbičkou sleeper, tak s Wandererem. Nejdříve k wandereru - je to úžasný kočárek, jsem strašně ráda, že ho mám, ale pouze jako sporťák, s hlubokým nemám zkušenost. Je velmi lehce ovladatelný, na sporťák je obrovský. Za sebe jen postrádám trošku delší pásy na připnutí dítka, malá se mi se zimní bundou nepadařila připnout. A to není žádný obřík 🙂 A také bych brala trošku delší nebo alespoň vysunovací stříšku., jako ochranu proti slunci i větru. Jinak opravdu úžasný. A Fusion? S tím jsem spokojená nebyla vůbec, prodávali jsme ho už po 2 měsících ježdění. Neodpružený, přední kola plastová, korbička sleeper šíleně malá.