Koupím kočárek levněji v zahraničí?

kiralka
27. črc 2018

Ahoj, nekupovala jste některá i kočárek v zahraničí, konkrétně v Německu? Já jsem se zamilovala do kočárků Moon, ale nevím, zda bude koupě výhodnější u nás či třeba v Drážďanech? Prosím o radu i tipy, děkuji 🙂.

berynka
27. črc 2018

@kiralka myslím, že ne. Ale zkus se podívat třeba na idealo.de. To je něco jako naše Heuréka.

bayt
27. črc 2018

@kiralka To záleží, jaký kočárek. My jsme z Německa kupovali a levněji vyšel....

kiralka
autor
27. črc 2018

@berynka Moc děkuji.

kiralka
autor
27. črc 2018

@bayt Líbí se nám novinka Moon Solitaire, je na trhu cca měsíc a na podzim budou i jiné barvy ve stylu ombré.

babanci
27. črc 2018

Jedni naši mladí to zvažovali. Chtěli na míru Gesslein, spočítali jsme to tady a v Německu a vyšlo to o 5 tisíc méně v Německu. Nakonec jsme ale objednali tady, nechtělo se nám tam jet a v případě reklamace prý bychom museli taky tam. Nejmladší dcera už taky plánuje rodinu a tchánovce má v Německu trvale, tak ta určitě koupí tam.

bayt
27. črc 2018

@kiralka je pěkný, ale počítej s tím, že nějaké novinky nebo dražší kočárky tam vyjdou skoro stejně, jak u nás

@babanci my jsme si kočárek nechali poslat poštou..reklamaci bych řešila taky tak

babanci
27. črc 2018

@bayt My teda nakonec dokoupili všechny doplňky k tomu, včetně autosedačky, fusaku, tašky, náhradních kol, sluneční clony, termolahve...kdejakou kravinku k tomu a vykešovali jsme 43 tisíc.

babanci
27. črc 2018

@kiralka Je moc hezký. A jakou barvu by sis představovala, kdyby teda byl výběr?

bayt
27. črc 2018

@babanci myslíš v tom Německu? já žádný doplňky ke kočáru nemám, uvažovala jsem o slunečníčku, ale prý je to k ničemu, tak nevím...autosedačku tedy jsem měla jiné značky a fusak taky jiný

kiralka
autor
28. črc 2018

@babanci
@bayt Barvu ještě nevím, uvidím dle nabídky 🙂. Zatím ještě neznáme pohlaví miminka, barva se bude asi trochu odvíjet i od toho. A navštívily jste některá prodejny třeba v Drážďanech? Tam bychom vyrazili jako 1.,ale prodejny kočárků tam neznáme.

bayt
28. črc 2018

@kiralka nene, koukala jsem jen na net

andyskr
2. srp 2018

Taky jsem nad tím dřív dost přemýšlela ale nakonec jsem ho koupila u nás.. sice v Německu byli často levnější, ale s dopravou to pak vyšlo na stejno. A jezdit tam autem kvůli kočárku se mi taky nechtělo.