Který kočárek doporučíte? Nosnost vyšší než 15kg.

marzim
29. bře 2010

Milé maminky, vím, že podobných témat je tady spousty, ale strašně dlouho by tralo než bych našla odpověď na můj dotaz.
Potřebuji doporučit nějaký kočárek - buďto sporťák nebo golfky, ale potřebuji aby měl vyšší zádovou opěrku (víc jak 45cm), vzhledem k tomu jak rychle nám Daník roste, max. nosnost vyšší než 15kg, košík na nákupy aby měl také vyšší nosnost, aby byl lehký a snadno složitelný a nééé drahý jako auto 😀 Myslíte, že byste mi mohla některá z Vás poradit. Předem děkuji za tipy. 🙂

lulii
29. bře 2010

Brio go 😉 U nás stojí 12 500,- což je super cena 🙂

marzim
autor
29. bře 2010

No tak to je na nás moc drahé.... potřebuji tak do 6000,-

judith
30. bře 2010

marzim - ja by som ti odporúčala pokukať bazár, niektoré baby predávaju kočiky za super ceny a v stave a sú podstatne lacnejšie ako nové, je to vždy lepšie ako kupovať lacný nový kočík, ktorý nebude určite takej kvality. A ked sa ti nejaký zapáči tak sa vies informovat o ohladne toho, či splnajú tvoje potreby... 😉

mirka755
30. bře 2010

marzim: buď Babydesign Walker (2tis.) nebo Zopa Fusion (3tis.), obojí mám vyzkoušené a krásně se tam vešla Anetka i ve 2 letech a to měla 12,5kg a 85cm 🙂

lulii
30. bře 2010

Marzim aha 😀 Tak to se moc omlouvám. Ale jak radí judith, zkus mrknout na bazary, tam pořídíš super kvalitní kočárek za slušný peníze 😉

luciaanna
30. bře 2010

Ahoj. A čo tak Hauck Capri alebo Hauck Malibu? My máme Capri a som veľmi spokojná,ale nákupný košík je myslím iba do 3kg.

marzim
autor
30. bře 2010

Děvčata moc děkuji za tipy... musím to pořádně projít. 🙂

marzim
autor
30. bře 2010

Ty kočářky Hauck jsou moc pěkné a i cenově dobré

luciaanna
31. bře 2010

Ešte ohľadne Hauck Capri. Čo mi na ňom trošku vadí,nedajú sa polohovať nožičky a nánožník som si musela dokúpiť univerzálny. Pozor na polohovanie chrbta, polohuje sa pomocou dvoch tkaničiek, nebola som na to zvyknutá,ale je to asi len o zvyku....Ale ináč super, zmestí sa aj do môjho auta,kde mám iba mini kufor. 🙂

marzim
autor
13. dub 2010

Aha, tak to já chci polohování nožiček a polohování pomocí tkaniček mám na kočárku Leviroo, ale na golfkach už bych to nechtěla.. nakonec jsme se s manželem rozhodli pro Peg Pérego SI Completo 2010. Ten se nám fakt líbí 😀

xkacatkox
13. dub 2010

My máme gesslein F6, kolekce 2009, a je to maximální spokojenost, jak manipulace, skládání, funkčnost, prostorná a dlouhá korbička, specilální látky, nemusíš malého tolik oblékat a není mu zima, a ani se nepotí, ušetřili jsme na koupi dek a kombinéz, máme zimní mimčo, je teda trošku dražší, ale vyplatí se to

kasparkovci
17. bře 2014

Ahojky dámy,
tak já si koupila Hauck Malibu od jedné paní minulý podzim a užili jsme ho asi jen měsíc až dva. I když synátor měl jen 13 kg, tak nám rupla konstrukce u sedátka na obou stranách stejně při vystupování z autobusu. Paní od které jsem ho koupila mi tvrdila, že ho měli jen v autě a jezdili s ním jen na výlety s klučinou, který měl 2 roky a v zimě s ním prý vůbec nejezdili. Já za něj dala 1200 Kč, tak jsem byla velmi zklamaná. Možná se unavil tím skládáním a rozkládáním, když ho měli v autě. My ho pak měli jen složený a rozkládali asi jen 2x příležitostně do auta. Podle mého není na denní ježdění autobusem.

Mrzelo mě, že jsem si kvůli němu prodala velmi kvalitní Cam Apollo. I když byly 9 let staré, ta pořád byli pevné.

Teď nevím, co s ním...snad prodat na náhradní díly...takže kdyby měl někdo zájem, ozvěte se mi. Zkusím servis, jestli se to nedá spravit, protože uvnitř je ještě plast, takže to není úplně durch rozlomené, jen ten vrchní hliník. Hliník se asi svařit nedá, co?:(