Kupujete rukávník na kočárek?

ladyhacek
30. pro 2014

Ahojky na konci března čekám miminko a součástí našeho kočárku není rukávník. Máte rukávník? využíváte? Nebo je to zbytečnost?
V březnu už bude konec zimy tak mi příjde zbytečného ho teď pořizovat. Koupila bych popř. na podzim.

Děkuji

kanuni
30. pro 2014

Letos v lednu jsem ho nepouzila,dcera narozena hned z kraje ledna,ale nebyla zadna zima.Ted uz jsem ho vytahla,ale dostala jsem univerzal cerny od segry a celkem je to znat,ze nezebou ruce.

mysonek
30. pro 2014

@ladyhacek nemám a nepotřebovala jsem. Malá se narodila loni v září a minulá zima byla dost mírná, stačily rukavice. Letos už chvíli chodí, chvíle se veze, takže bych asi nevyužila 🙂

ffiinnkkaa
30. pro 2014

Super věc 🙂

jge
30. pro 2014

Ano, je to super vec, obzvlaste ted, kdy je kosa!

zvalentova
30. pro 2014

Naši jsou narozeni v dubnu. Neměla ho vůbec, a ani mi nechyběl. Když byla zima, více mi přišly vhod lehké a později teplé zimní rukavice. Pak už chodili po svých a nebyl potřeba ani kočár.

ev.ka
30. pro 2014

pro mě bylo vždy jednodušší jen vytáhnout ruce z rukávníku a mimču např srovnat čipičku nebo nainstalovat dudlík a hned zase do rukávníku, než si pracně vždycky sundavat a nandavat rukavice

andysebesta
30. pro 2014

Manzel mi ho koupil loni,na nase treti stesticko a je to super.Kdyz jsem ho vytahla, hned se kluci pretahovali, kdo bude kocarek tlacit 😀

jasekd
30. pro 2014

Super vec. Mela jsem od Emitexu. Nestal zas tolik, abych se musela nejak rozmyslet, koupila jsem ho a rozhodne nelitovala. Urcite se bez nej da obejit, ale proc si nezprijemnit zivot 🙂

soleilll
30. pro 2014

@ladyhacek Počkala bych až na podzim - uvidíš, jak bude chtít být dítě v kočárku. Já mám lednové dítě a rukávník používám už 2. zimu - je to fakt super věc. Ovšem jen za předpokladu, že opravdu budeš kočár využívat (tedy že ti v něm dítě vydrží).

ada22
31. pro 2014

Mám černý od emitexu. Myslím, že stál do 300 kč a já ho použila celkem dost. Jsem zmrzlina na ruce a kolikrát je období, že na rukavice to ještě není, ale když držíš rukojeť kočárku , tak je už na ruce chladno.

kacikaci
31. pro 2014

Počkala bych na podzim, ale za mě rozhodně doporučuju 🙂