• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte někdo kočárek Atlantic Espiro?

26. července 2012 
Sháním kočárek atlantic espiro,
Bohužeel se m neddaří jej sehnat vše je nad me možnosti nevíte někdo o někom kdo by ho proddaval nebo vyměníl v barvě moddrá šedá nebo zelená šedá????
prosím poradte
26. črc 2012 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně ten samý máme, ale ještě plánujem další děcko, takže neprodáváme. Nevím jaké jsou tvoje finanční možnosti, ale kupovali jsme ho nový za necelých 7000,- i s fusakem a taskou . Jsme s ním moc spokojený a můžu vřele doporučit, je to skvělá investice. Je docela rozšířený, tak snad brzy narazíš na někoho kdo ho prodává .
26. črc 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekujii moc nasee teda moje fn. siituaccee jee asi takova z ruky do huby jak se rika jsmeee bez taty ten nelati ale ekuji snad se podari najiit nebo spiis seehnat
26. črc 2012 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Espiro atlantic 2011 fialový, autosedačka je šedá - oboje dohromady stálo 8 tisíc. Kočárek je suprový, ale malá je prostě nosící typ a mně šátek taky vyShovuje víc, manžel nosí v Becu. Hlubokou korbu jsme používali ani ne tři měsíce, sporťák nepoužitý, hodí se nám jen ta autosedačka :unamused:, tomu se říká blbá investice.
26. črc 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK TO JO TO ZASEE MALEJ TEN BYL V KOCARU JEIINE MALO KDY NA RUCE A KDYZ UZ TAKK SEM VEEDELA ZE MU NECO JE
26. črc 2012 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek