Máte někdo stejnou zkušenost s kočárem Jedo Bartatina?

hathor86
7. lis 2010

Mame kocarek Jedo bartaina Classic, kupovany novy... a nechtejte vedet jak vypada po 8 mesicich pouizvani... srot je to prave misto... to se nebavim o nestabilite... Mikulasek mi z tohohle kocarku skrz brzdy poprve vypadl uz v 6 tydnech... kocarek cvakl, jeste jsem zkontrolovala, jestli brzdi a pak sla nakoupit... ejhle, az tak zabrzdenej nebyl... a pak jsem se nestacila divit... podruhe se s nim kocarek prevratil... v 8 mesicich jsem si rikala ze ho na zimu jeste dam aspon na cas do hluboke korby... sedel pekne na prostredku, to jsem si hlidala, aby se kocarek neprevazil, a jehli, synator se trosku predklonil a kocarek letel... nastesti jsem ho drzela, takze se mu nic nestalo... co se kol tyce, mrknete na fotky... asi se nebudete stacit divit... Jinak ta brzdicka na te treti fotce uz je po vymene... to se nebavim o tom, ze v cervenci 2010 uz nemeli zadnou brzdu k modelu 2009, pry mi je objednaji, ale ja uz mela na jednom kole 3 zuby a na druhem 5. takze manzel stravil odpoledne vyrezavanim zubu aby tam vubec ta brzda zapadla... Dalsi vec je, ze brzda pri sjizdeni z obrubniku samovolne zapada... takze jsem uz nekolikrat nechtene zabrzdila na frekventovane silnici.... mam 100 chuti hodit podnet pro ČOIku... Prosim, mate nekdo podobnou zkusenost s timto kocarkem, nebo jsem proste jenom neschopna matka... ?

dzejn81
7. lis 2010

Já teda nemám zkušenost s tímto kočárkem, ale rozhodně nejsi neschopná matka proboha! Vždyť to je děs to co vidím na tvých fotkách. Já bych kočár rozhodně dala na konzultaci do ČOIky! A nemůžete ho reklamovat? Zkoušeli jste to? Na těch fotkách to vypadá jak nějaká hrůza co odvozila už tak 6 dětí nejmíň 🙂

sophie1
7. lis 2010

To je otřesné, rychle reklamovat dokud to jde a chtít vrátit peníze! Tohle je vážně zmetek 😒 . Navíc opravdu nebezpečný pro dítě! A ČOI bych taky rozhodně kontaktovala ať upozorní další potenciální kupce.....

petulka77
7. lis 2010

Toto je rozhodně na reklamaci, je to fakt síla, po pár měsících používání 😲 Řešili jste to s prodejcem nějak? Jinak já osobně mám se značkou Jedo jen vynikající zkušenost, absolutně žádný problém, používali jsme plné dva roky kombinovaný kočárek Jedo Vedi, 11 měsíců hlubokou a pak sporťák a ještě jsme ho krásně prodali a kamarádka si ho pořád chválí taky, co ho od nás koupila. A nacestovala jsem se s ním dost, i vlakem, lesem, v zimě ve sněhu, v břečkách po městě a všechno zdárně přežil a to bez mazání. A s brzdou taky absolutně žádný problém, tak to fakt nechápu. Ještě dnes po kočárku teskním!