Máte tip na držák na pití na sporťák?

gosa22
16. únor 2014

maminky poraďte dobrý držák, který se lehce připíná na jakýkoli kočárek a udrží jak láhev, tak třeba kelímek od kafča 😉

kataol
18. únor 2014

😀 tak tohle mě strašně pobavilo 😀 připomělo mi to min rok, jak jsem všude po kamenných obchodech sháněla pitomý držák a nikde neměli..tak jsem brousila po internetu..objednala jsem poprvé, přišel mi držák vypadající jako použitý v zničeném zažloutlém obalu a naprosto nepoužitelný, protože to co to mělo držet na tom kočáru bylo prostě nefunkční a možná i rozbité..tak jsem to zkusila podruhé na jiném e-shopu s jiným držákem, objednala jsem rovnou dva, přišly mi držáky dělané vyloženě na golfky s tou úzkou kulatou tyčkou, což nebylo vůbec u zboží napsané..takže opět k ničemu...potřetí už se mi podařilo objednat nějaký jednoduchý držák, který konečně šel přidělat a fungoval..ale už nevím, co to bylo za značku a kde jsme ho při stěhování hodili, takže neporadím..jen si dávej bacha na to co objednáváš, ať nedopadneš jak já..by člověk neřekl, jaký může být problém sehnat jednoduchou věc, že? 🙂

gosa22
autor
19. únor 2014

taky se mi to zdálo jako jasná věc, ale zjistila jsem přesně to samé...akorát naštěstí zatím nic nekoupila...pořádně to projdu 😉