Máte zkušenost s kočárkem DorJan Danny Sport 3 Line?

klaire22
13. únor 2012

Co se na kočárku nejčastěji rozbíjí (pokud se něco rozbíjí?), co velikost korbičky, údržba potahové látky, kolečka, madlo, úložný košík? Předem moc děkuji za odpovědi.

eficenka
13. únor 2012

ahoj, taky by mě to zajímalo... Včera jsme se na něj s manželem dívali a přemýšlíme, že ho zajedeme rovnou koupit do polska...
Švagrová má SOJAN - něco podobného a je zatím spokojená... Jen co říkala, tak že prý "vrže" a je horší přístup ke košíku na věci.... Ale korba hluboká a prostorná

joelly
13. únor 2012

Ahoj, já používám tento kočárek zatím 3 měsíce a spokojenost. Ale souhlas @eficenka se švagrovou, taky už mi vrže (to se ale dá v pohodě odstranit) a košík je opravdu hůře přístupný (nedá se stáhnout, takže vložit větší věc je problém). Jinak si ovšem nemůžu stěžovat. Kamarádka si pořídila kočárek od Mutsy a na korbičku nadává,protože je malá. Dorjan je oproti tomu pro miminko pohodlný a také skvělý na manipulaci

mirunda
16. únor 2012

já mám Danny sport z roku 2008 a už bych nikdy nepořídila - košík prodřený od kol, špatně se do něj leze, patentky někde vypadly - i patentky z tašky na rukojeti.. předni otočný kolo se mi celý urvalo, takže reklamace, tam na mě koukali, jak kdybych se v tom snad vozila sama, ale reklamaci přijali.. přední kola jsou po 1 dítěti vyviklané a už se s nima nedá jezdit jinak než s zaaretovanýma.. korba je teda veliká a látky mají nádherný, ale to je naprosto vše! Do polského kočárku bych už nikdy nešla, sice ušetříte, ale nic nevydrží, je to šmejd 😝 Teď mám hlubokou korbu na druhé dítě, je mu skoro půl roku a v pohodě se tam vejde se zimním fusakem, dekou..ale nemůžu se dočkat nového sporťáku.. přidávám foto předního kolečka, jak je ten plast bílý, čekám kdy se mi to někde urve - mimochodem v tomto místě se mi urvalo i to přední kolečko, po výměně je plast stejně bílý.. rozhodně nedoporučuji!!!

ciernavila
16. únor 2012

odporucam Danny sport Prestige 2011, ja mam podrobne foto v albume. Velka korba, lahko sa vsetko perie, kosik velky, precpavam ho a nikdy nebol problem, stale kocik vyzera ako novy aj po 10 mesiacoch. Teraz mam na tom sportak, tiez neni problem. Jedine ze plastenka od hlbokeho ma sediet aj na sportak a natahuje sa tazko. Inak ani brzda nebola nikdy pokazena, nic mi neodpadava. V snehu sa jazdi super, velka strecha kryje proti vetru i slnku, na streche na sportaku okienko - dieta v smere i protismere jazdy. Viem ze sa o polskych kocikoch hovori ze su nekvalitne ale asi to zavisi od kusu. Na druhe dieta bude tiez dobry. Uz som mala zaujemcu tu o neho. Zatial by som sa ho nerada vzdala, lebo som este nenasla kocik ktory by toto vsetko mal. Ak taky najdete a bude vahou lahsi a nebude polsky tak len budem rada za tip. Vrzal len raz malicko a na to staci mat doma WD40 a nevrze nic. a To som ho mazala len raz. Sama som si raz aj nafukovala kolesa a bez problemov, defekt som nemala nikdy. V terene jazdi ticho, pekne peruje, aj hrbolatom lese a trave mi maly krasne spal.