Máte zkušenost s kočárkem Tutis Viva Life III nebo Junama Space Eco, prosíííím? 😕😁

moncas90
9. čer 2022

Ahoj holky už si 2 měsíce vybírám kočárek a už jsem zoufalá vždycky se mi nějaký líbí a pak kouknu na recenze a je to.. 😆 Máte někdo zkušenosti Tutis Viva Life III a nebo junama space Eco?

makkyv
9. čer 2022

@moncas90 100 lidí, 100 chutí. Já na malou měla Junamu, za mě nejlepší kočárek, co jsem kdy měla a i viděla. Splňuje úplně všechno! Rozhodně za tu cenu mohu doporučit🌸 Kdybych měla druhé dítě, jdu do něj znovu☺️

moncas90
autor
10. čer 2022

@makkyv dekuji 😊

chlapecektehu
10. čer 2022

@moncas90 mám doma junama Space a už bych si ho nekoupila ... Kočár jsem koupila v listopadu 2021 malej se narodil 23.12.2021 a v provozu je od února a samej problém kolečka hrkají když najedete na nějakou nerovnost výstuž u stříšky se zlomila tak že teď máme korbu na reklamaci no hrůza už nikdy víc

moncas90
autor
10. čer 2022

Děkuji 🙂

evikkk13
10. čer 2022

@moncas90 Nevim, jaka je verze III, ale Tutis Viva Life mam po synovi a za me to byla skvela volba. Dostatecne prostorna korba, kam se vesel dlouho. Tezsi robustni kocar, takze i lesy, pole, teren, uplne v pohode. V zime jsem nemela strach, ze by v nem mrznul a v lete zase naopak, kvuli specialni izolaci takovym polystyrenem. Vysoky poklop pres boudu korby s okynkem, kdyz foukalo nebo snezilo, bozi. A super velky a krasne pristupny spodni kosik. Jezdili jsme pak i hodne se sportakem a nakonec jsme poridili lehci Valco hlavne kvuli dovolenym a castymu cestovani busem.

zelenaesmolda
10. čer 2022

@moncas90
a jake mas pozadavky?kdyz je napises treba ti nekdo neco poradi 🙂

moncas90
autor
10. čer 2022

No já mám termín v prosinci tak aby se vešel do korby i s fusakem aspoň nějakou dobu No.. Nebyli kázový kolečka a tak

evikkk13
10. čer 2022

@moncas90 Ja rodila 20.1. a v korbe jezdil do cervence 🙂 v Tutisu