• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

19. března 2014 
autor
Pro Yasmin07:

Rozdíl mezi Citi a Cabrio je v hloubce a tím i v ochraně proti bočnímu nárazu o což jde především, protože při čelním nárazu je to dost podobný v testech s daleko levnějšíma sedačkama :wink:

Názor jedné těhulky, ne můj, do Citi stejně půjdeme, protože já si myslím, že taková značka jako Maxi-Cosi si nemůže dovolit udělat nějakou šitku :wink:
31. pro 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, zbadala som tuto diskusiu, neviem, ci ste uz zaregistrovali od Moonu aj tieto golfky. Su v 2 verziach: ako 3kolka alebo 4kolovy...
Mame este cas, ale na leto by sme chceli kupit nejaky lahky golfac, sikovny aj na cestovanie a tento sa mi celkom paci. Mate ho uz niektora, alebo ste ho videli? Zaujima ma ako je kociarik polohovatelny (pisu, ze sa da sklopit do odpocinkovej polohy) a ci by bol event. vhodny aj v zime... :wink:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2101907
31. pro 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sjuzi,
nedávno jsem na ty golfky narazila na netu a přemýšlím o tom, že až budu pořizovat golfky, tak půjdu zase do Moona. Moc se mi líběj, ale naživo jsem je ještě neviděla :frowning2:
31. pro 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky uvazuju o koupi Moona, konkretne Ocean S3, zda se mi fakt super. Hledala jsem nejake blizsi info a zda se ze nikde nic moc neni, tak Vam tu davam stranku, na ktere jsem toho nasla asi nejvic. a taky tady jako v jedinem obchode na ktery jsem narazila, byla k dispozici v teto kolekci i modra barva:
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/kombinovane/moon/moon-s3.asp
11. led 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no nechcem ta sklamať, tie informácie o kočíku budú asi až niekedy vo februári (unor) lebo dodavatel posunul termín dodania. A čo sa týka tej modrej farby na tej stránke, tak to tam je iba vyfotené to polohovanie a otočenie v oboch smeroch, inak sa kočík zatial vyrába v 3 farbách - čierna, červená a zelená.
Ja mám tiež teraz kočík ale z kolekcie 2007 kde je polohovanie až do lahu čo mi vadilo na tejto novej kolekcii že sa to takto polohovať nedalo. JA mám MOON T3, a odporúčam. skoro ako quiny.
Zuzana
12. led 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
tak už se nám blíží termín kdy budeme v Moonu taky drandit, už se moc těšíme :dizzy_face:

Alianko chtěla jsem ti napsat totéž co zuzkagu, bohužel ta modrá barva je stará kolekce :slight_smile:
12. led 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se do klubu příznivců kočárku Moon S4. Prostě láska na první pohled. :wink: Chtěla jsem se zeptat. Nevíte jak dlouhá je hluboká korbička (chtěla bych ten vnitřní rozměr)? Díky
27. led 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
novako, já to měřila, ale už si nejsem jistá kolik to bylo přesně, myslím že 79 nebo 80cm, no ale cenťák už nehraje roli :wink:
27. led 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi ty jo koukám se ti to krátí :dizzy_face: jak se má bříško? :wink:
27. led 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Novako, vítej v klubu :grinning:

Já dostávám občas chválu do IP, to tak potěší když slyšíte že máte hezkej kočárek :dizzy_face:

Navi ahojky :slight_smile: Jj krátí, teď jak už je občas hezky a vyrazí hodně mamin s kočárkama tak se s MM nemůžeme dočkat až vytáhneme i ten náš :dizzy_face: Na malou se moc těšíme, vesele se připravujeme, ještě chybí pár maličkostí a dneska nebo zítra mají dorazit peřinky, povlečení ap., na všechno se strašně těším :slight_smile: Malá je jinak zlobidlo, pořád tam v břiše rajtuje, nejmíň 1x denně škytá chuděra :grinning: a jinak všechno v pohodě, musím zaklepat :slight_smile:
A co Lukášek? Už jezdíte ve sporťáku viď :slight_smile:
28. led 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navi: Vejde se Ti Lukášek dobře do hlubokého kočárku (myslím teď v zimě ve fusaku)?

Holky našli jsme Moona S4 za 6.999 Kč!!! Má jen dvě nevýhody - je poslední a proto si nemůžu vybrat barvu (chtěli jsme ten vínovobéžový) - a hluboká korbička je modrá a sportovní korbička červená. Ale zase za tu cenu ...

Kristo: Koukám, že se nám oběma líbí stejná barva. :wink:
28. led 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
novako nevejde ani náhodou, ale my máme fakt obra ne šestiměsíční porhlídce měl 9,4kg a 74cm to mívají děti v roce :sweat_smile: Dost se bavím, když vidím paní, která má o dva měsíce starší holčičku a ještě ji vozí v hluboké korbě, je to sice Xlander, ale odhadem bych řekla, že je to stejná velikost.

kristy taky jsme byli celý nedočkaví :wink: Teď ti chodí chvála do IP, ale počkej až vyjedeš a budou se za tím kočárkem otáčet, to se poneseš :grinning:
My drandíme ve sportťáku, malý ještě nesedí pevně, tak zatím jen v té střední poloze, když zaspí, tak ho sklopím úplně. A ještě ho mám otočenýho čelem k sobě, ať na něj vidím. Ale jak bude sám dobře sedět, už ho dám úplně na sezení, přiděláme madlo a otočím ho ať vidí do světa a bude jezdit jak velkej chlap :wink:
Kolikrát si říkám, než jdeme ven, že vezmu foťák a bliknu ho, ale pokaždé zapomenu.
28. led 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Novako to je parádní cena :slight_smile: A kdy ho chcete kupovat? :slight_smile:
Jj mě se líbí ta vínovobéžová a přitom jsme chtěli nejvíc modrou, ale teď jsem ráda že jí mám, koukni k Lukajdě do alba, taky má vínovobéžovou :slight_smile:

Navi jj X-lander má úplně stejnou korbičku rozměrově, zrovna nedávno jsem to porovnávala :slight_smile:
Ty jo tak to ten foťák koukej brzo vzít, já na ty fotečky ráda koukám :dizzy_face: Jsem fakt pyšná na ten náš kočík :grinning: No doufám, že bude všechno OK a nebudou potřeba nějaký reklamace :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jo malej je velkej :grinning: Jak jste velcí vy s manžou? :slight_smile:
28. led 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my se do hluboké korby ještě pořád vlezeme...ale Tádík nemá být po kom velký - jsem prťous :wink:
Ale taky už se těším, až budeme drandit se sporťákem - nejvíc se těším, až ten náš malý zvědavec bude čučet po okolí :grinning:
28. led 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chceme ho koupit hned zítra. Aby nám ho nevyprodali. :slight_smile:

Navi: 74 cm?!!! Na netu jsem se dočetla, že dítě v jednom roce měří průměrně 75 cm. :grinning:
28. led 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo máme obříka :grinning: a asi po mě :sweat_smile: Manžel má 179cm a já 177cm, takže máma je pěrostlá. Mudra typuje, že nás tak o hlavu přeroste. Ale je to kluk, tak to je v pohodě, u holčičky by to bylo horší :sweat_smile:
28. led 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Lukajdo to koukám, že se pořád vejdete, no já si myslim, že budeme mít taky prcka tak uvidíme :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Novako a budete ho objednávat přes net? :slight_smile: Pak ho nafoť a pochlub se :slight_smile:

Navi zase takový obříci nejste člověče, já myslela že máte oba kolem dvou metrů :grinning: No jasně že u chlapa je to v pohodě, aspoň z něj budou mít ve škole respekt :slight_smile:
29. led 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já sem na muj vkus vysoká až moc, tak 170cm by mi stačilo :wink:
Ve škole z něj snad mít respekt budou a hlavně jak na něj poletí holky, když bude vysoký a krásný :wink: :grinning:
29. led 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navi, přesně holky k němu budou vzhlížet :wink: Hned bych od tebe nějaký ten cenťák brala.
Tádík pravděpodobně nebude žádnej čahoun, i když kdo ví...naši jsou taky prťata a brácha má přes 185 cm - šlo to nějak přes koleno, protože praděda byl vysoký. Ale vypadá to, že bude mít oči po mě, takže docela velký a kdyby mu zůstaly i tak nádherně modrý (oba s manželem máme modrý), tak by to nebylo k zahození :grinning:

Teda Kris - ty už finišuješ :dizzy_face:
29. led 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lukajdo, kdyby to šlo, tak ti okamžitě nějaký cenťáčky pošlu :grinning:
Tadík bude zase krásnej modookej, to holky taky žerou :wink: a třeba nakonec i hodně vyroste a bude prostě neodolatelnej :dizzy_face:
29. led 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme ho koupili!!!! A je krásný!!! :grinning: Fakt jen za 6.999, ale hluboká korbička modrá jako má Navi a sporťáček červeno-fialový. Už stojí u babičky (nepřežila by, kdybychom ho měli doma dřív než se mimi narodí. :grinning: ) V pondělí ho nafotím a pověsím jeho fotečky na net. Už se těším, až s ním budeme drandit. :grinning:
29. led 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
novako perfektní koupě, to je opravdu dobrá cena :grinning: A máš úplně jedno, jesli je korba jiná než sporťák, stejně s tím budeš jezdit zvlášť :wink:
29. led 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě a bude to vypadat, že máme dva různé kočárky. :grinning: :wink:
29. led 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lukajdo, Navi obě máte krásný chlapáky :dizzy_face: To budou ženiši :dizzy_face: :wink:

Jj já už finišuju, ale ještě nechci :grinning: Ještě mi chybí dokoupit pár drobností, bohužel musím počkat do výplaty, už dávno nám měla vyplatit jistou sumu pojišťovna, ale vypadá to bledě, tak mám teď hoňky :confounded: Ale už mám nějak věcičky se kterýma bychom to vydrželi kdyby šlo do tuhýho :slight_smile: Na malou se samozřejmě těšíme, ale jen ať se tam ještě hezky dopeče :grinning:

Novako gratuluju k super koupi, už se těšim na fotky, červenou korbičku tu nikdo nemáme (já jí teda viděla :slight_smile:) ale jsem zvědavá jak bude vypadat na fotečkách :slight_smile:

Jo Lukajdo včera jsem ti koukala do albíčka jak máte krásnej kočárek :grinning: :grinning: :grinning:
Fatk se těšim až vytáhnu ten náš, vybrali jsme nakonec dobře tyhle barvičky :slight_smile:
30. led 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, Lukajdo: Máte krásný kočárek. :grinning: Tyhle barvičky jsem chtěla původně, ale ta sleva byla nakonec lákavější. :grinning:

Kristi: Tak ať vám to dobře dopadne s pojišťovnou!
30. led 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Novako to víš že máte taky hezký :grinning:
Já jsem si jen musela rýpnout do Lukajdy :grinning: A máte teda S4? Tak jsi nám vyrovnala skóre, dvě máme S3 a dvě S4 :slight_smile: No už se těšim na fotečky :slight_smile:

Dneska jsme s pojišťovnou zase pokročili, jde to kupodivu po čtyrech měsících rychle a to jen proto že manža udělal "bu bu bu" tak uvidíme, ještě nechci nic zakřiknout, ale když to dobře dopadne, budu mít lepší naládu :slight_smile:
30. led 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme S4. Nějak k těm trojkolkám nemám důvěru. Tohle má čtyři kola a výhodu trojkolky. Naprosto mne fascinovalo, že jsem schopná se s kočárem na místě otočit . :slight_smile:
1. únor 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi :slight_smile: tak to se nám líbilo taky(teda pořád líbí) Manža jezdil po bytě a nemohl si ty kolečka vynachválit :grinning: Nejlepší bylo, když za mnou přijel i do koupelny, zrovna sem ležela ve vaně a to jsem se lekla, že už mu fakt z toho kočárku hráblo :sweat_smile:
No a co ty fotečky, čekáme! :wink:
1. únor 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak ako už jazdíte s kočíkom MOON, ja už sa neviem dočkať, aj ked ešte je to daleko. Ale už viem že som sa rozhodla pre dobrú farbu kočíka, lebo čakáme Tomáška. :slight_smile: .
Zuzana
2. únor 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
babule, co uz s nim jazdite - ako je to s nim v terene? zaujimala by ma ta S4. a este sa chcem spytat, ci ma sport. cast aj polohovanie noziciek? dik
2. únor 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek