Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

navi
19. únor 2008

ahojky, pipi my máme v S4 klasický fusak s beránkem , je sice dost velký, ale vejde se akorát 🙂

navi
19. únor 2008

hi hi 😀 zuzi teda vtakovém výběru je musíš sehnat 😉

gimulka
20. únor 2008

holky díky za odpovědi...v dubnu si moon koupím, pokud teda nanejdu dalšího favorita

zuzinka6
20. únor 2008

ahoj holky, tak sem se koooonečně rozhodla a moon ocean 3s v červenym jsem objednala, tak se těšim 😀 😀

zuzkagu
20. únor 2008

Tak baby to je jedno kde objednám adaptéry, nikde ich nemajú na sklade, tak som ho objednala na SK a budú v apríli (Duben). Papa
Malda dakujem za ponuku ale neskoro som si prečítala tvoju správu a adaptéry som už objednala tu na Sk. škoda.
Zuzana

malda
20. únor 2008

Kdyby jste nekdo potreboval adapter na moon na autosedacku tak se urco ozvete.Mam doma uplne novy a vubec jsme ho nevyuzily protoze jsme nejdriv koupily autosedacku a pak kocarek.

zuzkagu
20. únor 2008

Malda ak ho nepredáš do apríla a bude ešte potom voľný, ja ho 100% kúpim.
Zuzana

zuzkagu
20. únor 2008

Baby musím sa pochváliť svojím novým fotoalbumom
Zuzana

krista
autor
20. únor 2008

Zuzkagu nikde z celý tý škály co jsem ti tam hodila je neměli na skladě? 😕

Zuzinko ten červený jsem dneska opět viděla, je to krásná barvička 😵 Pak hoď do albíka 🙂 😉

novako
20. únor 2008

Zuzkagu: Ten 3D UTZ se vám neuvěřitelně vydařil!!! Jsou to ty nejhezčí 3D fotky, co jsem viděla. 🙂 PS: Až bude Tomášek v pubertě, tak vám za tu jednu fotečku rozhodně nepoděkuje 😀

Holky, nevím jak vy, ale já mám teď úchylku, že neustále okukuji kočárky. 🙂 Dospěla jsem k závěru, že ty naše Moony jsou prostě NEJ. 😀

navi
20. únor 2008

novako já už to mám za sebou, ale když jsem okukovala, tak sem dospěla ke stejnýmu závěru 😉

zuzkagu moc hezký fotky 🙂 Já přemýšlela, jak sem vložit 3D, z toho DVD mi to nějak nejde a koukám, ty si vyblikla ty vytisknutý fotečky, dobrý nápad 😀

krista
autor
20. únor 2008

Navi pokud máte přehrávač PowerDVD - tam se daji fotky jednoduše fotit, kdyžtak bych ti to popsala 😉

Já teda koukám na kočárky už dlouho 😅 a kdykoliv vidím Moona tak se mi zatají dech 😵

navi
20. únor 2008

kris tak prý ho máme, když se mi nepodaří dostat k tomu manžu, aby mi s tím pomohl, tak si písnu o pomoc tobě 😉

jo holky počkejte jak budete okukovat kočárky až hrdě vyjedete s těma svýma 🙂 a co teprve jak budou ostatní maminky koukat po vás 😀

zuzkagu
21. únor 2008

Babuľky dakujem Vám za pochválenie.
Novako, ved mi sme skoro narovnako tehotné 😀 .
Krista - tak nikde ich nemali, všetk oje na objednávku, skúšala som asi 4 stránky kde boli najvýhodnejšie podmienky zaslania aj na SK, takže tak. no nevadí budem ich mať na konci apríla so slovenska 😉
Tams a mi to aj tak najviac oplatilo.
Baby ani ja by som svojho Moona nevymenila za iný kočík, páčil sa mi ešte som nebola ni tehotná, narazila som naneho raz ked som len tak ukukovala typy kočíkov aké teraz frčia a tento ma hned oslovil, a aja tú farbu som mala hned jasnú. Len dpfam že budú tie adaptéry.
Zatím papa

pipi1211
21. únor 2008

baby ktore mate este fusak na spotovu cast moon S3,4 poradte aky mam kupit aby bol ok 🙂

krista
autor
21. únor 2008

Pipi na předchozí stránce radily holky Emitex Combi 3v1 😉 Chtěla jsem ho taky koupit, ale teď už je zbytečný, tak ho koupím až na podzim 😉

Navi, tak se budu těšit na fotky 🙂

Zuzka to teda koukám, já myslela že když je tolik odkazů tak je všude maji, no jsem ráda, že jsem je sehnala 🙂

A už se moc těšim až vyrazíme kočárkovat 😵

dckami
21. únor 2008

dneska jsem na šla rady, jak vybírat kočárek, tak třeba to někomu pomůže: 🙂
http://www.novinky.cz/clanek/133687-nakupujeme-...

krista
autor
21. únor 2008

Zrovna ten kočárek co tam maji na fotce stojí skoro 3x víc než náš Moon 😀 a ani trošku se mi nelíbí 😅

Rady jsou to dobré, taky jsem jich pár přečetla 🙂

dorotka
22. únor 2008

kocky co mate moon kociky mozem sa vas spytat na s3 ci sa da sportova cast otacat tak ako u s4? a dalej ake su rozmery vanicky vnutorne a ake su rozmery sportovej lezacej casti ked je uplne vypolohovana do rovnej polohy
dakujem

dorotka
22. únor 2008

opravujem chybu nasla som len pri T4 ze sa da otacat v protismere

zuzkagu
23. únor 2008

Dorotka aj S 3 sa dá otáčat v oboch smeroch, len S3 sa nedá vypolohovať v športáku do úplnej roviny, polohhuje sa ako napr. quinny. A čo sa týka hlbokej časti vaničky tak mám pocit že dostatočne veľká.
Zuzana

krista
autor
23. únor 2008

Dorotka je to tak, sportovní část se dá u S3, S4 otáčet po i proti směru jízdy a hluboká vanička má cca 77cm vnitřní rozměr 😉

dorotka
23. únor 2008

kocky dakujem tak to ste ma nepotesili nie je to kocik pre mna mala spava dve hodiny cez den v kociku takze potrebujem taky ktory sa da naozaj vypolohovat

zuzkagu
23. únor 2008

Tak skús ten MOON T3, resp. T4 ešte ho niekde kúpiš
Zuzana

monikovalucie
25. únor 2008

Dobrý den kočárek moon s4 můžu doporučit.Máme ho doma budeme ho prodávat. Je nám už bohužel malý ☹ a kluk chodí,tak se mu nechce sedět v kočárku. Jinak má maličký mínus špatně se s ním jezdí v zimě ve sněhu. Jinak kdyby jste měla zájem prodáváme modrý se slunečníkem,originál pláštěnkou a nánožníkem. Foto můžu zaslat na emeil. cena 5500Kč kočárek je jako nový nevyšisovaný velice zachovalý.

Moníková

krista
autor
26. únor 2008

Jé super, že můžete doporučit, já mám S3 tak s tou se snad bude ve sněhu jezdit líp když má větší kolečko 😵 No už se nemůžu dočkat až ho vytáhneme, zatím stojí ve sklepě s prázdnýma kolečkama 😀 Manža musí zajet na benzínu nafouknout 😵

eta
26. únor 2008

baby, neviete mi prosim poradit kde este v BA,resp. okoli sa daju Moon T3/T4 vidiet? Blavu som pochodila asi celu a nic 😝 Dakujem

krista
autor
26. únor 2008

Ahojky Eta, nejsem ze Slovenska, ale jednou tu psala Zuzkagu toto:

zuzkagu • 1d, 26tt • 17. únor 2008 v 16:19
V BA ho mali v Babymerkete, tam sa dá objednať aj cez net, v TT ho majú na Kapitulskej u p. Kasslerovej, a štvorkolku v 4 farbách mali v TT aj oproti polikliniki Družba, vedla parkoviska je taký obchodík s kočármi. V PK asi nikde.
Zuzana

eta
26. únor 2008

krista dakujem 🙂