Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
11. říj 2007

Nemůžu ten tvůj najít, nemáš na něj nějaký link?? 😉
No, ale máš jinou značku a to je většinou velký finanční rozdíl, u hodně kočárků se platí skoro jen "za značku" 😖

erika1983
11. říj 2007

nemam nan ziadny linka, ale ked si pozries www.predeti.sk tam najdees sportovu cast hladaj medzi sportovimi a hladaj look

krista
autor
11. říj 2007

Nevím, jestli jsem to správně pochopila, je to tenhle???
http://www.predeti.sk/var/products//look_2-7062...

A kompletně vypadá takhle??
http://www.i-kram.cz/79-Kocarky-Kombinovane-s-a...

krista
autor
11. říj 2007

Peťul, tak jsem to projížděla a všude to vypadá stejně, nikde nejsou stovkový rozdíly jako u těch kočárků, nejlevnější to mají zatím tady včetně poštovného a já přemýšlím jestli se mi nevyplatí koupit to u nás v tom velkým kamenným obchodě, uvidím 😉
http://miminkov.mimishop.cz/detail.php?zbozi=74594 - je to 1535,- včetně poštovného 😉

erika1983
11. říj 2007

presne je to ten len ja mam bezovy

krista
autor
11. říj 2007

Erika a to tě stál 18tis.??? To je fakt masakr, ale kdybych mohla investovat tolik to víš že bych si možná vybrala ještě jinačí než toho Moona 😉

erika1983
11. říj 2007

no vysiel ma tolko, ale aj tvoj je pekny netreba za kocik vyhadzovat velke prachy 😉

krista
autor
11. říj 2007

Jo to jo, my jsme se shodli s manželem že kočárek samostatnej do 10tis., takže jsem ráda, že jsem ho našla na těch stránkách a pokud to půjde tak ho přes ně objednám, jinde v obchodě stojí taky kolem 12-13tis. a když si připočítám autosedačku cca 3tis. tak jsem zase daleko nad porodným 😀

erika1983
11. říj 2007

to hej a kedy mas termin??? 🙂

krista
autor
11. říj 2007

Erika termín mám dle MS 15.3., dle prvního UTZ 18.3. a dle druhého UTZ 13.3. - tak si vyber 😀

A kdy se narodila malá Frederika? 😵

krista
autor
11. říj 2007

Máš hezkou fotku, ta je z tabla? 🙂

erika1983
11. říj 2007

frederika sa narodila v maji akurat mi zabuvala tu na rukach ma totiz horucku vcera ju ockovali ☹

krista
autor
11. říj 2007

Erika to mě mrzí ... snad to bude brzo OK a jak jsi rodila oproti termínu? Přenášela jsi nebo před termínem? Mě tohle hodně zajímá 🙂

erika1983
11. říj 2007

no ja som mala termin na 25. a frederika sa narodila 19., a uz vies co to bude???

krista
autor
11. říj 2007

Ne ještě nevíme co to bude 🙂 Dozvíme se to 23.10. na velkým ultrazvuku 🙂 A vy jste si to nechali říct? 🙂

erika1983
11. říj 2007

no my sme chceli len nam nevedeli povedat, ale vsetci vraveli ze budeme mat chlapca tak vsetko sme mali modre vecicky, cumlik, flasky, .... 😀

krista
autor
11. říj 2007

No vidíš to je sranda, no my si koupíme modrej kočárek ať to bude co to bude 🙂 Ale jsem na to zvědavá, všichni mi typujou kluka, ale my chceme s manželem víc holku 🙂
Vychází ti to podle těchto tabulek??
http://www.emimino.cz/pages/story/887 (úplně dole)
http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm
http://www.obfocus.com/calculators/birthchart.htm

erika1983
11. říj 2007

no tak podla tohto mi tiez vysiel chalan, ale neviem mozno viem zle datum

petulka77
12. říj 2007

Kris, tak jsem kontrolovala outlook, ale zatím mi neodepsali, to je divný, asi to zkusím znova. Tady v Ostravě je to fakt s kočárama konečná. Dnes jsem jela do velkoskladu SAM Baby v Ostravě na Těšínské ulici, mají tam tuny krásných věcí, ale oproti internetu fakt vysoké ceny, navíc tak 80% zboží je z Polska, takže fakt překecám někoho ochotného (manžel to asi nebude), kdo tam se mnou zajede a proleze všechny obchody co najdem.Určitě to tam bude levnější a ta cesta mě zase tolik stát nebude, máme to kousek. Máme tady Pompo v několika nákupních centrech,ale nikde nemají kočárky. Ostrava je sice 3.největší město u nás, ale asi je to právě tím bízkým Polskem, že tady těch obchodů je minimum. Ještě jsem sice nebyla ve všech, ale to přijde, jen co mi přijde nemocenská🙂) Už bych si toho Moona klidně objednala teď, ale pořád si nejsem jistá to předpovědí holčičky ve 12. týdnu na té gynekol.konferenci, psala jsem o tom v březnovkách. Chci tomu věřit, chci holčičku, ale furt ve mě hlodá červíček pochybnosti, aby to nebyl nakonec kluk!!!A taky je mií divný, že na ultrazvuk ohledně srdíčka jdu až 5.11., kdy už budu 21+1tt, to mi přijde pozdě, když to mám být ve 20.týdnu a taky doufám, že mi tam už na 99% řekni, co to je. Už mi z toho totiž hrabe.JÁ UŽ CHCI NAKUPOVAT TY RŮŽOVÉ VĚCIČKY!!!🙂) A TOHO MOONA CHCI MÍT JISTÝHO, ŽE FAKT BUDE!!!

krista
autor
12. říj 2007

Peťul no taky si říkám, abych měla toho Moona jistýho, chci ho objednat přes ten net, ale bojim se aby mi ho třeba kolem Vánoc nevyprodali, navíc máme teď opět vysoký výdaje (díky mě) takže na něj ani neni ☹

Být tebou tak počkám na to potvrzení pohlaví až do toho 5.11. 🙂 Ono přece jenom ve 12tt je to dost brzo, i když jsi byla na kvalitních přístrojích a co po tom doma s fialovobéžovým kočárkem 😀 A jinak růžový věcičky bych taky chtěla nakupovat, ale asi to budou spíš ty modrý 😀 😀 😀 No uvidíme, strašně jsem na to zvědavá 🙂

A jestli máte to Polsko opravdu "kousek" tak si tam určitě zajeď, já myslím, že ušetříš, možná ho tam seženeš ještě levněji než tady na tom netu, ani bych nedivila 🙂 A v tom 21+1tt toho 5.11. máš na mysli velký UTZ?? To je teda něco, asi tam neměli jinak flek nebo co, protože jsem vždycky zatím slyšela že se chodí přesně ve 20tt 😒

krista
autor
12. říj 2007

Jinak já budu na kontrole 19tt+5 tak snad to bude OK 😉

petulka77
12. říj 2007

Jo, to ten důležitý povinný ultrazvuk, který se zaměřuje na srdíčko, dělají ho tady na speciálním pracovišti na dětském oddělení v nemocnici, u vás určitě taky. Objednávala jsem to dnes po telefonu a ta sestra byla slovenka a 3x jsem jí opakovala ve kterém jsem týdnu a dala mi to až takhle pozdě. Takže v pondělí nastartuju auto a než pojedu pro malého, tak se tam stavím osobně a budu požadovat dřívější termín, protože to je fakt nesmysl, 21+0. Měla bych to mít přibližně jako ty, když máme i téměř stejný termín.

petulka77
12. říj 2007

Jo a Kristo, prosím Tě, jak jsi vysoká? Jde mi o toho Moona, jak jsi říkala, že Ti vyhovuje, tak proto se ptám. Doufám, že není ta hluboká korba nějak nízko, to se mi u kočárů fakt nelíbí. Já měřím sice jen slabých 160cm, ale rozhodně nechci tahat dítě někde u země a hrbit se nad kočárkem, jak to bývá u těch sporťáků, do kterých se jen dá ta vložná taška na malé mimi.

krista
autor
13. říj 2007

Ahojky Peťul,
tak jsem zvědavá jak s tím UTZ pochodíš, já koukala co psaly březnovky a asi to až tak nevadí, no nevím, některý termíny se musí dodržovat přesně a některý ne, tak kdo se v tom pak má vyznat ne? 😝

Jinak já měřím taky přesně 160 cm 🙂 A opravdu jsem se nehrbila 🙂 Taky nechci nějakej nizoučkej kočárek a můj manžel taky rozhodně ne, on má 174 cm 😉

Včera jsme se zrovna bavili o tom, že tam u Vás nic neni (říkala jsem to manželovi) a že asi pojedete do Polska, no škoda že ho nemáme blíž, je to určitě svým způsobem výhoda a já si myslim, že toho Moona tam určitě potkáš a rozhodně i za slušnou cenu, dej pak určitě vědět kdy tam pojedete a kdy chceš teda ten kočárek koupit 🙂

A máte pro holčičku už definitivně vybraný jméno? To jak máš v profilu - Anna Sofie? 🙂 😵 To je moc hezký 🙂

petulka77
13. říj 2007

Jo, díky, MM chtěl nejdříve rezolutně Adélku, ale pak jsem mu říkala, že sousedi, co čekají teď na Mikuláše, chtějí Adélku nebo Honzíka, úplně stejně jako my, oni navíc tu Adélku mají po babičce, tak už začal uvažovat jinak. Teď jsem mu řekla, že jsi nám pochválila jméno, tak zas řekl, hm, Tobě, já jsem ještě neřekl, že to chci, no tak já se z něho zblázním, hlavně, že už to říkal příbuzenstvu, že to bude A.S. a teď zas se tváří, že ještě není nic jisté 😝
Jmenuje se tak od malého spolužačka, tak se mi to strašně zalíbilo a navíc moje mamka je Anna.Mají tam ještě další zajímavá jména: Marie Luisa, Sára, Morgan a ještě cosi, ani si to všechno nepamatuju, je "teprve" ve 2. třídě 🙂
S tím MOONem jsi mě uklidnila, tak ty jsi teda prcek jako já 🙂
Máme toho vůbec hodně podobnýho, dělala jsem si stejné testy Mamatest, a to 8.7.odpoledne a pak 9.7. ráno znovu a tak jsem šla na gyndu, oba byly //. V úterý jsem začala špinit a v pátek mě poslali do nemocnice s podezřením na mimoděložní, besedělo jim HCG s nálezem na UTZ.Z nemocnice mě pustili až 23.7., kdy mi potvrdili normální těhu.A teďka jsk chodím na krev, tak cukr mám ok, ale zas mám málo železa 🙂 A máme skoro stejnej termín...
Do toho Polska vyrazíme, ale nevím, kdy MM přemluvím, má v hlavě jen to naše podkroví, nějak mu nepřijde, že s velkým břichem už se mi nebude chtít běhat po obchodech. A navíc, s ním chodit po obchodech je za trest, je strašně vybíravý. Ještě to s ním musím probrat, jak to provedem, ale řídit až do Polska se mi nechce, mám čím dál tím větší strach jezdit, před dvěma měsíci mě málem sejmul náklaďák a od té doby se bojím, když jedu v levém pruhu, furt trnu hrůzou, že ten z pravého mi tam vjede.
Já si právě myslím, že i proto tady těch kočárkových obchodů je tak málo, prostě by se neuživily.
A s těma termínama těch vyšetření máš úplnou pravdu, něco musí být přesně, něco ne, kdo se v tom má vyznat!!! 😝

krista
autor
13. říj 2007

Peťul no tak to znám taky, jeden den s tím souhlasí a druhý den dělá pomalu jako kdyby to nevěl 😝

Teda opravdu toho máme hodně společnýho 🙂 Já mám TP pokaždý jinak podle UTZ, dle MS mám 15.3., dle prvního UTZ 18.3. a dle posledního UTZ 13.3., jsem zvědavá co mi poví teď 😝

Taky teď mám strach řídit, no nevím, jsem zvědavá kdy a za jakých okolností si do toho auta znova sednu, vůbec se na to necítím, ale zase když nebudu jezdit dlouho - tak to bude ještě horší (myslím po té bouračce), tak uvidíme 🙂

Jo to jsme si s MM říkaly včera taky, že určitě kvůli tomu Polsku tam toho moc nemáte, ono je to logický, těžko by jim konkurovaly že 😉

A jak jste strávily dnešní den? A co zítra 🙂

petulka77
13. říj 2007

Teď jsem ti zas napsala román do CHLAPů 😀 😀 😀
Zítra bych ráda na procházku, tak doufám, že nebude takový ledový vítr jako dnes aurčitě odpo musím k jedné zákaznici (dělám avon a oriflame), protože jsem jí slíbila, že se stavíma donesu jí pár těch okrasných minidýní. Mám na zahrádce docela úrodičku. Koupila jsem semínka, MM je zasel a teď tam máme džungli, samé dýně 😀
Jakou jsi měla přesně bouračku? Mi to nějak uniklo, jen vím, že vaše autíčko je teď dvoubarevné.

krista
autor
13. říj 2007

Peťul tak na tu procházku se chystáme taky, ale jaká bude skutečnost to nevím 🙂

Přehlídla jsem malé auto přes velké, bylo to v noci, přes vypnutý semafory a zkončila jsem v sloupu ... děs, ale kdybych jela jako prase tak si řeknu - máš to mít, ale já jela 20 max. 30 a to mi MM řekl, že tenhle víkend jsme mohli mít auto, ale nesedí tam světlo co máme od známýho takže kvůli světlu se bude čekat zase týden a my vždycky jezdíme na povýplatový nákupy do větších obchodů protože tady kolem nic nemaji a já se nehodlám tahat s taškama autobusama - ještě jako těhotná, když nám došli zásoby snad všeho!!! 😖

krista
autor
13. říj 2007

No kdyžtak si asi budeme psát jen v těch chlapech, aby nám to nezavřeli 😅

petulka77
13. říj 2007

No, to je fakt blbý, a nemůžete si od někoho půjčit? Jen na ten velký nákup? To je jasný, že ty se s tím taht nemůžeš!
Jinak držím palce s procházkou, Tobě i sobě, MM slibuje a pak se mu nechce. Ale autem by jel kamkoliv 😝