Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

zuzkagu
5. bře 2008

Zuzinka tak aj mne presne ako tebe ostal ten pásek s okama a neviem kam patrí, a to ja mam ale Moon T3, ved spodok je rovnaky, a tiež neviem kam to patrí.
Zuzana

zuzinka6
5. bře 2008

Zuzkagu no já tam psala na co to je, tak čekam na odpověď 😅 písnu, až to budu vědět ju?

zuzinka6
5. bře 2008

Zuzkagu a taky máš tu sportovní korbu viklací??

zuzkagu
5. bře 2008

Zuzinka mne sa športiak polohhuje na rovinu.
Zuzana

navi
5. bře 2008

zuzinka nevím jak u toho typu ocean, ale my na té korbě ze spodu máme připevněnou podporu, která se odcvakne a přidělá ke košíku, pak už ta korba viklací není.

zuzinka6
5. bře 2008

holky já myslim sportovní sedačku...na hluboký to mam taky jištěný, ale ta sportovní drží jenom v adaptérech...to se mi nějak nezdá 😕

navi
5. bře 2008

jo sporťák 😀 no to se nám taky první nezdálo, ale jak do něj dáme prcka, ani se to nehne a je to max. v pohodě 😉

krista
autor
6. bře 2008

Jé Zuzi to jsem ráda, že jsem dobře poradila 😀
Ale s tím sporťákem taky nevim 😀 Mě se právě vyklala ta korba, jsem z toho byla docela zklamaná, to je tak když nečtu návody a pak přišel manža a ukázal mi na co jsem zapomněla 😀 😎

zuzinka6
6. bře 2008

Dobrý den,

popruh s oky je popř. pro druhé starší dítě, které se za něj může
držet.sportovní náprava se dále jinak nejistí.

s pozdravem

Michálková Zuzana
Dětský obchod Brouček
Krapkova 30,
779 00 Olomouc

zuzinka6
6. bře 2008

jo holky, jaště pořád s nim jezdim po kuchyni 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fakt je pěknej, ale chce vyvětrat..smrdí za novotou, tak aby se mi pak dítě nenafetovalo 😒

ojoj
7. bře 2008

Ahojda maminky a fanynky Moon kočárku,
koupila jsem krásný kočárek Moon S3, barva tyrkysová-modrá. Byla jsem unešená 😵 z té barvy a i když mi trochu vadilo divné polohování, tak jsem si řekla, že to nějak zvládneme. Parkrát jsme vyjeli ven a mě to polohování štvalo čím dál tím víc, když náš Ondrášek spinkal a dala jsem ho do polohy vodorovné, trčely mu nožičky nahoru, jemu to zjevně nevadilo, ale mně štvalo jak to blbě vypadá 🙄 . Vyřešila jsem to tedy po svém a kočárek jde teď krásně polohovat do úplného lehu a provedla jsem to následovně. Potřebovala jsem jen dlouhý popruh od sportovní tašky, který má na obou koncích karabinku a má na sobě také stahovací sponku na zkracování. Popruh jsem podvlékla pod kočárkem, konce jsem vytáhla z každé strany kolem vrchní části polohovacích kloubů a zase obtočila zpátky dolů a tam jsem karabiny sepnula. Teď když chci kočár do úplného lehu stahovací sponkou popruh stáhnu asi o 30 cm a úhel pod zadečkem vyjede nahoru a srovná se do úplné roviny, když chci sed, sponkou popruh zase povolím a je zpátky sed, zní to složitě, ale funguje to bezvadně a děťátko se tam může krásně rovně rozvalovat. Hodně zdaru 😀 Když bude zájem, tak to nafotím 😉

miselin
7. bře 2008

Čaute tehulky, tak mne ešte stále ten kočík neprišiel, už som z toho na prášky. Ja neviem čo v tom Babymarkete robia keď ho stále nemajú. Všade naokolo kde som bola v detských predajniach ho už majú a v Bratislave nie je to divné. Asi dnes zruším tú objednávku a pôjdem si ho radšej kúpiť do obchodu, lebo sa mi stihne narodiť ešte jedno dieťa kým mi ho odtiaľ pošlú. Tak som strašne sklamaná ☹

navi
7. bře 2008

ojoj teda ty si koumák 😉 manža taky tvrdí, že se mu to nelíbí, když je malý v lehu, ale mě to je teda jedno. Jinak malému to je šumák, spokojeně chrupká i s nožkama nahoru 🙂 Ale zajímavý ten zlepšováček je, nějak si to nedovedu představit, tak prosím o to nafocení, fakt jsem na to zvědavá, třeba to i zkusím 😉

ojoj
7. bře 2008

Ahojky, tak jsem nafotila ten zlepšovák, je to fakt dobrý a já jsem ráda, že to nějak jde, přece jenom ještě nějakou tu chvíli v kočárku ty dětičky 😲 stráví, tak ať jim je opravdu pohodlně, když usnou. Zatím papa 🙂 .

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

navi
7. bře 2008

díky za fotečky, je to fakt zajímavý 🙂 říkala jsem si, že ten popruh tam bude vypadat blbě a je to v pohodě, si šikulka, mě by to teda nenapadlo. Škoda, že jsi s tím nepřišla dřív, museli jsme malého vozit nějakou dobu v jiném kočáře, protože do hluboké korby se nevešel a na tohle polohování byl ještě malý. No jdu prohlídnout cestovní tašky, jestli na některé máme tan popruh, nedá mi to a musím to vyzkoušet 😀

zuzinka6
8. bře 2008

Holkýýýýýýý Krista už porodila...sem objevila teď...v 6:00 😀 😀 😀 😀 😀 véééééééééééééééééélká gratulace 😀 😀

miselin
8. bře 2008

Jééééééj to je paráda, že už to má zasebou. Aj ja by som to už chcela mať za sebou 🙂 V piatok som si konečne bola kúpiť ten moon ocean 4s. Ach je taký super, je proste úžasný. Už sa teším na kočíkovanie a do výťahu sa vošiel bez problémov a ešte aj somnou a manželom. Tak teraz s mužom nerobíme nič iné, len beháme s kočíkom po byte. 😀

lukajda
8. bře 2008

Krista je holka statečná 😵 a Kristýnka nádherná princezna.
Miselin - taky jsme běhaly 😀 😀 😀

kachnickapalicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miselin
10. bře 2008

Kočky tak dala som do albumu nejaké fotečky kočíku. A chcem sa ešte spýtať, že tá športová korbička sa dá aj nejako ešte upnúť alebo čo, lebo trošku taká labilná 😖

lola11
10. bře 2008

Tak sa pridavam do klubu obdivovateliek moonu ocean 3s - dnes som s nim stravila nejaku hodku v obchode - s ciernym, potom sa tam stavila aj kocka so zelenym - su fakt krasne. Strasne sa mi paci ten cierny, ale mimi sa narodi v juni, tak sa bojim az sa mi tam neuvari. Zaujimalo by ma ale, ci neviete ci sa neda niekde kupit aj v dvoch farbach - zelena vanicka a cierny sportak.

navi
10. bře 2008

miselin už jsme to tu řešily, ta sportovní korba ti připadne labilní, ale není 😉 Jak tam dáš mimčo ani se nehne neboj 🙂 Jinak v té černé je ten kočárek moc hezký, je to fakt elegantní barvička 😉

lola11: u té kolekce 2007 co máme to šlo, protože si kupovala zvlášť hlubokou a sportovní korbu, ale Ocean už všude uvádějí jako komplet, tak nevím, nevím, jestli by to prodali ve dvou barvách.

miselin
10. bře 2008

Dík Navi, lebo už som mala obavu, lebo inak nemá jedinej chybičky 😨

novako
10. bře 2008

Lola11: Nám prodavač říkal, že u kolekce 2007 se daly nakombinovat barvy u hluboké korby a sporťáčku, ale bohužel u kolekce 2008 (tedy Moon Ocean) už to nepůjde.

lola11
11. bře 2008

To som si myslela, aj mi to povedala predavacka, ale clovek vzdy dufa, ze? Tak to je skoda, teraz fakt neviem ako sa rozhodnem. Diky za info kocky.

emmka333
14. bře 2008

Vcera som mala moznost vyskusat Moon buggy 4wheels,super sa s nou karuje,ale ta opierka sa mi nepaci.Je to len handra,nie je to spevnene.Mam 1,5r. dceru a este si lubi pospat v kociku aj hodinku.Inak je lahucky,pekny,dobre skladny... len ta opierka 😖 A sa mi zda aj kratka opierka.Malej uz hlava trcala a nie je z vysokych deti.

krista
autor
22. bře 2008

Ahojky holky,
děkuji za gratulace 🙂
Musím se pochlubit, že včera jsme konečně vyrazili s naším fešákem a jezdí se s nim famózně, to aretační kolečko přední si nedovedu vynachválit 🙂 Malá v něm krásně spinkala, no super 🙂 Až na nastupování do busu, to se mi napoprvé moc nepovedlo, protože tam byl vykouslý kus chodníku tak jsem tam zapadla 😝 Ale byl se mnou manža tak mi pomohl 😀
Zatím fakt nelituju že ho máme 😵 A kdybyste viděly ty maminy jak se otáčely 😀 😵

ina.b
22. bře 2008

Přidávám gratulaci k narození Kristýnky. A pěkně užívejte kočárek tak, jako my. Už jsme zkoušeli za sluníčkového počasí jezdit bez korby a malé se to moooc líbilo 😉 Adélce je skoro 5 měsíců a do korby se zatím suprově vejde, což je v tomhle ještě mrazivém počasí fajn. Tak ať miminko krásně roste 🙂

navi
22. bře 2008

ahojda kris 🙂 koukala jsem na fotky, malá je slaďoučká jako panenka, fakt krásný miminko 😵 😵 😵
Tak už si konečně užíváš drandění s Moonem 😉 Ses nesla co? 😀
Ono se prý musí na trojkolku první zvyknout, ale pak už je to v pohodě 😉

krista
autor
31. bře 2008

Ahojky holky, moc vám děkuji za gratulaci a pochvalu 🙂

Drandění s Moonem super, hlavně jsem uvítala jak se s nim parádně otočim na místě, to aretační kolečko si fakt nedovedu vynachválit 🙂 Dokonce i moje máma, která ohrnula rypák, když kočárek přišel ho po projetí strašně chválila 🙂 Takže nás to baví 🙂 Akorát dostat se vždycky do paneláku a z paneláku to je za trest 😝 Všude samý díry a vysoký obrubníky, ale to chce cvik 🙂 Nejlíp to jde našemu tátovi 😵

A co vy jak užíváte sluníčkového počasí? Už snad bude krásně 😵 😎