Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

eva.konczynova
6. dub 2008

no jóó, vždyť vy jste ještě malinký 😅 a ten nánožník, to je něco jako fusák? Já se v tom moc nevyznám tak nevím 😖

eva.konczynova
6. dub 2008

a ještě jestli bys byla tak hodná kristi a napsala mi rozměr vnitřní korby na šířku 🙂

lukajda
6. dub 2008

Ahoj holky,
Krist, tak už jsi se dočkala kočárkování, viď? Už jezdíme ve sporťáku a musím potvrdit, že Tadeáškovi vůbec nevadí, že to nejde až do lehu a spinká i ve sporťáku naprosto spokojeně.

Evi, nevím, jak to napsat, co nejsrozumitelněji, ale nánožník je spíš něco jako kryt přes nožičky ve sporťáku. Vypadá to trochu jako objemnější fusak, ale není to zateplný jako fusak. Myslím, že Krista ho má vyfocený na sporťáku v albíčku 😉

Jo a korba na šířku 33cm 😉

eva.konczynova
6. dub 2008

lukajda - moc děkuju za info, tak to jsem ráda že jsi potvrdila že tvému Tadeáškovi nevadí že ve sporťáčku neleží 😉 A už si normálně sedá nebo ještě ne? V 8 měsících asi už jo že.. já jsem ještě taková nezkušená, prvorodička, ještě nevím jak to všechno chodí 😅 A vozíš i s fusakem?

eva.konczynova
6. dub 2008

ještě bych vás pak holky chtěla poprosit, jestli byste mi nevysvětlily, jaký je rozdíl mezi kolekcí Moonu 2007 a 2008. Děkuji 😉

lukajda
6. dub 2008

Evi, to je v pohodě. Taky jsem se ptala a měla jsem pocit, že se ptám na zbytečnosti, ale člověk zkrátka na začátku tápe 😉
Na rovině si Tádík ještě sám nesedne, ale z pololehu jo.

lukajda
6. dub 2008

Odeslalo se mi to dřív, než jsem stihla reagovat na ten dotaz ohledně fusaku. Ještě jezdíme i s fusakem - nemusí být aspoň tolik nabalený a má to ve sporťáčku jak v pelíšku, kolikrát mu docela závidím 😀

lukajda
6. dub 2008

Já to tolik nestudovala, ale rozhodně je rozdíl v kolečkách. Starší kolekce má kolečka nafukovací a 2008 plastová. Přijde mi ale, že tahle plastová jsou v pohodě, že to není takový ten tvrdý plast jak na ulici dělá příšerný rámus.

eva.konczynova
6. dub 2008

aha, děkuju, koukala jsem a ještě se prodává i ta kolekce 2007, ale v terénu zase asi tolik jezdit nebudeme, tak plastová kolečka možná nebudou vadit.

lukajda
6. dub 2008

Já si fakt myslím, že tohle není tak tvrdý plast. Pokud budeš jezdit spíš ve městě, tak záleží na tom, jaké u vás máte chodníky...my u nás máme tankodrom a ne chodníky, takže jsem za nafukovací kolečka moc ráda.

krista
autor
7. dub 2008

Ahojky holky 🙂

Tak koukám, že už jste si to tady vysvětlily 🙂

Evi fakt se prodává ještě kolekce 2007? Já už jí právě nikde neviděla 🙂 Ale dost často teď potkávám tu novou kolekci - černou barvu a musím říct, že fakt fešák 😵

Lukajdo to jsem moc ráda, že to Tadeáškovi nevadí 🙂 Takže se vám s ním jezdí dobře? Jsi spokojená? 😵

A ta kolečka opravdu nejsou tvrdý plast, několikrát jsem na to v obchodě mačkala, je to něco jako gumoplast nebo jak to říct 😅 Aspoň nepíchneš Evi 😀

eva.konczynova
7. dub 2008

dobré ránko

mně se zdálo že tu kolekci 2007 jsem ještě viděla v doprodeji na netu. Z té nové kolekce se nám líbí zelená, my vždycky chtěli zeleňoučký. Jen pořád nevím s těmi kolečky, která jsou teda lepší. S těmi plastovými se může něco stát? Nafukovací můžu píchnout, ale plastová? Sleduju že sehnat tady Moona kolem Ostravy bude asi dost velký problém, tady to je samé Tako 😠 nakonec ho budu muset asi obědnat přes net...

lukajda
7. dub 2008

Ahojky,
Krist - naprostá spokojenost 😉
Evi - já myslím, že ta platová kolečka jsou fakt v pohodě, já bych se jich teda nebála 🙂

krista
autor
7. dub 2008

Evi a už jsi ho aspoň viděla na vlastní oči? Já ti můžu potrvdit, že vypadá skvěle, ale asi bych neobjednala nic co jsem si neošahala a neprojela 🙂 Jinak bych se zase tak toho objednání přes net nebála, ušetříš a snad nebudeš mít smůlu a nenatrefíš na kšunt 😉 V plastových kolečkách je problém to, že hodně drncaji na horším chodníky a ojedou se rychle - ale to mluvim o těch klasických plastových co tam nemaji v sobě nic gumovýho 😉 Tyhle gumu maji 🙂

Lukajdo to jsem ráda!!! Jdu ti projet albíčko, doufám, že fotíš 😀

krista
autor
7. dub 2008

No teda Lukajdo, máš už mě černý puntík 😀 Kde je fotka ve sporťáku!!! 🙂

gimulka
7. dub 2008

Holky tak jsme byli v sobotu v Brně koukali jsme na kočárky, a už jsem teda na 100% rozhodnutá pro moona, už se nabudu ani na netu dívat na jiné. Doufám, že jsem se rozhodla správně...ale to uvidíme časem

krista
autor
7. dub 2008

Gimulka to jsem ráda, že jsi se rozhodla 😵 A kdy ho budeš kupovat? 🙂 Těšim se na fotky 🙂

lukajda
7. dub 2008

Krist- fotím, ale neaktualizuju 😀

eva.konczynova
7. dub 2008

kristi zatím pořád hledám, kde bych ho mohla vidět, ještě mně napadá Polsko.. ale je to přesně ten typ co chceme, už jsem viděla hodně kočíků, ale ten je s tou cenou teda naprosto bezkonkurenční 😉

gimulka - a jakou barvičku jste si vybrali? Verzi 3S nebo 4S?

gimulka
7. dub 2008

Evi chceme ten zelený S3. Na to že je Třebíč malá tak ho tady mají. I když paní říkala, že zelený a černý teď není skladem, ale že než porodím tak bude...Objednávat budeme tento měsíc, pak určo nafotím.

eva.konczynova
7. dub 2008

tak to je stejná volba 🙂 No jak tak koukám tak ho nemají akorát tady na Severní Moravě 😠

eva.konczynova
7. dub 2008

a za kolik ho mají u vás v obchodě?

gimulka
7. dub 2008

tady stojí 8390, určitě se najde levněji na netu, ale tady je paní hodně ochotná a bojím se případnýc reklamací přes inernet.

Holky jaká přesně autosedačka na moon sedí. Vím že maxi cosi a to je pak jedno jaká?

eva.konczynova
7. dub 2008

tak to je celkem dobrá cena. Už ti ho určitě předváděli, že, co říkáš na to že nejde sporťák polohovat až do lehu? Ty sedačky Maxi-cosi by na to měly jít všechny typy

gimulka
7. dub 2008

Jojo paní mi ho ukazovala už asi 4x 😉 já fakt nevím, tady píšou že to nevadí, tak to nějak neřeším. Spíš se bojím koleček, přeci jenom bydlíme na vesnici a chtěla bych občas vyrazit i třeba na polňačku nebo nějakou tu zpevněnou lesní cestu...

eva.konczynova
7. dub 2008

tak koleček říkáš, a ta S3 z nové kolekce má všechna kolečka už plastová, jo? Asi i S4, že? No já se v těch kolečkách teda moc nevyznám, ale zase u těch nafukovacích si někteří stěžovali, že dost často píchnou... u těch plastových asi hrozí jen to že se můžou více opotřebovat, jinak snad nic, ne?

miselin
7. dub 2008

Ta nová kolekcia má len plastové kolieska, ale sú také pogumované tak dúfam, že sa nebudú nejak moc opotrebovávať. Kdohovie, či sa dajú potom aj nejak doobjednať tie plasty na kolieska ak sa opotrebujú, tak nato som sa veru opýtať zabudla.

gimulka
7. dub 2008

spíš aby to moc nerachotilo..

gimulka
7. dub 2008

holky já mám ten obchod přímo naproti práci, takže každý den 2x denně koukám do výlohy 😉 a koukám na něj.

eva.konczynova
7. dub 2008

gimulka: a zkoušela ses s ním projet? Rachotilo nebo ne? 😀