Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

gimulka
15. dub 2008

No už bych chtěla prcka u sebe to je jasný, ale musí tam ještě vydržet...

krista
autor
15. dub 2008

Jo promiň já se překoukla, ty máš TP až 2.7., já četla 2.června 😉 Tak to vydržíš určitě 🙂

gimulka
15. dub 2008

Kristo jojo to zvládnem 😉

krista
autor
17. dub 2008

Holky dá se ten náš kočík vyprat? 😅

eva.konczynova
17. dub 2008

tak to by mně taky zajímalo, kristi 😉

krista
autor
17. dub 2008

Evi tak jsem teď koukala na svůj kočík a stříška u hl. korby se dá vyprat určitě a stejně tak stříška u sporťáku 🙂

lola11
17. dub 2008

jej kristi ty si zlata - dakujem za typy. Kristiancek sa narodi v juni, tak najprv musim kupit nejaku letnejsiu decku.

eva.konczynova
17. dub 2008

kristi šikulka! Tak to je super 🙂

miselin
17. dub 2008

Na Moon ocean 4s sa myslím dá vyprať všetko, všetko je robené na suchý zips takže sa to dá celé odopnúť, aj na vaničke aj na športovom a dokonca aj celé vnútro vaničky a aj nákupný kočík. Tento kočík je na svoju cenu až akosi podozrivo moc dobre prepracovaný 😀

krista
autor
18. dub 2008

Miselin 😀 Jééé koukám, že jsi taky nafotila, no je to féšák 😵 Za chvilku už nám můžeš podat informace jak spolu jezdíte co? 🙂

Evi koukala jsem na fotečky ze svatby, teda moc krásné 😵 😵 😵

Lola určitě seženeš, nevěděla jsem jestli chceš z ČR nebo SR 🙂

eva.konczynova
22. dub 2008

Ahojky holky, tak už máme Moona doma 🙂 Je úžasný, barvička krásná, akorát se mi kolečka zdají jiná než na všech obrázcích z kolekce 2008 😒 Zdají se mi taková mohutnější, ale možná to je jen zdání..

Miselin - ty máš myslím černého Moonika z letošní kolekce, mohla by ses mrknout jaký máš průměr zadních koleček? Já jsem naměřila cca 8 cm. Fotečky koleček dám do alba 😀

eva.konczynova
23. dub 2008

Tak co holky, jaké se vám zdají ta kolečka? 😀 Dneska ho musím nafotit celý, jak je krásný 😉

gimulka
23. dub 2008

Evi já jak jsem ho viděla v obchodě, tak mi připadají tak akorát...ty se máš, že už ho máš doma..

emmka333
23. dub 2008

Ahojte,
ja som tuzila po cosatte,potom po Moon buggy fit,ale vcera sme kupili super kocik,ktory sa Moon-u podoba dost a ma viac prislusenstva.Neviem ci sa da pozriet na nete,lebo som ho tam nenasla.Kupili sme ho v zahranici.Moon ma tusim len 2 polohy... No a tento ma tolko poloh kolko chcem,kedze sa to nastavuje takym pasom a stipcom,tak si to mozem po milimetroch posuvat ako chcem.Opierka je super.Je pevna,ale nemyslim ako doska.Je pekne vystuzena... Ma dokonca adaptery na autosedacku Maxi Cosi (co mi nebudeme vyuzivat,lebo mame CAM) a ma prsiplast, dost hruby nanoznik a hlavne nelatkovu umyvatelnu hrazdicku Je cely cerveny (farba po akej som 2r. tuzila) a opierku ma dost vysoku (moja dcera ma 20mes.),vobec jej hlava netrci ako v Moone buggy fit 😠 . Dalej ma velky kosik, odperovane predne kolesa a ten potah na kociku je krasny.U Moon buggy sa mi vobec nepaci ta kvalita.Tento je taky pekny hladky... A este sme nan dostali zlavu 17eur So zlavou nas stal 152eur cize 5000,- No a meno toho super kocika je SAFETY 1st BY BABY RELAX 😎

emmka333
23. dub 2008

Este som chcela povedat o tej opierke na Moone,ze sa polohuje zipsom a ta opierka je len taka handerna.Ked som skusala v nom moju malu,tak sa mi to teda vobec nepacilo.A hovorim,ta hlava jej pri opreni fakt trci.Asi stvrt hlavy 😖 A co potom este o rok? 😲

eva.konczynova
23. dub 2008

holky a dáváte mimča do kočárku přímo na tu matraci, co je uvnitř, nebo používáte ještě i nějakou podložku, aby tu matraci nepročuralo?

emmka333
23. dub 2008

Prave som zistila,ze keby kupim ten kocik Safety 1st cez net,tak by stal 4.785 Sk 😨 Ale neva,hlavne ze ho uz mam a nemusim cele dni a hodiny zbrilat po internete a hladat ten spravny kocik.Och,to mi odlahlo.A kedze som ho nasla na nete,tak vam ho predstavim,vyzera konstrukcne ako Moon buggy:

http://cgi.ebay.nl/SAFETY-1ST-ADVANCER-RED-FAHR...

emmka333
23. dub 2008

A ma aj vacsi nakupny kosik ako Moon 😎

navi
23. dub 2008

ahojky 🙂 evi já nedávala nic, malý se v kočárku nikdy nepročural, možná záleží i jaký budeš používat plíny, látkové možná mužou protéct, ale zkušenost nemám, používáme jednorázovky.

emmka mě se ten Moon bugy taky šíleně líbil, ale ty záda mě dost zklamaly 😕 Rozhodně jsi koupila moc dobře 😵

krista
autor
23. dub 2008

Ahojky 🙂
Mě se malá taky ještě nepročůrala 😲 a taky používáme jednorázovky 🙂 😉

eva.konczynova
23. dub 2008

tak fajn holky, díky za rady 🙂

miselin
23. dub 2008

Eva, neviem presne aký priemer myslíš, ale ak myslíš šírku gumy na zadnom kolese tak je 6cm, ale ja mám 4 kolesový tak možno dali na trojkolku širšie aby bol lepšie vyvážený. A ja som dala na tú mäkkú podložku uteráčik, aspoň sa tá podložka nebude tak špiniť 🙂

eva.konczynova
23. dub 2008

miselin - díky, ano myslela jsem šířku gumy 🙂 Já jsem asi blbá, ale vůbec nevím co myslíš tím "uteráčik" - ručník? 😀

frog
23. dub 2008

eva.koncz-mám dotaz,nejsou u moona moc měkká zádíčka.Já viděla ten moon buggy a ty byly dost měkký..byl jeden z mých favoritů,ale právě kvůli tomu jsem od něj upustila..

miselin
24. dub 2008

Hej uteráčik je vlastne ručník 😀

eva.konczynova
24. dub 2008

frog - já ti asi neporadím, neboť jsem kočárky zas tak podrobně nezkoumala že bych mohla porovnat, ale je možné, že u Moonu trojkombinace budou přeci jen pevnější, když je to pro menší mimi než Moon buggy.. mně se to teda aspoň nějak měkké nezdá. Ale jak říkám, nejsem zkušená 😉

emmka333
24. dub 2008

Tak ako som zistila v inej diskusii o Moone buggy fit,tak sa nepolohuje zipsom ale takou sponou,ze sa da vlastne nastavit uhol lezania ako sa chce.Takze v tomto som sa mylila,ale aj tak sa mi na Moone buggy ta opierka nepaci.Sa mi zda,ze je taka handerna,nie je vobec pevna.A je kratka 😠 Takze som so Safety 1st totalne spokojna.Aj ked na Moone buggy sa asi bude lepsie cistit potah,kedze je z inej latky.No na mojom sa mi ta latka ovela viac paci.

navi
24. dub 2008

frog jestli myslíš u Moona sporťáku, tak ten má záda pevný. Ale golfky je mají opravdu měkký, to mě u nich zklamalo.

mischelinka
27. dub 2008

Dobrý večer. Už druhý den vás tady dočítám 🙂 . O Moonu S3 jsem uvažovala, ale spíš to byl jeden z kandidátů. V pátek jsem ho poprvé viděla na vlastní oči v obchodě a musím říct, že to byla láska na první pohled 😵 😵 . Už jsem tam zatáhla i manžela a i když byl ze začátku trošku v šoku z barvy (malinová), tak se mu taky moc líbil.....A poté, co jsem si tady přečetla vaše zkušenosti, asi už nebudu měnit. Doufám, že nebude stejný problém se sháněním, jako jste tady některé měly... 😕 , protože ho nechci kupovat moc dopředu

krista
autor
28. dub 2008

Ahojky 🙂

Mischelinka to je super, že jsi další členka našeho klubu 😀 Záleží asi kde ho chceš kupovat s tím jestli ho budou mít nebo ne, myslim si, že na netu neni problém ho dostat, v kamenným obchodě to bude asi horší 😖 😉