Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

miselin
24. črc 2008

Ďakujeme 😀 A možno to fakt neni tým Hylakom. Ale dnes už aspoň chápem prečo mi každý hovoril "len buď rada dokiaľ je malé v brušku, lebo potom to začne" a ja som sa len na tom rehotala. 😀
Bože ako ten čas letí presne takto pred rokom sme začali na Domči pracovať a už bude mať zajtra tri mesiace. Ani sa nenazdáme a už budú bežkať. 😒 Kristulka už bude za chvíľu aj sedkať , škoda, že nám to vyšlo, tak, že teraz na leto nemôžu byť už v športáku. Na budúce si urobím bábo tak aby mi vyšiel ten šporťák na leto 😀 len dúfam, že ešte ukecám na to jedno aj manželíka 😒

krista
autor
25. črc 2008

Miselin a já zase chápu: "Jen si dej, až budeš kojit, tak si nedáš nic 😀"
To mě pobavilo: "Na budúce si urobím bábo" 😀 no jasně, jen si to naplánujte 😀 My jsme měli malou taky naplánovanou, ale jen jsme si přáli ten březen a on vyšel, já jsem loni 9.7.07 zjistila že jsem těhu 😵 tak jsme si v ten datum zavzpomínali a dneska (před rokem) měla malá prvně vidět na UTZ srdíčko 😵
Manžílek už nechce? Můj se bránil zuby, nehty, ale je do malý teď takovej blázen, že to druhý chce ještě 🙂

miselin
25. črc 2008

Ja som mala u malej naplánovaný aj dátum, lebo som chcela aby sa nám narodila na naše výročie a to je 28.4 vtedy máme výročie svadby a aj výročie kedy sme začali spolu chodiť. No a skoro sa to podarilo, len sa narodila o tri dni skôr. Ale čo mi to tiež dalo námahy drahého ukecať, aby sme už mali bábo, no teraz ma bude čakať to isté, lebo on chce aby jeho Dominička mala všetko na čo si len zmyslí a keď budeme mať ešte jedno tak už to tak nevydá 😝 No a druhé nechce hlavne preto, lebo sa bojí, že bude ubačané ako Domina, takže aj hlavne preto. A ja by som tak chcela mať ešte chlapčeka 🙂 Normálne mi začína chýbať to maličké bezbranné bábätko , no musím začať vymýšlať nejaké dobré argumenty, aby som drahého presvedčila na druhé 😀 😀 😀

martina.zikmundova
25. črc 2008

Miselin: ve 3 měsících ti chybí malinké miminko? vždyt je Dominička pořád taková malinkatá, proti tomu mýmu velkýmu chlapovi, co mám doma 🙂 další mimčo bych taky chtěla, ale dám si tak 3-4 roky pauzu, přeci jen ten můj divoch vydá za 3 děti. abych pravdu řekla, tak mi ta mateřská dost leze krkem, když slyším, jak přítele v práci pořád někdo navštěvuje, nenudí se tam, tak mu to závidím. už jsem si začala hledat aspoň brigádu, mi přijde, že těch 15 měsíců nedělám nic jiného než kojím, věnuju se prckovi, do toho vařit, prát, uklízet, volný čas pro sebe žádný. zlaté časy, když jsem byla jen těhu 🙂

zkusím ještě tedy odstříkat mlíko do flašky, ale nevím, jestli to bude mít úspěch. mi přijde, že se mu prostě líbí mi okusovat prsa 🙂 zatím má 10 zubů, ale až jich bude mít 20, tak už to asi fakt bude hodně bolet ☹

jinak já jsem taky měla malýho naplánovanýho na mé narozky, přesně to tedy nevyšlo, ale těch 14 dní zas není takovej rozdíl. hlavně že je beránek, sice tvrdohlavej, ale zas co si zamane, to prostě udělá, to se mu jednou bude do života hodit.

miselin
26. črc 2008

Martina, ja by som chcela ďalšie tiež až tak za tri roky, ale keď si tak spomeniem na to ešte keď bola taká bezbranná a taká malilinká a len sa tak dívala a ten krásny pocit, že už je z bruška vonku a môžem si ju objať, tak to mi chýba. Lebo toto malé žihadlo čo s nej rastie 😀 stále sa musí mrviť, keď jej idem vybočkávať líčko tak sa stále otáča, už ju nemôžem mať ani pri krmrní na rukach , lebo strašne začne revať, lebo ju obmedzujem v pohybe, takže ju krmim tak, že ju mám položenú na posteli a ja pri nej len sedím a držím jej flašku, no a ona si kopká, brble, vyskakuje no hrúza ja kým to moje mrvidlo nakrmim tak mám mokrý chrbát,aká je malá taká je čiperná 😀

krista
autor
27. črc 2008

Miselin tak to máme s manžílkama stejný 🙂 i s tím datumkem 😀
Kdyby naše malá počkala 3 dny tak se narodila manželovi na narozky a on si jí tak moc přál k těm narozkám 🙂 Ale jsme rádi, že prostě je a ty datumy už neřešíme 🙂 😵 A co se týče dětí, tak manžel taky pořád že chce dát malé všechno - dvěma že by to nedal, tak já ho pořád ukecávala, že mi zkušenější kamarádky říkají, že to není takový rozdíl - dokud jsou malý, pak to bude něco jinýho, až se budou platit dvě školy, apod., ale to už já budu v práci a taky to bude o něčem jiným, aspoň doufám, že finančně si polepšíme 🙂 Co se týče toho brečení - to jsem spíš já řekla v amoku, že druhý dítě nechci, protože bych to znova nevydržela, ale žencká vydrží všechno 😉 Vydržela jsem ten porod příšernej, tak se teď pokládám za silnou osobu 😀

Marti já jsem taky beran 🙂 Kdy máte narozky vy dva? Dubňátka? My jsme doma březňáci, manžel s malou rybičky a já ten beran 🙂

Ale druhý mimčo bychom teda rádi do dvou let, abych právě mohla brzo do té práce 🙂 Ne že by mě to doma neuspokojovalo s dítětem, ale taky potřebuju mezi lidi a hlavně ty penízky 😉

Lukajdo (jestli sem občas mrkneš 😅) prosímtě ty už jsi prala našeho Moona? Nepustí ta vínová do béžové? Včera jsem malou napatlala opalovacím krémem a mám ho po celým kočárku

miselin
27. črc 2008

Ja už chcem svoj kočík naspäť 😢

eva.konczynova
28. črc 2008

ahojky holky, zdravím vás, už jsem tu dlouho nenakukovala, teď co mám mimi tak toho času moc není. S mooníkem jsme moc spokojení, akorát nám ještě chybí slunečník na kočárek, můžete mi doporučit, který na něj sedí? Moc díky 🙂

krista
autor
28. črc 2008

Miselin ☹

Evi já mám tenhle, sedí výborně, i výběr barev je super 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13510419&tab=0

eva.konczynova
28. črc 2008

kristi super, už objednávám! Díky moc

nikap
28. črc 2008

Zdravím všechny Mooňačky,
holky moc potřebuji poradit zda jít do kočárku Moon T3 2007. Některé z vás jej chválí, ale četla jsem i že tyto kočárky prý vržou a je problém s aretací kolečka.

martina.zikmundova
28. črc 2008

Kristo: my jsme oba dubnátka, malej 3.4, já 18.4, můj brácha 10.4.

nikap: napsala jsem ti do IP, jen ještě mě napadá, že s aretací žádný problém nemám a když začne trochu vrzat, tak stačí koupit olej ve spreji, nastříkat do díry po sundání koleček a je to, hned zas jezdí parádně. mám ho ted už téměř 16 měsíců a bez problémů.

slunečník mám taky doma, ale nepoužívám. vyhovuje mi u mýho Moonu, že se dá krásně stáhnout boudička kam až potřebuju, takže to na malýho vůbec nasvítí. je fakt, že když byl miminko, tak jsem tam měla plenku, ta ho chránila myslím nejlépe.

nikap
28. črc 2008

Marti, moc děkuji.
Ještě jsem zapomněla dodat, že jej chci už pro ročního kluka, protže máme Speediho, jezdí se s ním suprově, ale malý chce koukat na mě.

A ještě mě napadá. Dá se ovládat jednou rukou? Polohování je na pásky nebo jednou rukou ze zadu? Jo a prosím tě, nánožník na sportovní verzi, jak ho řešíš.

martina.zikmundova
28. črc 2008

nikap: není problém pro ročního chlapečka v poho, malýmu je necelých 16měsíců a řekla bych, že se tam ještě dlouho v poho vejde. to otáčení dopředu i dozadu je fakt super, taky mi to vyhovuje.
jj, dá se ovládat rukojeť jednou rukou, polohování je zezadu na opěradle, zmačkne se páčka nahoru a krásně ti sjedou zádíčka dolů. taky ovládání jednou rukou. kdybys byla z Plzně, můžeš si ho přijít vyzkoušet 🙂

nikap
28. črc 2008

Díky Marti za trpělivost, já jsem bohužel z Českého Těšína, a ty Polské krámy mě tady štvou. Normální kočárek nenajdeš a když jedeš do Ostravy, tak ti tam mají samé Speedi, Jané, Chicco atd.
Ale Moony jen golfky.

Jo, snad ty barvy neblednou? To okno, co je na boudě nahoře, tak tam je slída, nebo síťka?

Promiň za ty dotazy, ale po zkušenostech, co tady máme s těmi Polskými ... To jinak nejde

ina.b
29. črc 2008

Ahoj Nikap: my máme Moon T3 a nemůžu si nijak stěžovat. Nejen že je moc krásný 😀 ale i dobře ovladatelný, bych řekla (chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla manipulovat s tím otočným kolem - najíždět na chodníka apod., ale teď si ho nemůžu vynachválit).
Jestli máš nějaký konkrétní dotazy, tak se ptej. Jinak barvy nám zatím nevybledly a na té boudičce nahoře je slída, která se dá zakrýt, aby tam nesvítilo sluníčko 🙂

nikap
29. črc 2008

Já mám teď Speedi, ale vadí mi, že nejde otočit proti směru jízdy. Jinak mám v merku jeden, který byl rok v provozu, protože se nové nedají sehnat až prý ke konci října a to se ví jestli vůbec.

Měla by to být prý německá značka Babywelt. Nevíte, kdyby náhodou něco, kde je u nás v ČR servis? Nebo kdo je k nám vozí?

ina.b
29. črc 2008

Mooňák se dá otáčet, to je právě fajn, malá kouká raději do kraje naž na mne 😀 Jinak jsme někde vytratili špunt od aretačního kolečka, tak jsem napsala do internetového obchodu, kde jsme kočárek kupovali a poslali nám zdarma jiný špuntík. O servisu nevím.

nikap
29. črc 2008

A kde jsou takoví hodní? Tam je nějaký špunt, co se musí kontrolovat, aby nevypadl? 😲

krista
autor
29. črc 2008

Ahojky 🙂

Nikap jo je tam takový špuntík 🙂
http://www.prckove.cz/images/item/moon_3s_333.jpg

Tady když koukneš na to foto co jsem přiložila (je to sice nová kolekce, ale u staré je to stejné) tak u toho kolečka je takový šedý špuntík, mě zatím nic nevypadlo, ale co není, může být 😅 Já to zaaretováníi použila snad dvakrát 😀 Strašně mi vyhovuje, že se na místě otočim 🙂 Určitě bych do něj šla!!! Ale v Ostravy (jestli jsem pochopila správně a jsi z Ostravy) asi nebude k vidění co? Mám tam kamarádku a ta se tam Moona nasháněla 😖

ina.b
29. črc 2008

Nemusí se asi kontrolovat, asi jsme jediný případ, komu vypadl 😀 My ho koupili zde: http://www.kocarky.cz/ Právě hned druhý den po tom, co jsem jim psala email, že se nám vytratil špuntík, mi přišel v obálce nový.

krista
autor
29. črc 2008

Ino to je od nich super! 🙂 Je vidět, že jsi natrefila na dobrý obchod, já jsem zvědavá jak by se k tomu postavil ten můj, kde jsem kupovala já, protože si tu kdysi jedna mamina na ně strašně stěžovala ☹ při tom při objednávání a domlouvání byli suproví a jedna mamina tam byla i osobně a prý taky super přístup, tak uvidíme, spíš teda doufám, že na žádný reklamace nedojde, je to přes ten net komplikovaný 😖

ina.b
29. črc 2008

To jo, chtěla bych vidět, jak bych posílala třeba celý kočárek na reklamaci 😅 Myslím, že jsou tyto kočárky kvalitní.

nikap
29. črc 2008

Já jsem z Českého Těšína 😀

Takže si dovedete představit, co tady jezdí. Málo maminek má třeba Quinny, viděla jsem tady i Jané a jednu Teutonii a jedno Hoco Tornádo.

Ta Teutonie se mi líbí, ale ta cena jde mimo mě.

Ina: asi se špatně koukám, ale který špuntík to je?

krista
autor
29. črc 2008

Ino já myslím že máme ve sklepě ještě tu krabici 😅 Ale stejně by to byla "prča" 😖 To mi připomíná, že teď musíme celý sklep vyklidit, protože tam budou měnit okna a to znamená i rozmlátit dřevěný regál co je tam xx let 🙄 už se na to fakt těšíme 😠

Taky si myslím že jsou kvalitní a jsem fakt spokojená 😵

krista
autor
29. črc 2008

Nika nad předním kolečkem na té železné konstrukci je šedivý špuník na aretaci 😉
No ta Teutonia je drahá jako blázen ale vím o maminách co ho objednávali přes net z Německa a pošetřili cca 5tis., kdyby si chtěla, je to třeba Dludli - můžeš zkusit taky napsat do IP 😉

ina.b
29. črc 2008

Pošlu Ti foto toho špuntu na majlíka, ju? Je to takový ten posuvný na aretačním kole. Na obrázku asi nepůjde vidět.

krista
autor
29. črc 2008

Jéé Ino koukala jsem do alba a Adélka je kouzelná 😵 😵 😵

nikap
29. črc 2008

Ina: budeš moc hodná

Z Německa mám strach objednávat, německy moc dobře neumím, s bídou rozumín textům Oomph! a Rammstein
A navíc Severní Morava je dost daleko od Německa na reklamace 😀

Myslíte, že bych měla mít strach si vzít Moona z druhé ruky?

krista
autor
29. črc 2008

Koukám že přebalovák jste vyřešili stejně jako my, jak se ti tam přebaluje? Já jsem si to nakonec musela otočit proti sobě 😅 Nějak mi nejde přebalovat z boku, i když teď už možná jo, ale jak jsem přišla z porodky tak to pro mě bylo pohodlnější naproti 🙂

Nika já bych strach neměla, jestli znáš mimibazar, tam jsem vždycky dobře nakoupila 🙂