Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
13. srp 2008

Miselin to je fakt 😲 V zimě to bude větší záhul 😲 😖 No ale jestli to bude se sněhem u nás jako loni a předloni tak se nemám až tak čeho bát 😅

Lukajdo já jsem pořád zvědavá na Kristý tak se vyptávám víš 😀

Niko koukala jsem, že jsi se šla taky na chvilku "hádat" jinam do tématu 😀 Tak to jsi ráda, že jsi se Moona zbavila viď 😅 a co Quinny je dobrej? 🙂 Hoď kdyžtak fotky! 🙂

nikap
13. srp 2008

Fotečky hodím zítra.

Jo, hádala jsem se v tématu Coneco Toledo. To je tak, když tam někdo píše a neví o čem mluví, já jej měla,tak mám vlastní zkušenost.

A bohužel nejsem sama, kdo jí má. Paní si naběhla, když psala, že Coneco Toledo v Polsku už mají dlhou a jen u nás to je novinka.

Asi netušila, že jsem od hranic a jsem každý týden. Takže ten přehled mám. A když už je ani prodejci na trhu nechtějí, tak v tom něco je. Holt když dáš za kočár s korbou, fusakem, nánožníkem a sportovní verzí cca 5000,-

tak taky od toho nemůžeš očekávat hodně. Ale já si myslela, že na ten rok vydrží a prd. Vydržel 14 dní.

nikap
14. srp 2008

Ahojky holky, fotečky budou k večeru v albu.

Teď k důležitým věcem, penízky za Moon dorazily a já jej odpoledne posílám dál.... 😀

miselin
14. srp 2008

Tak aspoň, že sa ti ho podarilo predať nikap i keď pod cenu a už sa teším na fotky 😉
Kristo úspešne hlásim, že celodenné revanie máme naspäť ☹ Kľud sme mali presne dva týždne, takže som po psychickej stránke úplne KO a už vôbec neverím, že to niekedy prestane 😢

krista
autor
14. srp 2008

Miselin si děláš legraci ne? 😅
Nám malá včera začla taky zase s řevem, asi tak v půli dne, párkrát jsem totiž nedala ten Hylak, tak nevím jestli je to tím nebo si na to její tělo zvyklo a už to ani nepůsobí, dneska ráno řvala dvě hodiny než jsem jí uspala na sobě, což dlouho nebylo, docela se naučila usínat sama, byla jsem na ní pyšná a kudy jsem chodila tam jsem jí chválila, měla jsem fakt vytlemený dítko, ale netrvalo to snad ani týden 😝 teď uvidím co se bude odehrávat až se zase probere 😕 A vy dáváte ten Hylak pořád a vrátilo se to jo? ☹

Niko tak jsem ráda za tebe že jsi se Moona zbavila a no fotky se těšim! 🙂

miselin
14. srp 2008

No asi jej už prestal účinkovať, alebo čo. A je ju tiež teraz musím stále uspávať, tak nič iné nerobím len krmim odsávam a skáčem na fitlopte, aspoň, že tá jej zaberá. Asi som ju zase prechválila 😝

novako
14. srp 2008

Miselin: Nepřechválila, ale je to zkrátka nahoru dolů. Naše Liduška už byla zlatá, ale teď ji brutálně bolí bříško (v podstatě celý den) a tak málo spí a hodně pláče (včera za denních 12 hodin naspala 4 hodiny a to přerušovaně, v noci tři hodiny probděla). Jen čekám, kdy u nás zazvoní TV Nova kvůli týrání dítěte. 😉 😀 Taky miluje balón. Zabírá 100%. 🙂

miselin
14. srp 2008

No mne tiež malá za nejakých 12 hodín spí možno 2 a aj to preháňam a to spí tak, že zaspí na pol hodiny a zase je hore, ale našťastie v noci spí, aj keď sa stále pučí a vzdychá. No a teraz chodíme von tak, že ju nosím v klokanke a kočík vozím pred sebou a keď je unavená tak ju dám pospať no a potom keď sa vyspí tak zase do klokanky. No ľudia sa tu po mne dívajú či mi už fakt nešibe a chodím ju voziť, len tam kde chodí málo ľudí, lebo keď spustí tak sa po mne dívajú, že čo s ňou robím keď tak reve. No a včera revala tak strašne, že by som ju nominovala aj na oskara 😉 Novako a čo kočík, skúšali ste ho premazať tým olejom? Ja si musím zaklopať, že od vtedy ide dobre, ale teraz keď som ho pochválila tak sa isto pokazí, ako všetko čo pochválim 😢

miselin
14. srp 2008

A ešte aj užíva železo,takže aj z toho ju to bruško bolí viac ☹

nikap
14. srp 2008

Holky, fotečky budou později, malé spadnul foťák ☹ ☹ ☹

miselin
18. srp 2008

Ostalo tu nejak ticho Mooňačky 😨

tara78
18. srp 2008

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat jak se vám jezdí se sporťákem Moon? Myslím tím, jak se tam líbí dětičkám? Byl to jeden z mých favoritů, ale zarazilo mě tam to polohování celé sedačky. Když dáte dítko do lehu, nemá nahoře nohy? Na netu moc obrázků není, tak se ptám vás, které s tím máte zkušenosti.

miselin
19. srp 2008

tara ja síce malú ešte nevozím vo športiaku ale raz sme ju tam predsa mali a strašne sa jej tam páčilo, len fakt je škoda, že sa nedá dať úplne do ľahu a tie nožičky sú nahor 😒

nikap
19. srp 2008

Ahoj holky,

Quinny Freestyle jsem poslala v pátek na reklamaci a dneska mi poslali peníze zpátky 😅

Byla na něm výrobní vada, špatný kloub na konstrukci, který drží přední kolo. Pži jízdě se mi rozvibrovalo a mělo tendenci vypadnout.

Takže asi zítra mi příjde nový kočárek, už zase...

Bude to 3 během dvou týdnů 😅

Bude to Teutonka Spirit S3

miselin
19. srp 2008

Teda Nikap ty máš ale smolu na tie kočíky 😖 Ty hádam priťahuješ len tie čo sú pokazené 😀 😀 😀
Mne už našťastie ide ten môj celkom dobre keď sme ho namazali tým strojovým olejom. Lebo keď sme ho WDéčkom tak išiel dobre asi tri dni. Novako vy ste na tom ako s tými kolieskami, pohlo to premazanie?

martina.zikmundova
19. srp 2008

ahojky,
Taro: malýho jsem vozila ve sportáku od 3 měsíců, protože už se mi nevešel do vložné tašky a hrozně se mu to líbilo. neboj. když nebude chtít mít nožičky nahoře (malej si je totiž tam schválně dával na tu opěrku), tak je tam mít nemusí. krásně se v tom leží. jaký máš Mooňák? jestli T3 z 2007, tak ta jde až do lehu a no problem.

NIkap: to už snad ani není možný s těma tvýma kočárkama. nechceš radši používat jen krosničku? promin, blbej vtip 🙂

nikap
19. srp 2008

jjjjj.

mám doma Ergo Carrier, fajn se nosí, necítím tam váhu malého.

Ale dovedeš si mě představit, jak mám malýho na zádech a táhnu nákup?

Tož to ani omylem. 😀

tara78
19. srp 2008

Pěkný večer,
tak kočárek Moon nemám, jen se mi moc líbil a právě si nějaký kočár vybírám. Bohužel u nás nikde Moon nemají, tak jsem zvolila X-lander. Měla jsem strach to objednat přes net, protže s tím nemám dobré zkušenosti. Myslím s reklamací a ono se jedná přece jen o několik tisíc. Ale moc děkuji za odpovědi. Asi mě to bude chvilku vrtat v hlavičce, protože ten kočík se mi oípravdu moc líbil 🙂 .

miselin
20. srp 2008

Martina a ty máš akého Moona? Ja mám Ocean s4 2008, takže tam to tiež nejde až do lahu, ale malá je v ňom strašne dobrá, vôbec neplače, lebo v korbičke mi iba spí a ostatnú cestu ju vláčim na rukách alebo v klokanke a kočík tlačím, no som z toho už na prášky. Inak si už aj sama sadká keď je v takom polosede, tak neviem či ju tam už môžem teda voziť

krista
autor
20. srp 2008

Ahojky holky 🙂

Teda Niko fakt čumim 😀 To neni možný s těma kočárkama 🙂 Ta Teutonia by snad už mohla být dobrá, to je dost drahej kočárek, tak to by bylo aby nebylo 😀

Tara ať se vám dobře jezdí s tím X-landerem 🙂

Miselin když to dáš úplně do toho lehu tak mě osobně by to až tak nevadilo, co jsem tady četla témata tak někdo je pro jiný proti, ale co máš dělat, když ti v hl. nevydrží že 😉 A navíc jí tam nemáš celý den, takže jí určitě ty záda nemrvíš jak hodně píšou 😉 A jinak jak s malou? Co prdíky? Já včera měla dvě čerstvý housky tak jsem zvědavá kdy se mi to vymstí, jak jí nedám ten Hylak tak se docela kroutí 😲 Včera měla taky dva výstupy, ale jinak to jde 🙂

martina.zikmundova
20. srp 2008

nikap: s tím nákupem to je fakt, bys potřebovala malýho v krosničce a ještě ten důchodcovský nákupní vozíček 😀
hod sem pak fotky Teutonie, moc nevím, jak vypadá.

miselin: T3 2007, právě že jde úplně do lehu, proto jsem ani nevěděla, že by to u jiných kočárků taky nemuselo jít. jsem to brala jako samozřejmost 🙂

Kristo: hezká nová fotečka! už má 8kg, tedy, to je velká holka. Michálek má 12kg a 84cm, takže působí, že je docela hubenej 🙂
jak jsi psala o těch houskách čerstvých, si pamatuju, jak nám je v porodnici dávali pořád, že prý je to výživné s lučinou a tak, ale ty prdíky dětí je vůbec nezajímali 🙂

nikap
20. srp 2008

Teutonka dorazila, ale k mému zděšení bez ruční brzdy a pláštěnky. A ty barvy
taky byly nějak vybledlé.

Takže jsem hned žhavila drát na paní Pichlovou, tos měla
slyšet co se dělo, vyšlo na jeho, že ta paní, která jej balila,

zabalila kočár,
který měli na prodejně pouze jako ukázku!!!!!

Takže mi zítra příjde nový s brzdou,
ale jiným potahem, protože tu kytkovou už poslali někomu jinému...

Takže to bude
nakonec khaki.

Nika

lukajda
20. srp 2008

Jako to snad ani není možný - kdyby mi to někdo vyprávěl, tak mu snad ani nebudu věřit 😠
Snad už to konečně vyjde 😉

nikap
20. srp 2008

mě povídej, většího smolaře na kočáry jsem neviděla

aspoň mám historky pro vnoučata

až na to, že já zelenou nemůžu

miselin
20. srp 2008

No Nikap ty choď rovno na zápis do knihy rekordov v počte pokazených kočíkov 😀 Potom ho nafoť ak ti teda príde v poriadku
Kristo u nás sa to zase trochu zlepšilo, tiež už má len také jeden dva hysteráky denne, tak sa to celkom dá. Len teraz má zase novú módu- nechce papať, dosť čo už vyzerá ako taký slížik tak chce byť ešte chudšia. No hrúza 😖
Dnes som ju vozila v športáku a ani nemukla, prvý krát som ju za posledné tri mesiace nemala na rukách, no som z toho v šoku, len sa usmievala, pozerala, všetko poolizovala, čo mala po ruke a potom zaspala. Takže od dnes na prechádzku jedine v šporťáku, nech si vraví kto chce čo chce 😝 veď aj tak už si skúša sadnúť a aj tak je to určite lepšie na chrbátik ako ju niesť hodinu len na rukách alebo v klokanke 😉

miselin
20. srp 2008

No moja Dominika pri jej stravovacích návykoch bude mať 8 kg asi až keď pôjde do školy ☹

martina.zikmundova
20. srp 2008

Nikap: tedy já být na tvém místě ohledně těch všech kočárků, tak už jsem v blázinci 🙂 škoda té khaki, taky tu barvu nemusím, ale zas budeš dobře neviditelná v lese 😀 sorry, blbá sranda...

holky, ještě mě napadlo, že malýmu hodně na to bolavý bříško pomáhalo, když jsem ho měla v náruči a skákala s ním na gymnastickým míči. fakt se hned uklidnil a krásně se mu bříško uvolnilo.

miselin
20. srp 2008

Martina ani to nám nepomáha, ja som z toho na nervy, lebo všetko čo zaberá iným deťom tak nám nie, tak ja už fakt neviem 😖

zuzinka6
20. srp 2008

ahoj holky, chci se zeptat, mam moon ocean 3s.v kolika měsících ste daly do sedačky?? 😉 dík

miselin
21. srp 2008

Zuzinka ja som v ňom malú včera vozila a tak sa jej páčilo, že ani nemukla.Keď s ňou nejdeš na nejako dlho tak si myslím, že by jej to nemalo uškodiť 😉