Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

zunka
30. srp 2008

Baby, na S3 nie je nejaká krátka rúčka. Z boku na fotkách je zároven s vaničkou a kolesami. Nekopete nohami do kolies? Alebo sa tá rúčka dá nejak vysunúť?

nikap
30. srp 2008

Krista: ten sirup sice dostaneš koupit v lékárně bez předpisu, ale nesmí se dávat dětem do 3 let bez porady s lékařem!!!!!!!

Je to sirup na uklidnění, ale bez rady lékaře - homeopata AŤ TĚ TO ANI NENAPADNE, ten musí posoudit všechny příznaky.

martina.zikmundova: hodně štěstíčka na nové cestě životem 😀

miselin
30. srp 2008

Kristo 😲 už jej je lepšie? Moja mala teraz trošku teplotku 37,1 a dnesmi zase tak strašne málo papá a Hryzátko skoro zjedla tak si ho dávala do pusy, normálne niekedy vyzerala akoby bola besná 😔 tak ho hrýzla. No a od kedy jej dávam na večeru tú kašičku, tak spí konečne dobre ťuk ťuk ťuk, lebo včera som ti napísala, že ju bruško nebolí no a dnes ju teda zase bolelo 😖 Som zvedavá či aj mi raz budeme oslavovať 23 výročie 😨 Dúfam, že hej 😀

miselin
30. srp 2008

Zunka tá rúčka sa dá vytiahnuť a dosť vysoko, ja mám síce len 172cm ale nedávam ju ani na najvyššie, nechávam si ju len tak v strede 😉

zunka
31. srp 2008

miselin, dakujem. Manzel je dost vysoky, tak preto som sa pýtala. No najlepšie to bude ked si to odskúšame priamo v obchode trochu "zašoférovať".

miselin
31. srp 2008

Veru vyskúšaj, mi keď sme ho v obchode vyskúšali, tak sme už iný ani nechceli 😀

krista
autor
1. zář 2008

Zunka jak píšou holky ta ručka je vysoká až až, fakt hodně! 🙂 Dá se perfektně vysunout, je to pak skoro vyšší než já 😀 Kdyžtak můžu změřit jak moc to jde, kdyby si chtěla 🙂

Miselin to výročí spolu určitě oslavíte! 😀 U nás je to lepší jen když malou chovám a to se bojim, že jí rozmazlim, ale nemůžu jí nechat hrát si samotnou, to vyvádí příšerně, takže já si nic neudělám za celý den 😖 Malá měla teplotu 37,1 měřeno v zadečku??? To u dětiček teplotka ještě neni Miselin, až kdyby měla kolem 38 🙂

krista
autor
1. zář 2008

Miselin krásná nová fotečka a koukám do albíka Dominička je fakt kouzelná 😵 To neni možný že takový miminko tak pláče 😀 😅 To říkám ze srandy, vím jak to s těma děckama je 😀

miselin
2. zář 2008

No veď sme sa na Dominke aj na nasnažili 😀 😀 😀 A my máme doma to isté, malá sa mi sama neprehrá stále musím byť pri nej. Doma mám zanedbanú domácnosť a varím, len keď je muž doma 😖 Dúfam, že sa to zlepší. No a ja už malú tiež uspávam väčšinou len na fitlopte, lebo mi ona pripadá ako keby ani sama zaspať nevedela, nervozna je vždy za dvoch ale zavrieť oči ani nápad 😒 A vyrážťičky vám už prešli?

martina.zikmundova
2. zář 2008

Ahoj holky,
zdravím vás už jako vdaná paní! 🙂
vše se vydařilo, na obřad svítilo sluníčko, paráda všechno,na beremese jsem zatím fotky nestačila dát, tak tady odkaz na mé soukromé albíčko: http://picasaweb.google.com/Martulinka18
krásný večer přeju!

miselin
2. zář 2008

Tak ešte raz blahoželám, nech ste spolu šťastný. A bola si veľmi pekná nevesta 😀

mischelinka
2. zář 2008

Ahojky...Tak jsem si dneska koupila na Mooníka tašku v Sambaby za 507,-...vypadá perfektně.... 😀 , pláštěnku za 120.....takže jsme kompletní a můžeme vyrazit...Akorát mi ještě chybí to miminko, ale to uteče jako voda. Už mám kočík v galerce....ale fotila jsem to docela v šeru, tak ta barva je ve skutečnosti mnohem sytější...ale znalkyně vědí 😉

krista
autor
3. zář 2008

Miselin ta vyrážka byla nějaká divná, měla ji asi dva dny, s tím že se přes den měnila, někdy byla silnější a jindy menší 😕 Včera dopoledne byla malá strašně hodňoučká, vůbec neplakala, jen jsme si hráli, dneska je taky moc hodná, položila jsem ji do postýlky, trošku pozlobila a už spí, tak já nevím, ale dneska jdeme k Dr. a to takhle je vždycky že před kontrolou u Dr. je většinou hodná a já potom vypadám jako hňup, to že mi tady týden vyváděla nepříčetně, to mi neuvěří ☹ navíc se vrátil zánět v očích, vydrželo nám to teda 14 dní ani ne 😢 a to jsme byli na té sondáži, teď už asi jen operace pod narkozou, já nechci 😢 a ještě má malá nějaký flíček na nožičce co je taky jindy výraznější a jindy slabší, no na všechno se musím poptat a do toho dostaneme 3.Hexu tak uvidíme jak to zvládneme ☹

A jak dáváš jinak Miselin malou spinkat? Já malou naučila na postýlku tak, že jsem jí dala do kojícího polštáře (ne na něj, ale kolem ní) a ona jak se mohla zavrtat, tak tam začla spát sama, jinak by mi v postýlce taky nespinkala 😉 a co zoubky nejsou vidět???

Marti teda ty jsi byla překrásná nevěsta, fakt nádherná, dlouho jsem takovou krásku neviděla 😵
A manža je dost vysokej viď? Kolik máte? 🙂 Jinak hodně štěstí vám přeju samozřejmě! 😵

Mischelinka! Super, jj víme jak ve skutečnosti vypadá! 🙂 😵

krista
autor
3. zář 2008

Mischelinka a jak se vlastně cítíš? Porod za pár že? 😅

mischelinka
3. zář 2008

kristo....No já si teprve ted začala uzívat těhotenství... 😅 , 28.8. jsem ještě dělala státnice, tak byly hrozné stresy a nervy...do toho výměna oken a totální uklid celého bytu...takže až teď jsem vydechla a začala teprve definitivně chystat věci pro mimi a teď už třetí den peru a žehlím a dokupuju takové ty nezbytné drobnosti....ale už je mi fajn...akorát se bojím porodu ☹

miselin
3. zář 2008

Júúúj Kristo a čo má s očkami to je až také, že jej ich budú musieť operovať? 😲 😲 my sa sa mi zdá predbiehame ktorá má toho viac čo? 😀 Tie vyrážky mohla mať aj reakciu na niečo čo si zjedla, lebo mne sa tak malá vyhádzala po slivke. Inak spinká už celkom dobre sem tam protestuje, ale nakoniec zaspinká sama.A dokonca posledné tri dni už aj v kočíku celkom ležká, nosím ju už možno len 10 minút na rukách takže pokrok oproti tomu keď som ju vláčila asi hodinu a potom v kočíku spala 20 minút a zase na ruky 😒 Stretla som dnes jednu mamičku a akurát jej malému začínala kolika, no tak mi ich bolo ľúto obidvoch ☹ nám to už asi skončilo, ešte sem tam sa trošku pučí po papaní ale inak v pohode, nedá sa to ani porovnať aká bola pred mesiacom a aká je teraz 😀 tak som šťastná ako blcha, len dúfam, že to zase nezakríknem. Tak nech vám to na poradni dobre dopadne 😀 daj potom vedieť ako ste pochodili 😀

krista
autor
3. zář 2008

Mischelinka tak to se divim že jsi to dotáhla až sem a neporodila jsi předčasně 😀 To teda tě obdivuju že jsi to všechno nechala až na poslední chvíli, já měla pořád pocit že porodím dřív, takže jsem všechno chtěla mít honem honem 😅 a pročpak se bojíš porodu, první byl zlý??? Já se druhého budu taky bát, jestli bude stejný jako první 😢

mischelinka
3. zář 2008

kristo....bohužel to jinak nešlo....to víš, že jsem už chtěla mít všechno rychle za sebou, ale bohužel...jsem ráda, že se to nakonec všechno stihlo....ale raději si zítra už sbalím tašku do porodky 😀
Můj první porod byl nejspíš asi normální, ale stejně mě to tenkrát dost zaskočilo...tím, že jsem nevěděla, do čeho jdu.....(ted u to bohuzel vím) a byla jsem dlouho rozhodnutá, že budu mít jenom jedno mimi.....ale prešlo to. Ty jsi měla těžký porod?

martina.zikmundova
3. zář 2008

Mischelinka: klobouk dolů, kolik jsi toho všeho stihla. vždycky říkám, že ženský prostě stihnou miliony věcí, i kdyby byly sebevíc nemocné, těhotné apod. já jsem malýho čekala v pátáku na vysoký, v dubnu jsem porodila, v porodnici dodělala diplomku, na začátku června státnicovala a na konci promoce. naštěstí tenkrát byl malej zlatej, hodně spal, jen každý 2h nakojit, tak to šlo. ale je fakt, že ten stres těžko říct, jestli to dítěti prospívá.
Jakou školu jsi dodělala?

miselin: díky díky, jsem se cítila v těch šatech jak princezna 🙂

Krista: no jasně, že je manža vysokej, má 192cm, proto je malej taky tak vysokej. já mám jen 156 cm, takže jsem měla na svatbě i vysoký podpadky a závoj co nejvýš, abych to aspoň trochu do výšky dohnala 😀

miselin a krista: vy si tedy s těma miminkama užíváte starostí ☹ moc na vás myslím, at už je vše ok

krista
autor
3. zář 2008

Mischelinka to je pravda že člověk neví do čeho jde při prvním (a je to tak lepší viď 😅), tak já jsem se na první porod v celku těšila, masírovala jsem hráz, pila maliník, žvejkala lněný semínko, každý říkal, že když budu myslet pozitivně, budu to mít lepší a asi jsem se měla víc bát 😀 To čeho jsem se nejvíc bála se nakonec ukázalo jako to nejjednodušší 😀 Tím myslím tlačení a nástřih, kdyby se mimčo jen tlačilo tak bych byla spokojená 😀 Ono se asi nedá přímo říct těžký porod, možná to tak vnímám jen já, někdo si řekne že přeháním ... já jsem naštěstí neměla žádné komplikace, že by bylo něco s malou v nepořádku, kleště, pumpa na takový věci díky bohu nedošlo!!! ... to bylo všechno super, ale až když se to pořádně rozjelo, pro mě byly nejhorší bolesti který jsem měla na můj vkus strašně dlouho a silný 😅 Holky mi tady založily kdysi i téma na koníkovi, na druhé straně je můj popis porodu kdyby si se někdy nudila tak koukni 😅 ale bylo to popisovaný čerstvě po porodu tak je to takový ostrý 😅
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

No taky mi trvalo než jsem se s tím vyrovnala, ale dobrý no 😉 Pak taky začátky s kojením to jsem taky proklínala 😅

A jak se těšíte na holčičku? Taky bychom chtěli páreček když už 😵

miselin
4. zář 2008

Martina to máš dobré, že si môžeš dať aspoň riadne podpätky lebo u mňa to nehrozí 😀 😀 Lebo môj muž je odo mňa menší o 7 cm, je pri mne len také malé pivo 😀 😀 Ja mám 172 a on 165, tak si vieš predstaviť, vyzeráme ako Adams family 😀 😀 😀 A keď sme sa na svadbe fotili tak som bola vyzutá a ešte som sa aj prikŕčala, ešteže to nebolo vidno 😀 😀 😀

miselin
4. zář 2008

Kristo zase sme včera napísali naraz tak daj vedieť ako ste dopadli 🙂

mischelinka
4. zář 2008

martino....No tak to jsi měla teda taky hodně náročné.... 😉 ale perfektní, jak jsi to zmákla....Ono to s těmi nejmenšími miminky docela jde....kamarádka se vrací do školy s 9měs. synem, a to už vůbec nebude mít jednoduché....v tomto věku je podle mě péče o děti nejnáročnější.
První syn se mi narodil týden po maturitě.....pak jsem byla rok jenom maminkou 😉 (do toho teda studijní pokusy na ekonomce, ale to jsem vzdala....fuj, fuj, to vůbec není můj obor..) a pak jsem nastoupila prezenčně na speciální pedagogiku, kterou jsem teď se šílenými nervy dodělala.....teď si dám opět pauzu a možná zkusím časem na NMgr. , ale teď jsem ráda, že mám aspoň Bc. a můžu vydechnout....A to jsem si říkala, jak si druhé těhu krásně v klídečku užiju!!! 😎 😀 A co máš ty vystudované?

kristo....Tvůj popis porodu si raději přečtu později, až po tom svém 😀 ....teď se musím snažit taky myslet pozitivně....Přesně, jak píšeš....taky jsem masírovala hráz, psychicky šla k porodu naprosto vyrovnaná....doba vypuzovací pro mě byla taky úplně v pohodě, malý šel na druhé zatlačení.....ale ty bolesti ke konci, to už jsem omdlévala a fakt myslela, že to nemůžu přežít....k tomu hrozné šití... 😒
Na holčičku se těšíme moc....je naše vytoužená. Už jsem chtěla jako první mimi, ale teď si ji užiju více...už má nakoupené i sponečky do vlásků apod, prostě šílím....ale hrozně si to růžové nakupovaní užívám!!!

krista
autor
4. zář 2008

Miselin jé promiň, já nikdy nekoukám před ty svoje příspěvky, tak jsem si toho já blbec ani nevšimla! 😲 😖
Já vím, že to mohla být reakce na moje jídlo, ale já jsem si tak promítala co jsem mohla sníst a nic mě nenapadá, jím od doby co se narodila prakticky stejný věci 😅 😖 no hlavně Dr. řekla, že ekzem to neni díky bohu!!! 🙂
Ty oči u nás těžko říct, vím že na tu narkozu může dojít, ale nevím po kolika neúspěšných sondáží a doufám, že na to nedojde, já už chci mít klid! ☹
Jsem moc ráda, že u vás je lépe! 🙂 A taky ťukám, abych to nezakřikla! 🙂 však víme jak to vždycky je 😖 A kočík používáte hl. korbu pořád viď? 😉

Marti ty jo 192cm to je fakt manža dlouhán!!! 😀 Malej tě za chvilku přeroste teda a bude z tebe mít srandu 😀 Já si pamatuju jak jsem byla já šťastná jako dítě když jsem přerostla jednu babičku na vesnici 😀

miselin
5. zář 2008

Držíme vám palčeky aby to šlo aj bez tej narkózy 😉 A Kristulka si drží líniu, že ? Vôbec nepribrala, ja už sa desím našej poradne a 18 ideme na kontrolné odbery tak už teraz mám strach ako to dopadne s tým železom, dúfam, že už budú tie výsledky lepšie 😖 A párkrát som mala vonku aj šporťák, ale aj v ňom plakala tak sa vozíme zase v hlbokom. Ale musím povedať, že sa v ňom zlepšuje zo dňa na deň, včera som ju niesla na rukách asi 5 minút, no hotový zázrak, lebo zo mňa sa tu už všetci smejú, že mi stále plače dieťa a ešte ho stále vláčim aj na rukách, no skrátka tu vypadám ako nejaký neschopák, ale vôbec ma to netankuje hlavne že je Dominika spokojná 😉

krista
autor
5. zář 2008

Miselin tak moc držím palečky na tu kontrolu, určitě budou výsledky lepší 🙂 Jj Kristý moc nepřibrala, ale prý je to v jejím věku už normální 😅 Linii si nedrží 😀 tlustá je prý dle Dr. až až 😅 Mě poslední dobou malá už zlobí v korbě, že je vidět že by chtěla koukat ven, tak uvidím jak dlouho to ještě v hl. korbě vydržíme a já jsem ráda, že vy se zdokonalujete v tom kočárku jen tak dál 😵 Na lidi se opravdu vyprdni, neví o tom vůbec nic a každý kdo měl kdy děti by měl tohle pochopit a ten kdo je nemá, tak pochopí až je mít bude! 🙂
A kolik vy teď orientačně vážíte a měříte? 🙂

miselin
5. zář 2008

No merať som ju nemerala ale vážime okolo 5300g približne, takže nič moc, no ale pri jej papaní sa ani nečudujem. Moju volá doktorka že slížik, lebo je dlhá a chudá. 24 ideme na poradňu tak som sama zvedavá, ale asi zase žiadna sláva 😖 Júúj veď vy už máte 6 mesiacov, teda blahoželám, ubehlo to ako voda, síce uplačkaných 6 mesiacov, ale snáď ďalších 6 už bude bez slzičky 😀 Takže vy sa už môžete v šporťáku smelo vyvážať, že. Ja už len čakám aby trošku obsedela a hneď ideme do šporťáku, sa už teším 😀 Ale trošku mi vadí, že na šporťáku, neni aspoň trošku nejaký úložný priestor, nevieš či sa nedá niečo kúpiť aspoň nejaký držiak na flašky?

miselin
5. zář 2008

Inak rozmýšlam nad niečim takýmto do šporťáku, len škoda, že to nemajú aj v krajšej farbe, ak o niečom takomto viete tak dajte vedieťhttp://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

miselin
5. zář 2008

Aspoň by bolo malej teplejšie na prdku, ak by náhodou mrzlo