Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

miselin
16. říj 2008

A Lukajdo ani mne prvú reklamáciu vôbec neuznali, dokonca povedali, že žiadnu vadu nešli, hlavne, že bol kočík opravený keď ho vrátili. Takže sa modlím, aby mi to opravili lebo zase povedia, že sme si to pokazili sami a nemáme ho čo skladať. Mne sa zdá, že ten kočík treba len na takú cestu po akej jazdí Formula 1 a netreba ho ani skladať a asi ani dieťa voziť aby vám potom tú reklamáciu uznali

lukajda
16. říj 2008

Miselin - to je na nic. Podle mě ti to opraví, ale zase řeknou, že reklamace je neoprávněná, ale z dobré vůle vám to opravili. Nám takhle jen tak, přestože je prý reklamace neoprávněná jednou vyměnili komplet podvozek (naprosto zbytečně, protože vada byla v kolečku) a třikrát opravili. Trochu mi připadá divný, že to jen tak opraví a vymění, když jsou si na 100% jistí, že chyba je na naší straně - trochu zvláštní ne? Já na jejich místě kdybych si byla jistá, že to je neoprávněný, tak nikomu nic jen tak neopravím a nepošlu nový podvozek, spíš to bude tak, že nechtějí vracet peníze a je pro ně jednodušší to opravit 😠

Krist, já s mamkou v pohodě, i když bydlet bych s našima nechtěla s tchýňatama je to trochu horší.

miselin
16. říj 2008

Ja by som si najradšej kúpila nový kočík, lebo už ma to prestáva baviť a Moon by to teda určite nebol 😠 Som strašne zvedavá koľko ešte krát ho dám reklamovať kým mu neskončí záručná doba no a potom sa podiem asi tak pásť. A to som si na začiatku myslela, že by snáď mohol vydržať aj pre druhé a on nevydrží ani kým mu neskončí záruka 😠 😠 😠

miselin
18. říj 2008

Lukajdo a nevrátili ti kočík po reklamácii doškriabaný? Lebo ten môj mi minule vrátili strašne doškrábaný a škoda, že sme si to všimli až doma 😠 A najhoršie je, že ten kočík čo požičávajú, keď dávate reklamovať mali zrovna požičaný takže sme úplne bez kočíka ☹ Takže sa stavím, že ako na potvoru bude tá reklamačka trvať celých 30dní

lukajda
18. říj 2008

Miselin - vrátil se v pohodě. Kočárek na dobu reklamace u nás ani nepůjčují, takže my byli bez kočárku pokaždé - až teď naposled mi to tolik nevadilo, protože už jsem měla navíc svoje golfky. Naštěstí to pokaždé trvalo max. 14 dní.

miselin
19. říj 2008

A ako ste chodili von keď bol Tadeášek maličký, lebo ja mám z toho dilemu a keď je tak chladnejšie sa mi moc s klokankou nechce, lebo je Domča už trošku usoplená 😒 Dúfam, že aj mne ho vrátia do 14 dní inak ma trafí a dúfam, že to opravia a nepovedia, že sme si to sami, lebo to by ma už asi naozaj porazilo 😠

lukajda
19. říj 2008

Miselin - nám sice pokaždé řekli, že jsme si to způsobili sami, ale opravili. Chodila jsem s klokankou, ale chodili jsme ven málo. Prvně jsme ho dávali na reklamaci v prosinci a to byly Tadánkovi 4 měsíce.

lukajda
23. říj 2008

Ahoj holky,
mám velikou radost. Jsme kompletně zdraví 😵 😵 😵 Angína je pryč a campylobacter to taky vzdal - před chvilkou mi říkala Dr., že už má výsledky negativní 😵 😵 😵

miselin
23. říj 2008

Jééj o je super, že už ste zdravý si Tadoško vytrpel chudiatko maličké 😔

miselin
23. říj 2008

Kristo aký je ten fusak si sním spokojná?Lebo stále som sa ešte nerozhodla aký mám kúpiť. Už si ho aj používala? Inak idú nám zúbky takže máme o zábavu postarané 😒

krista
autor
24. říj 2008

Ahojky holky,
dlouho jsem tu nebyla, nějak toho moc nestíhám, malá už přes den skoro nespí a když je vzhůru tak jsem ráda, že si stihnu něco za den sníst, no ale neškodí mi to, protože dát dolu potřebná kila potřebuju jako sůl. Teď asi tak tři týdny i hodně zvrací takže jí nemůžu nechat hrát si bez dozoru, jinak je schopná vyválet se ve svých zvratkách ☹ včera jsem s tím byla u Dr., prý je to tak v pořádku, ale mě je jí líto, pak má hlad, je špinavá, já jen uklízím, ještě že máme plovoučku 😉 koberec by tohle asi nepřežil když vyzvrací mrkev a ta nejde vyprat 🙄

Lukajdo moc gratuluju k tomu že jste zdravý!!!!!!!!!!!! 😵 To je bomba, tak teď Táďovi sourozence šup! 😀

Miselin fusak jsem koupila jako Lukajda, Emitex Combi 3v1, je fakt bomba, spodní díl se dá odepnout (takže to používám zatím tak) pěkně mi do sporťáku pasuje, už s ním jezdíme, aspoň jsem malou nemusela v ty teplejší dny moc oblíkat když jsem ji zachumlala 🙂 akorát mi malá pořád "žere" ty špuntíky co tam jsou na gumičkách, ale s tím nic nenadělám 😀 takže já bych do něj šla Miselin!!! 🙂 A co Dominička? 🙂 Ten váš kočík mě fakt mrzí, takže jste teď bez něj? Já mám taky klokanku, ale malou už bych v ní teď neutáhla, má cca 8,2kg 😲

krista
autor
24. říj 2008

Jé náhodou koukám do albíček a co to nevidim, takovej fešák kočárek 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

martina.zikmundova
24. říj 2008

Ahojík 🙂
Lukajdo: gratuluju, že už je Tádík zdravej, konečně žádný omezení, co? 😀

Kristo: nemá to malá ze zoubků, že tak hodně zvrací?

Miselin: zase bez kočárku? to je fakt už smůla. mně pořád vypadává to přední kolo, ale než bych ho dávala reklamovat a poslouchala, jak jsem si to udělalal sama, tak si to pokaždý raději opravím a je to.

pořád si říkám, jestli taky koupit ten Emitex nebo ne. přijde mi to drahý, abych to měla na pár měsíců, ale zas je v tom asi fakt velký teploučko. koukám ted na aukce a mmb, jestli tam třeba náhodou nebude něco levnýho.

krista
autor
25. říj 2008

Marti já nevím, je fakt že na zoubky už věk má, budí se i hodně v noci a pláče, jenže nemá nateklé dásně, ani si do pusiny nesahá, to už kolikrát předtím vypadalo víc na zoubky a nic z toho nebylo 😖

Co se týče toho Emitexu, taky jsem si říkala, že drahota příšerná 😖 Jenže pak mě zaskočila ta zima jak přišla ze dne na den a řekla jsem si, že do něj půjdu, peníze jsem širou náhodou měla 😀 a jsem spokojená, používáme ho už teď, když je menší zima tak moc nenavlíkám, jinak dám i bundičku a má tam fakt krásně teploučko, lehla bych si tam k ní 😀

Akorát co nám dneska udělala za hysterák v kočáru 🙄 pak že to s věkem bude lepší - ten pláč 😔

krista
autor
25. říj 2008

Jo holky a jak jsme se bavily o té kapse na pláštěnku, tak můžu poradit těm co mají adaptéry na upevnění autosedačky Maxi Cosi v originálním balení (je to taky taková černá kapsa), krásně jsem ji složila do toho (adaptéry jsem vyndala samozřejmě) a dala do nákupního košíku a ubírá hned o půl místa míň a i to líp vypadá 😉

miselin
26. říj 2008

No Kristo máš to teda perné 😒 Naša Domča je už konečne dobručká brle od rána do večera a minulý týždeň jej vyšli zúbky dva horné, ešte sú to len také dve čiarky ale už cinkajú. A ona tiež nemala opuchnuté diasenka a ani si nejako extra nič do pusy nepchala tak ako si hovorila niekedy to o moc viac vyzeralo na zúbky ako teraz a ani nejak pri tom nevyvádzala bola len nervózna ale to aj preto, lebo mala dosť silnú nádchu. A v klokanke sa jej strašne páči lebo má prehlad o všetkom čo sa pohne lebo ona všetko musí vidieť normálne jako keby mala nejaký zvukový a pohybový senzor. Stačí aj malé šuchnutie a hneď sa otáča 😀 A ona nemá ani 6kg takže ešte sa to dá 🙂 A ja som si dala pláštenku do ladvinky a tú som pripla zospodu kočára takže mám košík úpne prázdny a nieje to ani vidieť až budem mať doma podvozok tak to nafotím

martina.zikmundova
27. říj 2008

Miselin: tedy to je super nápad s tou ledvinkou připnutou naspod kočárku, ale pak se zas nedá složit, vid?

Kristo: tak penízky na Emitex už mám, hodně jsem ted doučovala jednoho kluka anglinu a matiku, tak jsem si pěkně vydělala 🙂 ale jsem nemocná, ta ho půdu koupit až ve středu. zajdu jen do jednoho obchodu tady ve městě, nechce se mi čekat a objednávat ho z netu. už se na něj moc těším 🙂

Michálek má taky ted docela hysterické období, pokaždý chce dělat něco co mu nechci dovolit a to se pak zlobí a křičí na celý barák. ted se naučil mýt nádobí a luxovat a nechce dělat celý den nic jinýho. kéž by ho bavilo jen si hrát s hračkama :-/

krista
autor
27. říj 2008

Holky tak jsem dneska našla trojkolku Moon Pong, vypadá jako Quinny Buzz, aspoň na mě ten spodek tak působí 😉
http://picture.yatego.com/images/47307f134c65f5...
http://picture.yatego.com/images/47307f134c65f5...

Miselin jsem ráda, že Domča je už hodnější, to ti přeju 😵

Marti ty si taky užiješ co, no ještě se mám asi na co těšit.

Malá už ječí tak já jsem ani nestihla toho moc napsat ☹ Pááá

miselin
27. říj 2008

Ja sa ešte rozhodujem nad týmto fusakom http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
Kristo a nešpiní sa moc ten fusak keď je bledý, lebo ja by som tiež chcela nejaký bledý ale sa bojím, že bude stále špinavý 😒

martina.zikmundova
27. říj 2008

Kristo: víš co nepochopím, proč začali vyrábět tyhle kočárky, co mají tak malej nákupní košík? ta konstrukce mi přijde naprosto nepraktická. asi jsem divná, ale tohle nikdy nepochopím 🙂

Miselin: doufám, že seženu ten fusak celý černý uvnitř i zvenku, ten se mi líbí se všeho nejvíc i co se týče ušpinění a tak.

novako
27. říj 2008

Lukajdo: Vy se z těch prů...ů snad nevyhrabete. ☹ Tak ať jste zdraví a kočárek vám jezdí!!!!

Kristo: Zkus ten meduňkový čaj. Jestli kojíš, tak ho pij Ty, jestli ne, dej trošku malé. Od té doby, co zas piju kojící čaje, které meduňku obsahují, je malá mnohem víc v pohodě.

Miselin: Koukám, že máš taky smůlu. Doufám, že vám ho opraví podruhé a naposledy.

miselin
27. říj 2008

No Novako ja by som už bola aj rada keby mi vrátili radšej peniaze, čo sa síce nestane a kúpila by som si už iný, lebo mne už sa ten kočík týmto tak trochu sprotivil, lebo ja neznášam takéto veci keď to nič nevydrží. Aj keď ja budem mať asi smolu aj keby som si kúpila kočík vyrobený v NASA tak by sa mi asi pokazil 😒

miselin
27. říj 2008

Martina ja by som tiež brala najradšej čierny ale keď už mám čierny kočík tak by som už chodila ako s pohrebákom, tak teraz rozmýšlam nad oranžovým alebo červeným, tak aby bol prípadne aj pre chlapčeka až by sa mi zadaril 😀

krista
autor
27. říj 2008

Miselin ten Kaiser si taky hodně chválí, ale ten Emitex mi přijde variabilnější a taky se mi víc hodil barevně ke kočíku, ale ty máš neutrální barvičku tak si můžeš vybírat 🙂

Novako díky za radu, pořád kojími když mám 100 chutí s tím seknout 😅 ale vyzkoušim 🙂

Marti mě ten kočárek připadá jako pavouk takovej 😀 a nákupní košík ten bych potřebovala i tak nafukovací, ale nestěžuju si 😀

miselin
30. říj 2008

Takže už sú to dva týždne a kočík zatiaľ v nedohladne, ešteže je škaredé počasie.

krista
autor
31. říj 2008

Miselin a co teda děláte bez kočárku? Jste pořád doma?

miselin
31. říj 2008

Keď je celkom pekne tak ideme tak na hodinu v klokanke a teraz keď tak fúka tak sme doma a hrabe nám z toho už obidvom. A to ako som písala, že už je dobrá tak to už zase neplatí. Predvčerom som k nej v noci vstávala od jednej do štvrtej asi 15 krát a to teda nepreháňam a potom od štvrtej už bola hore a zaspala až o jednej poobede. A potom ju celé poobedie vláčim na rukách lebo stále bačí. Už ma ani nebaví sa už upokojovať, že raz už bude dobre lebo už tomu sama neverím. Veď ideme z extrému do extrému. Všetky známe čo majú malé deti tak ani jedna nemá také zlé ako ja. Mne sa už sama ani nepohrá a bez toho aby som ju neuskákala na Fitlopte ani nezaspí. A denne mi spí asi tak hodinu dokopy a niekedy len polhodinu za celý deň. A dokonca aj v noci keď ju kŕmim tak potom ešte polhodinu kváka v postielke. Mne už z toho normálne hrabe šak do vianoc sa už dostanem hádam aj na psychiatriu.
A u vás je to už lepšie? Zúbky už rastú?

krista
autor
31. říj 2008

Miselin já ti úplně rozumim, protože se v těch řádcích vidim ☹ Nebudu ti říkat, že bude líp, ale časem snad jo 😔
U nás je to jak kdy, taky bych řekla z extrému do extrému, jsou dny kdy jí pusinkuju jak je zlatá a rázem zapomenu jak dlouho tu řvala a pak stačí aby tu hodinu ječela, kdy nepomáhá chování, kojení, dudlík, hračky nic a jsem rázem v háji. Dřív krásně spala - to bylo to co jsem jí vždycky chválila, myslím tím v noci a to už u nás taky neni aktuální na uspávání na míči si taky zvykla a když už mi nechtěla ani v noci spát bez houpání tak jsem se naštvala a teď pár dní jí dávám do postýlky když je ospalá a nechám jí prostě brečet dokud neusne 😔 chodim jí tam po určitých intervalech utěšovat, ale neberu, nehoupu... totéž když se často budí v noci, dám dudlík a nazdar, hlad nemá, v noci se spí 😖 ale je to těžký, protože bydlíme v paneláku a včera když řvalo sousedům dítě tak jsem se přesvědčila o tom jak moc jsou tady stěny tenké 😒 no první den trvalo uspávání asi kolem 20min., další den 10min., dneska jsem jí položila, ani nekníkla 😉 Ale nesmí jí nic bolet, to už poznám, když jí něco bolí tak chytá hysteráky, tohle hysteráky nejsou, ani bych to do nich nenechala zajít 😉
A zoubky nikde 😅 vy už máte viď? 🙂 A nebudete půjčovat ten kočárek z toho obchodu? Nebo ho tam pořád nemaji? 😖

miselin
31. říj 2008

Tak to je paráda, že na Kristulku zabralo to vyplakanie, ja som to tiež skúšala, ale ona keď spustí a do dvoch minút sa nezoberie na ruky tak mám čo robiť polhodinu aby som ju utíšila, takže snáď až keď bude trošku staršia. Ale ju asi niečo bolí lebo je umrnčaná celý deň. Zúbky už má síce prerezané už jej aj trošku trčia ale takto nevyvádzala ani keď sa jej prerezávali. S tými zúbkami je to divné, že každému rastú inak, kámoškina malá mala niečo okolo roka keď jej narástli prvé a jedna mamička mi písala, že jej malý mal už v 4 mesiacoch a narástli mu ako prvé očné zúbky 😨 A Domči narástli predné ale hore 😒 No a ten kočík majú stále požičaný a najviac ma štve, že keď som mala náhradný tak oprava trvala do dvoch týždňov a teraz keď sme bez kočíka tak nie a nie ho opraviť, včera to boli dva týždne, Keby bolo aspoň teplo, ale keď je zima a fúka tak sa mi s tou klokankou nedá ísť ☹ Tak sme dúfali, že keď im skončí kolika tak už bude dobre a ono to je stále v nedohladne ☹

krista
autor
31. říj 2008

Ach jo Miselin, je mi to fakt všechno líto, s kočárkem, s Domčou ... 😔
Nemůžou jí trápit ještě ty prdíky? Co na to říká Dr.? Mě minule řekla, že holky prostě bývají víc uřvaný 😒