Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

miselin
13. led 2009

No veď keby už bola dobrá tak by sa dal lahšie ukecať, ale keď väčšinou vyvádza tak to bude ťažký oriešok 😀 Akurát sa ma teraz pýtala kámoška, že kedy ideme na poradňu tak som jej len povedala, že neboj aj keď si v inom meste určite ju tam budeš počuť 😀 Ona tam tiež tak vyvádza a minule im aj váhu skoro rozbila, čo tak kopala a pišťala pri tom ako čajník 😀 Ale doktorka sa na nej vždy smeje lebo Domči padajú také slzy ako hrachy, no už sa teším ideme na konci januára na tú poradňu 😀 😀 Som zvedavá čo vám povedia u toho homeopata 🙂

miselin
13. led 2009

Teraz sa mi moc dobre nekočíkuje, lebo je tu nakydané snehu a je taký divný sa mi strašne lepí na kolesá, ale keby som mala tie maličké tak sa isto nikam nedostanem

miselin
13. led 2009

Ma napadlo, že keď som si minule pozerala albumy tak tam jedna mamina mala odfotené také malé lyže čo sa dávajú na kočík, inak to je super vec, to sa priplo na kolesá a máš z toho také sánky 😀 Keby som si tak spomenula, v ktorom albume som to len videla

krista
autor
13. led 2009

Miselin jednou jsem v albumech něco hledala a nenašla 😅 to taky nenajdeš už asi 😅 leda v historii PC (jestli na ty alba nekoukáš moc často 🙂).

No tak jsem zvědavá jestli i já uslyšim Domču tady v ČR koncem měsíce 😅 jo a ještě mi Dr. doporučila homeopatický sirup Sedalia pro vzteklý a neklidný děti nebo jak mi to řekla 😀 tak to chci taky zkusit 🙂

To máte blbý s tím sněhem, já musím říct že se dostanu zatím všude s kočárkem, ale my to máme uhlazený tady 🙂 a o víkendu asi pojedeme do Bejbycentra tak jsem zvědavá jestli kápnu na novou kolekci Moona 🙂

miselin
13. led 2009

No snáď vám ten sirup zaberie, inak už mi niekto hovoril, že vedia takým zlým deťom ako sú naše herečky predpisovať nejaké kvapky na ukľudnenie, tak som zvedavá, či aj mi budeme patriť do klubu 😀 To vieš, že ju bude počuť až k vám, ja nikdy na tej poradni ani nič nepočujem a veľa vecí sa aj zabudnem opýtať, čo tam tak vrieska. Doktorka si musí o mne myslieť, že som divná, keď mi musí všetko opakovať 😖 Som zvedavá či v našom meste raz uvidím tú novú kolekciu, lebo zatiaľ som tu Moony videla len tri no a potom len tie golfky, ale tým akosi nemôžem prísť na chuť 😝

miselin
13. led 2009

A z tej novej kolekcie sa mi najviac páči ten Moon smile, len keby tam tá strieška na šporťáku bola trošku väčšia, lebo doň musí riadne fúkať

krista
autor
13. led 2009

Miselin mě se taky nejvíc líbí Smile. Ta stříška je ale pořád lepší než na mém Moonu tam nemám skoro žádnou, vy to na tý kolekce 2008 máte řešený líp 🙂
Ty jo ty kapky by byly taky dobrý 😅 někdo mi radil ať jí dám na noc Dithiaden abych se vyspala 😅

miselin
13. led 2009

Vidíš to som si vôbec nevšimla, že tvoj Moon je bez tej clony v predu či čo to je 😒 Moja svokra raz mužovmu bratovi uvarila odvar z makovíc som tak rozmýšlala, že keby som to ja mala variť Dominke vždy keď reve tak už je isto na protidrogovom liečení 😀 Kedysi tým deťom dávali veru všeličo až sa nad tým rozum pozastavuje 😖

miselin
13. led 2009

Kristi prosím ťanemohla by si mi sem dať linky na nejaké 4eské stránky kde sa dá dobre nakúpiť detský tovar, chcem Domči kúpiť novú autosedačku a u nás sú drahšie ako u Vás, a aj slnečník by som chcela

miselin
13. led 2009

Opravujem České stránky, ja poznám len Malvíka

krista
autor
14. led 2009

Jo Miselin je to pravda, dřív to s tou stravou bylo všechno jinak a snad ani tolik nemocí nebylo co 😲 😉
Máš vybranou nějakou konkrétní autosedačku že bych se ti koukla přímo po ní kde vyjde nejlevněji? 🙂
Ono neni pravdilo že jsou jedny nejlevnější stránky, kolikrát jsem našla pravý opaky zase u jiných výrobků nebo jestli se chceš jen porozhlídnout tak ti kdyžtak hodím něco do IP 🙂

zuzkagu
14. led 2009

ondalek.cz, ja som tam kupila teraz pliko,a ešte autosedacky.estranky.cz, ten pán čo ich predáva je strašne ochotný 🙂 Dúfam že to nevymažú. 🙂

krista
autor
14. led 2009

Od Ondalka máme první autosedačku Maxi Cosi CabrioFix za 3100,- takže super cena 🙂

miselin
14. led 2009

Práveže nemám ešte vybranú chcem niečo od 9-25kg a na 4eských stránkach vychádzajú niektoré aj o 2000sk lacnejšie takže by som jej mohla kúpiť aj nejakú drahšiu.
Kristi ako to u Vás pokračuje? Domča zase buntošila celú noc, som už taká vyčerpaná, že zachvíľu už odkvacnem, už sa mi ani zaspať poriadne nedá, už asi ani neviem ako sa to robí 😀

miselin
14. led 2009

Tento kočík od Moon asi nikto nemá teraz ho majú už aj v iných farbách ako minulý rok http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/K...

miselin
14. led 2009

Je taký divný 😒

krista
autor
14. led 2009

Miselin tak dej vědět až si vybereš tu autosedačku konkrétní, ale těch 9-25kg moc neni 😲
My máme 9-36kg Starlight SP 🙂

Toho Trolley jsem taky viděla že už je nový 🙂

Kristý v noci řvala jen 20min., ale na první jídlo se budila ve 2h, takže taky žádnej extra spánek, taky už kolikrát nemůžu usnout když mám možnost spát jak je člověk zblblej 😖

miselin
15. led 2009

Kristo a tá 9-36kg sa dá aj polohovať, keď tam dieťa zaspí? Lebo šak to by bolo najlepšie kúpiť už takúto a mala by ju už navždy už by som jej potom vlastne žiadnu kupovať nemusela

miselin
15. led 2009

Tak už som si nejaké aj vybrala a asi si veru kúpim tú od 9-36, len musím ešte Domču poriadne ládovať aby do leta pribrala, lebo nemá ešte ani 7kg ☹

miselin
15. led 2009

http://www.nej-kocarky.cz/chicco-neptune-2009/
http://www.slune-cz.cz/autosedacka-britax-evolv...
http://www.e-broucek.cz/autosedacky/9-36-kg/sto...
http://www.nej-kocarky.cz/inglesina-mille-migli...
tak toto sú zatiaľ favoriti to Chicco je dokonca aj s isofixom, divné za takú cenu, ale zatiaľ vedie Britax. Uvidím do leta budem mať aspoň zábavku, ale najradšej by som už nejakú kúpila aj dnes 😒

krista
autor
15. led 2009

Miselin jj ta moje se polohovat dá, ale néé moc 😲
Tuhletu právě máme:
http://www.e-broucek.cz/images/sklady_parametry...

a myslim si, že je v pohodě, má jí otestovanou MM sestřenice a to je taková fajnovka, že něco špatnýho by si nekoupila, tak jsem v klidu 😀

Tak vybírej, určitě by bylo fajn aby si si je došla i osahat někam 🙂 😉

miselin
15. led 2009

No dúfam, že sa rozhodnem lebo aj nad výberom kočíka som strávila 9 mesiacov a dalo mi to poriadnu námahu vybrať tak preto už teraz pozerám aj keď ju budem potrebovať asi až tak za pol roka 😀
Kristo ale nevadí Kristýnke, keď sa nedá dať moc do ľahu, vyspinká sa aj tak, že? Síce Domča toho ani v aute moc nenaspí, takže jej to hádam vadiť nebude 😒

krista
autor
16. led 2009

Miselin já ještě nevím 😅 malá ze začátku strašně přibírala tak jsme si říkali, že jí budeme brzo potřebovat (od září je doma) a ona začla už málo přibírat, tak ještě ani těch 9kg nemá 🙂 chybí teda ale už kousek 🙂 no ale taky jsem četla že je lepší tam děti dávat až po roce že maji už víc zpevněnou páteř 🙂 tak my počkáme do toho března 🙂 😉 ale myslim si, že jí to vadit nebude, ona už nám v autě nespí, spí jen jednou denně, když se poštěstí tak dvakrát, ale moc ne 😖

martina.zikmundova
16. led 2009

Ahojík holky,

jsem tady už pěkně dlouho nebyla.
jen nakouknu a už vidím, že tu rozebíráte autosedačky.

máme přímo tu storchenmuhle starlight, malej v ní i pěkně spinká, dá se maličko polohovat, ale záleží na typu auta, jestli to dovoluje, naše fabie to bohužel nedovolí, ale ty ostatní auta obvykle jo. je super vypolstrovaná, dá se dát i hodně do výšky, jako když je dítě vysoký, malýmu už jsem to zvyšovala a libuje si v ní. takže vřele doporučuji. dávala jsem ho tam asi od 13měsíců,do tý doby se mu tam totiž nelíbilo a radši se mačkal ve vajíčku, kam už se samozřejmě vůbec nevešel 🙂

miselin
16. led 2009

Musím sa pochváliť, že Domča včera vydržala v kočíku celé dve hodiny, bez revu čo je teda jej svetový rekord. V noci som k nej vstávala iba raz a to o tretej a potom až ráno o siedmej takže ďalší rekord 😲 Takže sa už psychicky pripravujem na jej pomstu isto bude sladká 😖

krista
autor
16. led 2009

Bože Miselin je Domča v pořádku? 😀
Já ti mooooooooc přeju aby vám to zůstalo, u nás poslední dobou jsou taky světové rekordy, v tom jak dlouho vydrží v noci řvát, včera to bylo zase 2,5hodiny a až když dostala najíst tak byl klid 😝 jinak by řvala ještě teď 😝 😀

Marti tak to ráda slyším, že jsi s tou autosedajdou spokojená 😵 a jak se jinak máte? 😵

miselin
16. led 2009

Bože Kristi ako to dokážeš zvládnuť, ja som za posledných 5 dní tiež skoro nespala tak mi to teraz dobre padlo, ale určite to na dlho nebude možno ešte dnes bude dobrá a od zajtra zase po starom, už si asi tiež len potrebovala oddýchnuť, alebo čo. Ale ma ešte napadlo, že včera si vysedávala na deke a zrazu padla a ťukla si hlavu tak sa jej to tam možno preprogramovalo alebo čo ja fakt neviem 😒

krista
autor
16. led 2009

Miselin - preprogramovalo 😀 😀 😀
Hm. tak že bych Kristýnku taky ťukla? 😀 je fakt že už dlouho niikde nespadla, tak možná potřebuje přepnout 😅

Sama nevím jak to zvládám, ale v noci bys mě měla slyšet jak nadávám 😅 manža ten už je taky celej běsnej 😅

Dneska jsme byly po dlouhý době kočárkovat a představ si že i když nebyl čas spaní tak tam byla hodná 😵 teda taky občas kňourala když jsem s ní třeba stála ve frontě v obchodě 😝 ale jinak taky dobrý 😅 akorát jsem koukala že mi na kočíku zase nějak ušlo kolečko nebo co 😲 asi je to nějak propojený s našim autem, kolem toho jsem dneska šla a jedna guma úplně prázdná na disku 😖 tak až MM přijede z práce tak musí vyměnit kolo, jinak nikam neodjede, chtěli jsme jet na nákupy 😅

miselin
16. led 2009

Keď sa darí tak sa darí 😨 Ale aspoň, že Kristýnka chvíľu poslúchala 😉

martina.zikmundova
16. led 2009

malej má kašel už přes 14 dní, dr. nám na to napsala Zodac, ten zázračně pomáhá, mám radost, čekáme ještě do pondělí na výsledky výtěru, který mu pro jistotu taky dělala, ale snad to bude lepší. jen musíme jít na alergologii, máme doma asi alergen nebo něco, co jí, uvidíme v březnu, dřívější termín bohužel alergoložka neměla.

to není možný, že Domča s Kristulkou jsou už tak starý, to to letí tak rychle, hrůza, za chvilku půjdou do školy 🙂