• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

19. března 2014 
Mimi to ho u Vás nikde už nemajú? A v BA si nepozerala? U nás ho pred mesiacom ešte mali, tak teraz neviem, lebo aj na nete ho ešte majú :unamused:
3. únor 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky
miselin nie veru nemaju......vsade je nova kolekcia ktora sa mi moc nepaci... :unamused:
peti o tej stranke na matkovi viem :wink: ale dakujem z tadial si ho cchem objednat...ale ja som ho cchela vopred aj vidiet a vyskusat....viete ako myslim? :slight_smile: tak asi nic ine neostava len kupit macku vo vreci.....ale tak neva hadam bude dobry..ved o nom hrozne snivam...
baby este raz vam dakujem :slight_smile:
4. únor 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi.mimi2 vyzera velmi dobre, jedna kocka u nas ho mala a vyzeral uzasne, dokonca sa jej baby pytali co to je za kocik.mala ho , ale kratko lebo vanicka je dost mala a dcera sa jej tam uz na jesen nezmestila - pouzivala ho cez leto ked sa mala narodila.Ale je fakt paradny a ani nie moc drahy.Tak prajem dobry vyber a este krajsie kocikovanie :slight_smile:
4. únor 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi ale radšej si kúp 3 kolesák, lebo ten 4 kolesák má veľmi malé kolieska a vbehnú do každej špáry na chodníku. A kočík je celkom v pohode ale nech si kúpiš hociaký aj tak ti na ňom bude vždy niečo chýbať a aj niečo vadiť :slight_smile: Ale za tú cenu sa naozaj oplatí :wink:
4. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jak jsem psala, že máme rozkvrdlaného moona, tak jsem ho nakonec nereklamovala. Kočárek jsme dali k rodičům na chalupu (na případné další mimi). Manžel říkal, že až bude mít čas, tak se na něj podívá a zkusí ho nějak sám opravit. Taknějak už ví, co s tím udělá, je to automechanik (tak teď ho povýšim i na kočárkomechanika) :grinning: Opravdu se mi ho nechtělo nikam posílat a utrácet za poštovný, když už používáme jen golfáče. Teď by se sice hodil do těch závějí, ale s golfkama to jde taky, přinejhorším bereme sáně :grinning:
16. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ja somsa tiez rozhodla pre kocik moon.kupili sme ale4kolesovy,krasny cierny so striebornou konstrukciou,dlho sme ho zhanali ale nakoniec v jednej predajnicke nam ho zohnali tak sme sa vytesovali.je lahky co je premna vyhoda.vsetkym odporucamtento typ kocarov. :slight_smile:
17. únor 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spnka ja mám tiež tento čierny 4 kolesový ale už som si pekne na zimu dokúpila len to jedno koleso, lebo s tými malými kolieskami sa strašne zle chodí po snehu, ale je to paráda, teraz mám 3 kolesový a aj 4 kolesový,to sa takto nedá urobiť asi na žiadnom kočíku :frowning2:
17. únor 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inab tak keď to tvoj mužík opraví tak nech potom napíše postup aby sme aj mi boli múdrejší :grinning:
17. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: Gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Si tak kukám o stránku dozadu čo to mala Inab s kočíkom a pozrime sa :dizzy_face: :dizzy_face: Držím palčeky nech ti všetko dobre dopadne a bábätko je zdravučké a o 500krát lepšie ako Kristýnka :wink: A ako ste sa rozhodli s kočíkom budeš predávať Moona?
17. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se nám právě kvrdlá to kolečko, tak je to celý "vyčvachtaný", prý tam něco svaří nějakou částečku nebo nevím :confused: nerozumím tomu. Necháme to ale nejspíš na léto, abychom tomohli dělat na zahradě. Kočárek pak stejně schováme, kdyby přišlo další mimi nebo případně pro někoho v rodině, kdo se rozhodne pro přírůstek :slight_smile:
17. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ty jsi ale šmírák to ti povim teda :grinning: :grinning: :grinning:

No ten kočárek řešíme pořád :sweat_smile: až jsem se na to vyprdla, protože to dopadne stejně všechno vždycky jinak, je fakt, že je mi Moona trošku líto a když je to tak dobrej kočárek - aspoň já ho mám v pořádku, tak nemám důvod se ho zbavovat :dizzy_face: asi koupím to "ošklivý" přídavný sedátko k němu a necháme ho :slight_smile:

Chtěla jsem toho Phil&Teds Vibe, v obchodě mi říkal chlápek že tam stojí 15tis. (což je i tak dost) ale bylo mi to divný, protože na netu byl všude dráž tak jsem tam psala a přišla mi odpověď že komplet stojí 18,7tis. a to za kočár fakt nedám, hlavně by mi to přišlo i nespravedlivý vůči Kristý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A dneska jsem jela asi prvně vysokým sněhem (protože teď tu pořád padá :astonished:) a opravdu jsem si ho pochvalovala :dizzy_face: bála jsem se trošku že to kolečko nebude spolupracovat, ale fakt bez problémů a můžu doporučit :dizzy_face:

Tak děkuju za gratulaci a snad bude druhý mimi hodnější, protože jinak nevím jak to přežiju, Kristý to ještě nepřešlo :sweat_smile: :zipper_mouth: a tobě taky přeju ať je Domča hodná a doufám, že je :dizzy_face:
17. únor 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by som ani ja nedala za kočík až tolko sa mi to zdá veľa na tie 2 roky :unamused: Ale mne sa s moonom na snehu dosť šmýka a už som sa párkrát skoro vytrela aj ja :grinning: , ale ja som nemotorná tak asi preto :confounded: A ty máš vlastne nafukovacie kolesá tak to máš super. No a ako som ti minule písala,že u nás je už pohoda tak si to naša Domča rozmyslela a už 4 dni tak vrieska, že už mi ide hlava prasknúť :confounded: Ju to strašne baví vkuse vrieskať, nuž ale čo už som si mohla už aj zvyknúť :slight_smile:
17. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo, gratuluji k dalšímu mimiškovi :slight_smile: Trošinku závidím, né že bych chtěla hnedka druhé mimi (říkám si třeba za 3-4 roky), ale manžel mě stále ujišťuje, že žádné další ne, že to další by nemohlo mít tolik, co má jedno vzhledem k naší finanční situaci. A já nechci nechat Adélku jedináčkem :frowning2:
17. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krista som rada, že už aj ja môžem takto verejne zablahoželať :wink: .....
17. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miselin to si taky pořád říkám, že jsem si mohla zvyknout tak na co si stěžuju že :confounded: ale fakt by už mohla dát pokoj, kdyby mi někdo řekl když se narodila že to bude trvat nejmíň do roka tak bych se asi pověsila :sweat_smile: :grinning: no hlavně že je zdravá :sweat_smile: Tak ti přeju ať to Domču přejde dřív jak do toho roka :zipper_mouth:

Ino u nás to bylo totéž, ale vysvětlila jsem manželovi, že dokud jsou děti malý tak toho tolik nepotřebují, Kristý jsem kojila a pořád kojím (čili žila do půl roku prakticky "zadarmo" vlh. ubrousky nesnesla, tak se kupovali skoro jen pleny a krémy a i po tom, protože jíst pořádně začla až v 9timěs.). Všechny oblečky a užitečný věci schovávám - když to bude holka tak toho bude mít hodně, když to bude kluk tak se pokoupí pár klučičích věcí a taky bude klid, kočárek nechávám, vajíčko taky. Až budou děti větší a budou mít i větší nároky tak už budu pracovat a snad na tom budeme fin. líp než teď, taky doufejme že skončí nějaké půjčky a nebude třeba brát další. V našem případě zapracovalo hodně i okolí, kam jsme přišli a ptali se nás kdy bude druhé, tak jsem řekla, že nebude že MM nechce, tak na něj vždycky spustili a proč né, že jedináček bude rozmazlenej a že je to smutný apod., já jsem ho s tím respektovala. Až s tím jednou přišel sám, že se rozhodl a jsem ráda že jsme na nic nečekali, trvalo to 8měs. volného průběhu než se povedlo.

Denis děkuju, prosímtě to sedátko Revelo Buggy ... nevím přesný název tak se nezlob :sweat_smile: je kompatibilní s Moonem S3 (kolekce 2007)? :slight_smile:

Jo Miselin taky si říkám že ty nafukovací kolečka hrají roli v tom sněhu, ale nevím, ještě jsem neměla možnost vyzkoušet ty nenafukovací :slight_smile: škoda že tu nikdo nejste abyste mi půjčil pojezdit :grinning:
18. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo dobrý nápad aj všade začnem hovoriť, že nebude lebo že on nechce tak dúfam, že mu to potom prepne a zamiesi :grinning: Mne sa na týchto pologumových strašne šmýka, normálne keď je niekde taký šikmý chodník, tak sa mi zošmykne kočík tak asi tak no,
18. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo
možno s nejakými redukciami teoreticky áno, ale chlapci sa vyjadrili, že radšej nie :frowning2: ...bol by problém so skladaní, resp.upínaním...
18. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis to jako fakt? :astonished: to jsi mi udělala čáru přes rozpočet :confounded: jsme s tím dost začli počítat, se sourozeneckým kočíkem se nikam nevejdu a když vidím že Kristý pořád nechodí tak to bude bída teda :frowning2:

Miselin to víš že ho ukecáš, za chvilku ti taky bude svítit "snž" ne-li rovnou "tt" :grinning:
18. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo - taky to tak říkám, když se někdo ptá :grinning: Jeden čas chvilku uvažoval, že třeba později jo, ale teď to zase změnil na NE
18. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každopádně se musím vrátit nejprve do práce a pak bych mohla začít opět uvažovat. Drží mi tam místo 3 roky :slight_smile:
18. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ino a kdyby si šla během rodičáku na MD tak tě pak už nevezmou? Já teda ještě evím, ale myslím, že ta lhůta se prodlužuje :slight_smile: MM když vidí jaký je Kristý zlato - teda s nim je snad vždycky zlato :grinning: a hlavně je mu moc podobná tak to na něj hrozně působí. Určitě manžílky ukecáte a přeju vám ať vám i Moony na to vydrží :grinning:
18. únor 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééj,Krista..vy čakáte bábo?super,gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face:

My zas máme už vybratý kočík..Quinny Buzz..korička je doma abud.týžden čakám špotrák s konštrukciou :dizzy_face:

konečne mám pokoj a nehľadám už na nete :wink:
18. únor 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím právě, jak to přesně je, nejdýl snad 4 roky drží zaměstavatel místo, teď fakt nevím :sweat_smile: Moona jsme tedy schovali, jak jsem už psala. Až bude hezky, tak ho opravíme.
18. únor 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Natrefila jsem na bomba cenu kdyby někdo chtěl :astonished:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20562375&tab=1

Bertica díky, tak hlavně ať Quinny slouží :slight_smile: :dizzy_face:

Ino to já si právě ještě potřebuju zjistit tohle, no bude to prča jestli se nebudu mít kam vrátit :astonished: ale já jsem odhodlaná si nejmíň půl roku před zkončením RD hledat intenzivně místo a snad se poštěstí, na pracák se mi teda nechce.
18. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tohle je taky mazec:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18894306&tab=1

Vzpomeňte si za kolik jsme ty kočárky měly my :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je teda, to je ale se vším :angry: Pořídim si mobil a za půl roku je o půlku levnější... Ale ten mooňák za poloviční cenu mě fakt dostal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je teda cena :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
18. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, kdybychom ho chtěli prodat, tak leda za pár babek :confused: To si ho radši nechám schovanej :slight_smile:
18. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo včera ma jedna mamička dosť "upokojila", že jej malá bola tiež taký pištiak ako tie naše a už bude mať 3 roky a ešte ju to stále neprešlo :astonished: :astonished: :astonished: :confounded: Ale aspoň už nemusím dúfať, že bude od roka lepšie potom od dvoch vyzerá to tak, že bude pišťak kým sa nevydá no a jak si zoberie nejakého oného tak aj potom. :cry: Dúfam, že som ti nespôsobila nejaký moc veľký šok to by som nechcela :wink: Už len nejaký dobrý recept ako si čo najlepšie zvyknúť, no a uvidíme :grinning:

Ja by som strašne chcela vidieť ten nový Moon smile, sa mi páči a inak som čakala, že budú drahšie ale super cena
19. únor 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek