Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

miselin
17. pro 2008

Denisa sa teším zajtra budem vyčakávať.
Kristo a to ako som hovorila, že Domča je už dobrá tak to už zase neplatí. Dnes sa jej prerezávajú tie zúbky už úplne a dostala do toho nádchu tak ako minule no a v noci som k nej vstávala okolo 30 krát takže zábava, ale dúfam, že zajtra jej už vylezú a bude pokoj, len zase jej potom potom isto pôjdu ďalšie a tak to bude asi až kým nebude mať plnú pusu 😀 Ale aj tak je to celkom dobré lebo minule kôli tým zubom bačala vyše týždňa takže teraz je to pohoda oproti tým pred tým 😒

miselin
17. pro 2008

Ináč Denisa je super, že si taká ochotná poradiť ohľadne kočíkov, niekoho takého tu bolo treba 😉

krista
autor
17. pro 2008

Miselin koukám že si teda neodpočineš, ale aspoň víš proč ti pláče, to já pořád nevím a to je snad to nejhorší 😖
Tak zítra pěkně buď doma ať tě pošta zastihne a to kolečko ti neodvezou zpátky 😀

miselin
17. pro 2008

Kristo to máš pravdu, že aspoň viem prečo plače, ale to musí byť hrozné keď nevieš prečo stále plačká, že či je to fakt normálne alebo jej niečo je ja by som si už domýšlala všetko možné 😒
Zuzka tak ako si sa rozhodla s tým dvojkolieskom ideš si ho kúpiť, alebo kašleš na svokru ?

denisab32
17. pro 2008

Miselin, ak by niekto mne aspon trosku pomohol s výberom kočíka, servisom a pod., dnes som stále zamestnaná ako úradníčka, reps. učím niekde na SŠ 😉 , rada pomôžem pokiaľ je to v mojich silách 😉 a ak nie ja, tak u nás sú super chlapci, ktorý radi poradia, i keď niekto nerád počuje pravdu 😎

krista
autor
17. pro 2008

Denisa opatrně na reklamu 😉

Miselin my půjdeme v lednu k tomu homeopatovi, je to zadarmo, tak jsem zvědavá co mi poví 😲
Na Zuzku jsem taky zvědavá jestli si ho koupí to dvojkolečko za ty prachy 🤐

miselin
17. pro 2008

Kristo som zvedavá čo vám povie ten homeopat, dúfam, že len dobre a Kristulke dá kvapky od plaču a už bude dobre 😉 Sa teším potom na ten album MOONU 😀

krista
autor
17. pro 2008

Miselin usilovně na tom pracuju 😀
Zrovna teď se jdu s tím zase mordovat, to je tak když někdo neumí s Photoshopem a všechno se učí sám víš 😝
Mě se ten Smile normálně líbí čím dál tím víc 😵 a MM taky, že bych vyměnila kočárek? 😀 asi těžko 😀

denisab32
18. pro 2008

Krista, vážim svoje "písmenká", snáď to nebolo o reklame 😎 , či áno 😔

Na neznámy plač je asi najlepší čas 😉 , oni z toho vyrasú a vy na to zabudnete 😉

krista
autor
18. pro 2008

Denisa no hlavně ať ten neznámý pláč už jde pryč po těch 9ti měsících 😀

Malá ochutnávka holky 😀
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

miselin
18. pro 2008

Idem len na skok lebo som KO lebo malá má nádchu a nechce si dať odsávať a tak som ju mala v noci od pol jedenástej až do rána do piatej na rukách takže som vôbec nespala a ešte som ochorela aj ja
Koliesko už prišlo ale ešte som v ňom malú nevozila, len sa bojím, že keď pôjdem tým jedným kolesom na obrubník alebo na jeden schod ta ju vyvalím na bok, lebo ja som zvyknutá, že mám dve kolesá a teraz je to také divné, no uvidím keď vyskúšam, snáď potom nebudem v televíznych novinách, že si neviem ani dieťa v kočíku voziť 😀 😀 ale inak super 😉
Kristo šup šup nech už je to hotové 😀

krista
autor
19. pro 2008

Miselin ty jsi fakt šprýmařka 😀 V televizních novinách že si vyklopila dítě 😀 😀 😀 Určitě si na to dávej trošku bacha, ale je to jen o zvyku, já už dělám všechno automaticky a musím zaťukat že ještě jsem ji nevyklopila i když k tomu párkrát nebylo daleko 😅 když jsem s tím ještě neuměla, ale to by se mi povedlo i se čtyřkolkou 😅 🤐

Včera jsem se ještě patlala s PFkou tak jsem na to kašlala 😀 a bohužel se mi nedaří sehnat všechny fotky Moona 2007 a 2006, hodně jich mám, ale ještě by to chtělo.

Miselin tak hlavně ať jste brzo zdravý ☹ ať je i Domča zase hodňoučká a šťastná 😵

bertica.h
22. pro 2008

Ahojte..nám sa páči veľmi Moon S 3 ale ked sme včera pozerali..tak už su len na jednom net.obchode s nafuk.kolečkami,to všetky nové maju už plastové?Neviete prečo?ja by som veeľmi rada klas.nafukovacie..ale mám pocit,že okrem X landeru už ich snád nikto nerobí 😒 😒

krista
autor
22. pro 2008

Bertica nová kolekce má bohužel jen ta pologumová kolečka 😖
Jještě se sem tam dá ta kolekce 2007 (s nafukovacíma kolama sehnat), třeba tady:
http://www.kocarky-eshop.cz/kocarky-multifunkcn...

Tady píše nahoře 3S, dole T3 a na fotkách S3 tak si vyber 😖
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13031146&tab=2

Koukala jsem že ještě nedávno jich bylo k sehnání víc, nějak teď vymizely 😲 asi už se toho zbavují, přece jenom je to skoro 2 roky stará kolekce 😉

A ta pologumová kolečka asi už budou dělat pořád, protože i kolekce 2009 je má 😉

krista
autor
22. pro 2008

Ještě tohle je strašně podobný Moonovi (prakticky totožný a nafukovací kola má, ale neviděla jsem trojkolku ani prodávat ho v ČR 😖):
http://www.minimano.hu/termekeink/1/5/top_rider...

gimulka
26. pro 2008

Ahoj holky, stává se vám některé co máte S3, že se vám blokne přední kolečko? Já je mám pořád odaretované a na štědrý den se mi začalo zasekávat.... 😠

krista
autor
26. pro 2008

Gimulka mě se to naštěstí nestává, ale myslím že holky s tím problém měly 😒

miselin
26. pro 2008

Kristo tak ako u Vás prebehol štedrý deň? U nás klasika jak som spomínala, že Domča je už dobrá tak to už samozrejme neni aktuálne. Tie dva týždne čo bola dobrá tak to bola len príprava našich nervov na ďalšie veľkolepé predstavenie a k tomu revu teraz pribudla aj nespavosť ☹ Takže máme urevané a prebdené celé Vianoce.Takže sa Domča vašou Kristýnkou veru zahanbiť nedala, sa mi zdá že sa predbiehajú v tom ktorá bude horšia 😀

krista
autor
27. pro 2008

Ahojky Miselin,
my jsme na Štědrý den objevili první zub 😵 Je to jednička vpravo dole (za našeho pohledu 😵) byla jsem z toho úplně hotová, ale už se řeže i další, takže taky řev, řev, řev, žádnej spánek, pak je ospalá, v noci se taky nikdo nevyspí, no hrůza, nerostou Domče teda taky další zuby? Když byla tak dobroučká!! 🙂

A jak se ti jezdí s trojkolkou, už jsi zkoušela? 🙂

krista
autor
27. pro 2008

V Televizních novinách jsem neviděl zatím žádnou matku co by vyklopila dítě z kočárku 😀

A jinak Vánoce dobrý, moc pěkný, dělali jsme to na dvakrát, protože Kristý prospala večeři 😅 😝 ale bylo to fajn, k mému údivu jí ani nefascinuje stromeček, vůbec na něj neleze, takže dobrý, dostala strašně moc hraček, ale stejně jí teď nic nezajímá 😝 A jak u vás? 🙂

No a teď mě volá z postýlky: "mama mama" tak letím 😀

miselin
27. pro 2008

Tak blahoželáme k zúbku 😀 😀 A nech idú jeden za druhým nech už je pokoj 😀 😀 No Domči satiež teraz tlačia a neviem či jej náhodou nejdú 4 naraz len sa jej teraz nemôžem ani chytiť a tiež ju stromček nefascinuje 😝 U nás boli Vianoce preplakané, fotili sme ju až tesne pred tým ako išla spať, už aj bez darčekov, lebo stále pišťala aj sme večerali najprv jeden potom druhý lebo pišťala, ale no čo už snáď budú budúci rok už bez sĺz 😉
Dnes sme boli prvý krát vonku s trojkolesákom a super a keď je to koleso také veľké tak mi ani nezadrháva keď je veľká puklina na chodníku tak prejdem bez problémov, lebo tie malé kolieska vždy zapadnú do každej trhliny 😒 Takže ja som veľmi spokojná, len škoda, že som si trojkolesák nekúpila hneď bol aj o 1000sk lacnejší 😖

krista
autor
27. pro 2008

Miselin to mě mrzí, že Domča tak vyvádí, my jsme teprve teď uspali Kristý, jsme z ní oba dva zase hotový 😔
Naše Vánoce byly taky na 2x, nejdřív jsme jí daly véču, ale strašně se vztekala tak jsem jí nastrojenou v šatkách lupla do postýlky chrápat, dali jsme si večeři, rozdali jsme si my dva dárky, pak jsem ji šla vzbudit a dali jsme dárečky jí... sice je to takový blbý, ale jak jinak to má člověk udělat 😖 Já ti nevím jesti příští vánoce budou bez řevu. Ty tomu věříš? 😅 já teda ne 😅

Tak jsem ráda že s trojkolkou se ti jezdí dobře! 🙂 Aspoň jsi nevyhodila zbytečně tyhle peníze 😅 A u nás jsou normálně stejný drahý oba dva ty kočárky, to je něco viď? 😉 ale taky jsem si říkala, že to neni logický, když si pak totiž chceš dokoupit to dvojkolečko tak tě vyjde na nějakých 1100Kč (nebo kolik to bylo když jsem to počítala) a jednokoločko jen na 350Kč ... 😉

krista
autor
27. pro 2008

A Miselin moc hezká fotečka u stromečku 😵 Vidíš Domča už stojí, to si bude stoupat a chodit coby dup 😀

ina.b
28. pro 2008

Ahojky Kristý, jak tak čtu Tvůj příspěvek, jak jste slavili Vánoce, tak mám pocit, že píšeš o nás 😀 😀 😀 U nás to proběhlo taky tak. Malá byla protivná a ukňouraná, tak jsem jí v šatech strčila do postýlky, akorát jsme trošku hladověli, protože jsme čekali s večeří na ni, až se probudí. Dala si řízeček a pak šup na dárky. Ještě to moc neprožívala, ale i tak to bylo pěkné 🙂

ina.b
28. pro 2008

Jinak co se týče našeho Mooňáka, tak žádná sláva poslední dobou 😒 Minulý měsíc, jak byly závěje, tak jsme někde ve sněhu vytratili z aretačního kola ten špunt na přepínání aretace (již po několikáté 😠 )
Opět budu muset napsat do té internetové prodejny, odkud kočárek máme, aby mi poslali nový špunťík. Navíc nám ten kočár celý vibruje, když jedeme z kopce.
Přiznám se, že se už těším na jaro, až vytáhneme golfky.
Malá už chodí sama, tak se snažíme cestovat bez kočárku, jí se to líbí, ale já kolikrát necítím ruce 🙂

krista
autor
28. pro 2008

Ino tak jsem ráda, že jsme nebyly jediný na ty Vánoce, dokud jsou ty děcka malý tak je to takový všelijaký co 🙂
My jsme hlady už šilhali - hlavně MM a už jsem smažila řízky, tak jsme se nadlábli bez toho aby někdo musel toho našeho řvouna chovat 😅

Ty jo ten špunt si pamatuju že už jsi ztratila... docela poslední dobou slyším na něj samé stížnosti na ten kočík, to je fakt blbý 😔 já musím zaklepat že zatím drží ale jak to bude za dýl taky těžko říct 😖 a jaký máš golfky? 🙂

bertica.h
28. pro 2008

Ahojte🙂Možem ešte jednu otázku k Moonovi?🙂
Tá nová "kolekcia"je s akými kolečkami?Viem že nafukovacie už nevyrábaju,ale sa mi začali aj penové pozdávať..len neviem nájsť či Moon má penové alebo klasické plastové..neviete náhodou vy,kočky? 😵 😵 dakujeme

zuzkagu
28. pro 2008

ina.b tak aj mi sme už po cca 3 mes. používania stratili ten aretačný "špunt". a teraz mi kočík začal nejako vŕzgať, resp. pukať a v mieste kde sa skladá mi to dobre nedrží, neviem či je to aj u ostatných ale nejako sa mi to nepozdáva.

krista
autor
28. pro 2008

Bertica jsou to takový pologumový kolečka, neni to klasická pěna co se snadno promáčkne, ani úplně tvrdej plast, prostě taková pologumovaná hmota 😅 co se dneska dělá na ty moderní kočárky, neni to úplně tvrdý ale na nějakej drsnej terén to neni. Myslim si, že pokud to chceš do města na dobrý chodníky tak to nebude problém 🙂
A platí to pro kolekci 2008 i 2009 😉 (doufám, že se nezlobíte že jsem odpověděla, ale testovala jsem to v obchodě tak vim jak to vypadá 😀)

Zuzka tak to já jsem se skládáním v pohodě a že to docela často využíváme 😉 ale to vrzání mám taky, ne nijaký strašný, ale trošku to je, ale za to si můžu sama, protože naložim vždycky plnej košík nákupem a nebo s tím houpu když mi malá řve 😖

bertica.h
28. pro 2008

díky Krista...no..podľa toho,ako to opisuješ,su to penové kolečká..teraz sa tomu tuším tak začlo hovoriť 😀
Ďakujem🙂 🙂 🙂