Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
4. pro 2008

Ahojky Miselin,
já nic nestíhám, Kristýna jen a jen řve, ve dne, v noci, pořád ... manžel mě utěšuje, že to určitě do roka přejde, ale já tomu nevěřím, i takové případy jsem tady četla a my musíme být vždycky vyjímeční ☹ mám toho všeho pokrk, musím chodit 3x týdně na kožní na záření, protože mám ekzém, dneska tam Kristý málem zbořila celej barák tím řevem, včera jí hlídala kamarádka a říkala že se jí taky vztekala strašně, docela bylo vidět že byla ráda když odešla, do toho jsem potkala pani co se mnou ležřela v porodnici na pokoji a ta její holčička se na mě tak krásně usmála 😢 to já vůbec neznám tohle, jen celodenní řev, bolí mě uši, bolí mě hlava, jsem nevyspalá... i v noci vyvádí, i teď řve když to píšu, je mi z toho všeho akorát na nic.
Doufám, že Domča bude už jen a jen hodňoučká. Já se jí jdu zase věnovat. Mějte se tu všichni hezky, já přijdu až bude Kristýně rok, jestli se to zlepší 🙄

miselin
4. pro 2008

Kristo držím veľmi palčeky aby to už Kristýnke prešlo. Viem si živo predstaviť ako sa cítiš. Ani ti nejdem písať, že bude lepšie lebo ak bude tak len na pár dní ako aj u nás, takže ja tomu tiež neverím. Ale neboj raz ti to Určite vráti ale ja sa len smejem, že keď to mne bude Domča vracať tak určite zase len v tom zlom 😀 Tak si riadne oddýchni malú zaves manželovi na krk a daj si pauzu aspoň jeden deň. Tak ešte raz držím palce 😉

denisab32
5. pro 2008

Miseli, to koliesko sa dá kúpiť, cena je okolo 350 českých korún, skús poprosiť najbližšiu predajňu, alebo tam kde si kočík kúpila nech ho objednajú, ak sa nepodarí, napíš mi....

krista
autor
5. pro 2008

Miselin díky, já doufám, že jednou fakt bude dobře 🙂

A teď už se budu držet tématu 🙂 To kolečko stojí jen 350,-??? To je bombová cena ty jo, že bych si objednala to dvojkolečko? 😀 A budu machrovat že mám i čtyřkolku když chci 😀

denisab32
5. pro 2008

350,- českých, takže na naše trošku viac....ale to je cena na jednokoliesko

krista
autor
5. pro 2008

Denisab já jsem češka, proto to počítám v českých 😉 To dvojkolečko bude nejspíš dražší, to je jasný, já si ho stejně kupovat nebudu 🙂

denisab32
5. pro 2008

Krista, ja viem 😀 len pre ostatných 😉

zuzkagu
5. pro 2008

Baby a kde sa dá objedať to dvojkolečko,dajte link, ja ho potrebujem
🙂 zuzana

miselin
5. pro 2008

Denisab Diky moc za zistenie v pondelok veru pôjdem do mesta a sa opýtam, to je super cena ja som počítala tak do1500sk takže super a ešte sa ťa chcem spýtať, že či je to čisto len koliesko alebo je k tomu aj to čo sa už naklikne na to. Si ma stráášne potešila 😀 😀 😀 😀 😀

krista
autor
6. pro 2008

Miselin já myslim že to co se naklikává k tomu určitě musí být, to je celá konstrukce dohromady 🙂 a cena fakt vypadá dobře 😵

Zuzka nejsi spokojená s jedním kolečkem? 🙂

zuzkagu
6. pro 2008

Ahojky, tak ja by som aj spokojná bola ale sbokra stále lamentuje a nechce mi preto kočíkovať 😉
zuzana

miselin
6. pro 2008

Kristo veď už som Denise aj písala, že nech mi ho teda objedná sa tak teším 😀 😀 len dúfam, že to bude fakt aj s tým nakliknutím ale hádam áno 😒 A Kristulka sa má ako už je lepšie či tie hysteráky pokračujú. Si predstav, že Domči idú ďalšie zuby 😲 už bude mať šesť takže zase žiadny oddych, ale zatiaľ to zvláda super len dúfam, že to nieje ďalšie ticho pred búrkou 😖
Zuzkagu to máš teda super svokru 😝

eta
6. pro 2008

ahojte,
ak má niekto záujem, síce nerada,ale musím predať:

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
😉

krista
autor
7. pro 2008

Zuzka aha, tak to jí překvapíš až jí koupíš dvojkolečko 😀
Máma taky nechtěla kočárkovat a když viděla trojkolku tak dost remcala, ale pak sama viděla, že se s tím jezdí skvěle 🙂

Miselin 6 zubů! 😲 No teda chuděrka malá, my nemáme pořád nic 😅 Kristý byla v pátek docela dobrá, včera zase docela řádila, ale šlo to, jak to bude dnes, uvidíme, já jsem hrozná, ale o víkendu se o ní skoro nestarám, jak je tady MM tak to nechávám na něm a já vařím, uklízím, apod. 😅 takže odpočívám 😀 😎 A kde všude má Domča už zuby? Rostly jako první ty jedničky dole? 🙂

miselin
7. pro 2008

Kristo Domči vyšli prvé vrchné dvojky, potom spodné jednotky a teraz jej idú trojky to sú tiež vrchné, no teda táto noc bola hrozná, stále plakala zo sna som skoro vôbec nespala 😒

krista
autor
7. pro 2008

Miselin to mě mrzí 😔 Já jak jsem zavedla tu metodu, že jí prostě nedám najíst, nejdřív až kolem 3h, tak první den to vlastně trvalo jen půl hoďky (to se budila kolem 1h) a pak už se nebudila takhle skoro vůbec nebo stačil dudlík a byl klid, ale poslední dobou jakoby se to otočilo proti mě, vzbudí se kolem 1h - pravidelně jako hodinky a strašně vyvádí (i přesto jí prostě najíst nedám, protože vím že hlad nemá 😖) ale vím jak ti je, když se nevyspíš... člověk by čekal že se to bude zlepšovat a ono prd 🙄

miselin
7. pro 2008

No asi tak nejak dva dni dobre a potom týždeň šak vieš ako 😒 Ale snáď to už raz skončí 😀 Ale furt bude niečo 😀 ale aspoň, že sú zdravé

miselin
7. pro 2008

Ja už sa snažím to plakanie tak ignorovať, vždy keď plače tak už ju nejak ani neukludňujem lebo to aj tak nepomáha a niekedy sa mi zdá, že je to vtedy ešte horšie takže keď spustí tak tak sa hráme tak ako aj do vtedy aj keď pri tom reve ona sa zachvíľu ukludní a zas je chvíľu pokoj, akoby to vyrevanie sa potrebovala a potom je kludnejšia

krista
autor
8. pro 2008

Miselin přesně tak, pár dní klid a pak hrůza... pořád dokola. Já jsem z toho brečení hotová, hlavně v noci, jak vy bydlíte? V paneláku nebo domečku? My v paneláku a tak jí nemůžu nechat moc plakat, protože když spustí tak to musí být slyšet na konec sídliště...

A co máte sníh v SK? Jak se ti kočárkuje? 🙂

miselin
8. pro 2008

No my bývame tiež v paneláku takže tiež ju dlho nenechávam plakať, lebo tiež potom kukajú 😖 Našťastie sneh zliezol do týždňa takže pohoda len je zima 🙄 A písala som Denise o to jedno koleso tak uvidím čo mi odpíše sa teším len aby mi pasovalo 😒

krista
autor
8. pro 2008

Miselin myslíš, že by to nemuselo pasovat? Snad jo, tenkrát tady jedna maminka měla dvojkolečko i jedno kolečko, ale je taky fakt že to bylo na předchozí verzi... a to by bylo to nafukovací nebo pologumové jako máš ty? 😅 Blbá otázka, určitě to pologumové ne? To nafukovací by vypadalo blbě 😅

miselin
9. pro 2008

Kristo nám to vtedy keď som ho bola prvý krát reklamovať vymenil ten majiteľ obchodu, lebo ma vtedy ukecával, že ak chcem tak mi dá rovno jedno koleso a nemusíme to posielať na reklamačku, ale ja som vtedy samozrejme nechcela.....

krista
autor
10. pro 2008

Miselin tak vidíš, pasovat ti bude, je to jen o zvyku 🙂

miselin
10. pro 2008

Kristo dnes mi písala tá Denisa, že mi ho už objednala a že príde v piatok takže do vianoc by som ho mala mať doma, len dúfam, že potom Domču niekde nevykydnem, jak s tým náhodou nebudem vedieť chodiť 😀 😀 Inak teraz je stráááášne dobručká, ti prajem aby aj Kristýnka bola taká dobrá, lebo to je úplne super, si neviem ani predstaviť, že niektoré deti sú také dobré od narodenia. Ale ti poviem, že aspoň sme trpezlivejšie a možno tie druhé budeme mať dobručké, veď vždy je lepšie keď je prvé zlé jako keď máš druhé také zlé, takže už len aby nám to vyšlo 😀

krista
autor
10. pro 2008

Miselin tak to mám z tebe a Domči obrovskou radost, to máte k Vánocům dáreček, však? 😵
Neboj nikde Domču nevykydneš 😀 Myslim si, že si docela zvykneš na to 🙂 A s těma dětma máš určitě pravdu... Kristýnka je taky poslední dny trošku lepší... ale vypozorovala jsem, že tohle mívá vždycky když načne nový měsíc (v PO jí bylo 9.měs.) trvá to pár dní a pak to začne znova, takže já nevěřím že mám vyhráno. A chci jí učit na nočník, ale příšerně se tam vzteká, to jsou hysteráky... no pořád je to vzkeloun uvztekanej 😝 Teď se pořád šušňala a šolíchala tak jsem jí dala chrounit, aspoň že mi docela usíná sama poslední dny a v noci spí taky dobře... ale jak říkám nejspíš nemám vyhráno, to budou zase jen vyjímky 😀 A kdy bude u vás druhé když jsi to nakousla? 😀

Denisab nemohla by si mi jen tak pro zajímavost zjistit kolik stojí dvojkolečko? 😀

zuzkagu
10. pro 2008

miselin daj kontakt na tu pani či ti ho objednala, ja potrebujem to dvojkolečko a písala som jej súkromnu spravu a ešte mi neodpísala
dakujem
zuzana

miselin
10. pro 2008

Neboj Kristo ono sa to upraví, aj Domči sa tie zlé dni stále vracajú ale už čoraz menej a blahoželáme k 9 mesiačkom 😀 😀 Kristýnka už bude aj bežkať, nato aká je uplačkaná tak je aj veľmi šikovná 😉 A ja idem Domči kúpiť šerblík pod stromček, lenže podla jej správania sa z neho vykydá hneď ako si naň sadne lebo ona keď sedí tak začne tak strašne šantiť, že vždy padne 😀 😀 No ale sa teraz už na nej strašne dosmejeme ale len do vtedy kým ju zase nechytia tie hysteráky, ale tie sú už chvalabohu len niekedy 😒 To druhé by som chcela tak nejak za dva roky, aby som už nešla do práce a odkrútila si rovno celú materskú naraz bez prestávky, no len ešte musím spracovať starého ,lebo tomu sa moc do druhého nechce. Ale keď je Domča dobrá tak aj sem tam povie, že ešte uvidíme, takže dúfam, že bude, lebo budú potom musieť prísť na scénu ultimáta 😀

miselin
10. pro 2008

Zuzka ja som Denise písala aj na email ale tam mi neodpísala tak som jej napísala sem do IP a už mi teraz aj odpísala, tak ešte vyskúšaj to IP a ak by ti neodpísala tak by som jej povedala nech to zistí keď mi príde to koliesko

zuzkagu
10. pro 2008

Miselin ja som jej písala cez IP ale zatial nič, tak ťa poprosím o zistenie toho dvojkolečka čo by to stálo a ak do 1000 Sk tak by som to chcela ja mám MOON t3
Dakujem
Zuzana

denisab32
11. pro 2008

Zuzkagu i Miselin, ospravedlňujem sa, že ihneď nereaugujem, mám toho trošku veľa 😖 , určite aj maily čítam 🙂 a myslím na to, ale občas ma treba bombardovať 😉