• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenosti s kočárkem Quinny Buzz?

26. března 2013 
Nevíte někdo, jestli se na buzze dá připevnit ten skejtík pro druhé dítko?
12. lis 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdyby to někoho zajímalo, tak jde :slight_smile:
18. lis 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte někdo, proč se mi buzz za jízdy sám skládá? jedu, trošku zatlačím na rukojeť (třeba když najíždím na chodník) a začne se to skládat. Na to, jak jsem se na něj těšila, tak ujedu 5m a jsem nepříčetná
30. lis 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zajmalo by me, jake mate prebalovaci tasky na quinny buzz 3, ktere se daji upevnit na rukojet. Predem moc dekuju za odpoved.
10. pro 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lexxa24 Já už pár dní přemýšlím, jak si ušít tašku na rukojeť, sice teda menší než přebalovací, ale myslím, že to půjde. Hlavně si myslím, že musí být rukojeť z bočních stran i z přední strany obepnutá cvočkama nebo takovou tou gumou, co má v sobě dírky, tak na knoflíček.
10. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja na to siti moc nejsem :frowning2: a tak by me zajimalo, ktera taska na nej sedi.. asi budu muset vyrazit do kramu a vyzkouset, i kdyz jsem chtela nakoupit pres net, je to levnejsi...
Mas dobry, ze umis sit :wink:
10. pro 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lexxa24 Já teprve začínám, takže jen povlak na polštářek, to jo, to zvládnu :D Ale v obchodě by mohli něco mít a když ne, na přidělání pásku se cvočkem ani žádnej talent nepotřebuješ :slight_smile: Nebo třeba někdo na MMB to může i prodávat, těžko říct.. přeju šťastný výběr :grinning:
10. pro 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pokoukam, uvidim :slight_smile: ona existuje origilal quinny taska: http://www.amazon.de/Quinny-65001850-Nappy-Speedi-Raven/dp/B001BGU6TC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1291972217&sr=1-1 jenze tezko rict, jestli na jen pujde... pisou tam ze je na speedy.
Tak at se podari :wink:
10. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem měla tašku kaiser, je super, a na buzze se přidělávala pomocí suchého zipu na karabinách.
Tam je to i ukázáno. Sice dražší, ale fakt super.
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=2634398
10. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lexxa24 Tu jsem měla na speedim a padala mi jako dolů, nebo jsem to možná neuměla :sunglasses:

@kacka.l Vypadá dobře, to by se dalo přidělat i k normální tašce.
10. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodám kolo do terénu na buzze, PC asi 1600 Kč, nyní 1200.- +pošta, rychlé jednání = sleva ! Málo ježděné, měli jsme ho jen na zimu.
9. dub 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim kdyz se buzz slozi, co se kde zacvakne, aby se sam nerozkladal? dekuju :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska na levé straně na rukojeti je dole takový kroužek, ten vytáhni (je na provázku) a zahákni dole u kolečka.. Jde to docela ztuha, chce to cvik :slight_smile: pozor, rukojeť musí být na nejkratší úrovni (úplně zatažená)
17. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsem se chtela zeptat na madlo - pasuje tam napr. i madlo chico jako na speedi nebo jen original? dekuju :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte, jestli jde pridelat stupatko/skejt pro starsi ditko? diky :slight_smile:
27. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska jo jde.. dokonce jsem ho už někde i našla.. myslím že je to tohle:
http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&id=469&kat=23
27. črc 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. črc 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
prodávám buzze v limitované edici pro holky i kluky, kuk na bazar :wink: Spěchám na to, takže sleva možná!
27. srp 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte někdo buzz 2011?? zajímalo by mě jak se liší od starších modelů.
30. srp 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jemi myslím, že se nijak neliší, krom toho, že má pouze jednu sedačku a to polstrovanou - něco mezi předchozími typy, možná se mýlím, ale myslím,že to je vše. Já si teď objednala buzze ze starší kolekce.Budu mít 2 sedačky a navíc v barvě, kterou miluju.
6. zář 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanynka
já už i zapoměla, že jsem zde psala :slight_smile: Zjištovala jsem si to v libfinu. Je tam jedna polstrovaná sedačka (širší...) a má 3 dírky na nastavení pásů. Lze na ní upevnit buzz box (který se ale už neprodává), ale bohužel na něj nejde upevnit sada do každého počasí (prý nemá zipy na které se upínala). Polstrovaná sedačka se upíná na konstrukci pomocí nějakých drážek, které na starém kočárku nejsou, takže na starý kočárek nová polstrovaná sedačka nejde (ale šla by vyměnit sedačka cela), jak je to opačně, jestli mi pujde na novou třeba XL vložka ještě nevím.
7. zář 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jemi aha, teď čtu o té sedačce.. tak já teda na tom svém už drážky měla :slight_smile: Možná na tom prvním obrovském buzzíkovi to bude jinak..
7. zář 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,potrebovala by som poradit,kupila som tu na bazare kocik quinny buzz a ta konstrukcia je akasi rozhegana,kocik preberal moj brat a jemu tvrdili,ze je to tak "normalne",dalsia vec co sa mi nezda v poriadku,sportova cast toho lehatka je tiez akoby pohybliva,maleho ak donho posadim,hore dolu sa kmitá,inak je kocik super fajn,len neviem ci je toto u buuzikov normalka,a ci sa to da nejako riesit :confused:
13. říj 2011 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,potrebovala by som poradit,kupila som tu na bazare kocik quinny buzz a ta konstrukcia je akasi rozhegana,kocik preberal moj brat a jemu tvrdili,ze je to tak "normalne",dalsia vec co sa mi nezda v poriadku,sportova cast toho lehatka je tiez akoby pohybliva,maleho ak donho posadim,hore dolu sa kmitá,inak je kocik super fajn,len neviem ci je toto u buuzikov normalka,a ci sa to da nejako riesit :confused: dakujeeeem
13. říj 2011 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda preco mi sem prispevok pridal 2x :grinning: pardon
13. říj 2011 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana Mohu se zeptat, jestli s tim koleckem do terenu je mozne jet treba do lesa nebo zda to vydrzi provoz po kostkach?díky za radu
18. říj 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdy00 ahoj, úplně v pohodě :wink: My nakonec měli i 4 kolku a ta se mi zdála úplně nejlepší, i v lese jsme jezdili
18. říj 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jazmina83 kmitá? to asi normální nebude, buď ho vrátit, nebo ho pošli do libfinu do servisu, oni ho seřídí, a když si tam zavoláš, řeknou ti kolik tě to bude stát :wink:
18. říj 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana ja s nim idem do servisu,nech ho skusia dat dokopy,ta zenska mi peniaze vratit nechce a uz mi nereaguje ani na spravy :angry:
18. říj 2011 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek