Návod na kočárek Maxi-Cosi Taxi. Máte někdo?

dandinka
3. črc 2009

Ahoj všem,
mám prosbičku - nemáte někdo návod ke golfkám Maxi Cosi Taxi? Koupila jsem použité bohužel bez návodu. I když mi paní slíbila, že mi otázky ohledně skládání odpoví, tak přece jen bych radši i ten návod.
Budu vděčná za odkaz na netu nebo přímo návod. Díky
🙂

gucci
3. črc 2009

zkus se mrknout na maxi-cosi.com anebo kontaktovat nějakého prodejce zmíněných golfek 😉

jana.sun
3. črc 2009

Dadi, já ho mám - ale jen kreslený - zkusila bych ti ho naskenovat - ale až bude mm doma - moc s tím neumím - kdyžtak mi pisni do IP e-mail, jestli teda budeš mít ještě zájem, ju 😉

dandinka
autor
3. črc 2009

jana.sun: díky moc, myslím, že ta kreslená část návodu bude snad ještě lepší, myslím, že to bez toho popisu nějak zvládnu. Zatím se mi teda kočár podařilo složit, nasadit autosedačku, ale zpět už mi to nejde. 🙂 Posílám IP s mailem

momonka
3. črc 2009

ahoj,
já bych rovněž potřebovala pomoc. Koupila jsem použitý maxi taxi city jenom do auta na autosedačku, ale absolutně nevím, jak ji tam dát ten ADAPTER, vypadá to jakoby k tomu vůbec nepatřil. Návod na maxi-cosi.com je na nový typ, adapter i na korbu a já mám asi starší jenom potřebuji připevnit adapter.
Diky za pomoc.

dandinka
autor
5. črc 2009

momonka: já si taky koupila starší maxi taxi do auta na sedačku a kupodivu to je jediné co se mi podařilo - nasadit vajíčko na konstrukci. Já to zkusila naopak - adaptéry strč do vajíčka, tam to jde snadno, je jen jedna možnost. Pak si vem vajíčko s adaptérem a dej nad golfky tak, že stojíš za golfkama, jako bys je chtěla tlačit a vajíčko máš čelem k sobě. To ti už ukáže kde asi adaptér nasuneš - je tam taková drážka do které se adaptér nasune a zajistí se sám vyskakovacím kolíčkem (pro vytažení adaptéru musíš zamáčknout). Mně se to takto podařilo celkem v pohodě.
A máš jen čistou konstrukci? Mylím, bez té části na sezení. Možná proto, ti ten adaptér nejde nasadit. Já je dostala úplně rozložené, sedací část bokem, takže tam ty adaptéry nasunout šly. Ale zatím jsem s tím nic víc nepodnikala.
Jana.sun viz výše byla tak hodná a poslala mi naskenovaný obrázkový návod, snad se nebude zlobit, když ti to přepošlu. Doufám, že to pak zvládneš. Taky se mi teď podařilo na googlu najít návod na staré Maxi Taxi, ale je v angličtině. Pokud bys měla zájem, pošli IP s mailem.

momonka
7. črc 2009

dandinka:
hned zitra to vyzkouším, děkuji moc za super popisek. Mám je celé, konstrukce i část na sezení. Ráno se na to vrhnu. prosim pošli mi i ten návod. Já našla jenom ten novější, kde už je ten adaptér i pro hluboké lůžko.
děkuji moc. hezký večer.

dandinka
autor
8. črc 2009

momonka: pošlu, ale nezapomeň mi poslat e-mailovou adresu

momonka
9. črc 2009

promin, hlava děravá...posílam IP

medagu
22. kvě 2012

@jana.sun Ahoj, mám velkou prosbu. Koupila jsem z druhé ruky sportovní kočárek maxi cosi taxi speedi, ale neumím ho úplně složit. Pokud máš ještě návod, mohla bys mi ho prosím poslat. Díky Jana

jana.sun
25. kvě 2012

@medagu ahoj, moc se omlouvám, ale už ho nemám, zkoušela jsi hledat někde na netu - nebo na jejich stránkách? Zkus mi nafotit, v jakém stavu ho ted máš, třeba ti budu moci pomoct takto 😉