Neonato Puro. Na co je ta železná tyč u sportovní verze?

tez83
26. bře 2021

Holky,prosím o radu.
Mám kočárek Neonato Puro Urban,od kamarádky z druhé ruky.V krabici u sportovní verze je železná tyč...nevíte někdo,na co ta tyč je?🤷😁

jirovapa
26. bře 2021

@tez83 měla jsem tento kočárek a byla jsme s nim spokojená. Chlap ho skládal a teda nevybavuji si, že by mu přebývala nějaká tyč 🤷‍♀️. Klidně zkuste poslat fotku 🙃

tez83
autor
26. bře 2021

@jirovapa to ráda slyším...😉Já měla u starších dětí Jane,také jsem s ním byla spokojená,a tento vlastně ještě pořádně nedokáži posoudit,zatím pouze stojí v chodbě.Tyc vyfotím a zašlu v neděli nebo po víkendu...

jirovapa
26. bře 2021

@tez83 já měla tento kočárek u první dcery po nepovedeném prvním kočárku. Dcera v kočárku Neonato Puro Urban velmi rychle usnula (oproti předešlému Tako Acoustic, kde prostě nechtěla usnout) a ve sporťáku byla úplně nadšená. Korýtkové sezení bylo pro ní nejlepší, protože sama začala sedět až po 1 roce, takže tady stačilo jen z ležení malinko popozvednout a hned viděla na svět a byla spokojená 😊.

tez83
autor
27. bře 2021

@jirovapa jeee,tak to už se těším...jako takhle esteticky se mi moc líbí,tak snad se i našemu prckovi v něm bude líbit jako Vaší dcerce.😉❤️

tez83
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tez83
autor
31. bře 2021

@jirovapa ahoj,omlouvám se...já si až teď vzpomněla na tu tyč...budu ráda,kdybys věděla,na co je...🤷

veronka_123
31. bře 2021

@tez83 když si dobre pamatuju tak se davala do toho ramu, jakoby zespodu sportaku. Asi aby to bylo pevnejsi a drzelo to tvar 🙂

tez83
autor
31. bře 2021

@veronka_123 jeee,super!👍😁Tohle přesně i přítel říkal.Me jenom mátlo to,že kdyz mi kamarádka kočár předávala,tak měla nasazenou sportovní verzi a tyč byla v krabici.
Děkuji moc!