Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Neonato Puro je, jak název napovídá, moderní kočárek čistých linií. Jednoduchá konstrukce s velkými předními i zadními nafukovacími koly hravě zvládne i nerovné chodníky anebo terén. Pro co nejhladší jízdu je taktéž měkce odpružená. Rám - výplet kol je namísto obvyklého plastu vyroben ze směsi hliníku pro co nejvyšší odolnost.

Korýtkové sedadlo můžeš na konstrukci otáčet a v obou směrech naklonit až do ležící polohy. Jeho výšku, stejně jako i výšku vaničky nebo autosedačky, můžeš regulovat ve dvou polohách. Na stejný rám, na kterém je zipem připevněná textilie sedadla, nasadíš pomocí zipu i textilie hluboké vaničky Urban. Stříška je společná pro sportovní sedadlo i pro vaničku. Od roku 2017 najdeš na stříšce přidaný výklopný kšilt, vylepšený byl i zvýšený zateplený nánožník vaničky a hladkost otáčení předních kol.

Puro se obvykle prodává v dvojkombinaci s přebalovací taškou a volitelnou autosedačkou. Na výběr máš dokonce dva typy vaniček - kromě známější prostorné skládací vaničky Urban je v nabídce i novější, samostatná pevná autovanička s polohováním a větráním ve spodní části Solid. Puro si můžeš také od základu barevně nakonfigurovat podle svých představ - kromě barvy potahů stříšky a potahů základu sedadla a vaničky si můžeš zvolit i stříbrnou anebo černou barvu konstrukce. Dokoupit si můžeš i zateplený fusak do sportovní části. Pro rok 2018 vyšel Puro i ve speciálních barevných edicích kolekce NeoPop.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 61 × 94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
92,5 × 61 × 38,5
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
17
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.