Pláč v kočárku - nemůžu ji utišit, jak to řešit?

alvapcz
20. črc 2018

Ahoj, mám skoro 7 měsíční dceru a vždy v kočárku krásné spala a usla skoro hned.. Ted ji jdou zuby a me v kočárku totálně vyvádí a řve tak ji musím nést pak na rukou.. Mel někdy podobný problém? Už jsem zoufalá ..😕

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
kizii
20. črc 2018

@alvapcz Treba chce byt jen u tebe, nezkousela si ji dat do satku? 🙂

kejt29
20. črc 2018

Mi rvali oba kdyz jsem prejela pres diru (klidne mensi), asi je to zabolelo 😞

verionka
20. črc 2018

@alvapcz Také jsme to tak měli, cca od 3,5 měsíce, tak jsem ho pár měsíců místo v kočárku nosila v nositku a cca v deseti měsících, když začal sedět, tak se vrátil do kočárku, tentokrát už sporťáku a vše v pohodě, nositko bereme už jen na výlety, kam se nedá s kočárkem 😊

leneee
20. črc 2018

@alvapcz nepomuze dat ji na brisko aby chvili koukala ven? Nebo radeji nositko/satek 🙂 a nebo zkusit sportak do pololehu a pokud sedi tak klidne at kouka ven...

mourovatakocka
20. črc 2018

Měla jsem naprosto stejný problém, asi od peti měsíců jsem nikdy nevěděla, jestli mě dcera nechá aspoň nakoupit nebo začne vřískat už cestou do krámu.. pak si začala sedat, zlepšilo se to a časem jsem ji strčila do sporťáku. Sice pořád v kočárku moc nespí, ale už to není o strach s ní vyjít z bytu. Přikláním se k názoru, že nic nevidí a nudí se.

ivuska1986
20. črc 2018

@alvapcz ahojky, mala mi krasne v kocarku spinkala do pul roku, pak nastal totalni bojkot. Takze ven chodime v nositku, tam uspim a prendavam do kocarku, takhle uz ctyri měsíce. Jinak kdyz male lezou zoubky, odmita lezet na zadech.

ladyhacek
20. črc 2018

buď sporťák aby viděla nebo šátek/nosítko

cuuza
20. črc 2018

Jj, dva měsíce bojkot, začal konečně sedět a muže koukat ze sporťaku a je šťastný jak blecha. A ještě šťastnější, když muže někde lézt na hřišti 👍

jankol
20. črc 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@alvapcz A mas ji porad v korbe? co vyzkouset ji dat treba do sportovni verze? Pak me napada treba ji vzit do satku nebo nositka?

ariadna12
21. črc 2018

Hlavu nahoru, Calgel do pusy primo na misto, kde vyrazeji zoubky, silikonove ci tvrdsi kousatko, u nas spis si prcek oblibil to mekci, krupky nebo susenky na 1.zoubky (nutno papat pod dohledem, riziko vdevhnuti). Nebo nosit v nositku treba.

alvapcz
autor
21. črc 2018

No prave jsem dala sportak a ještě větší problém.. Začala se tam točit už úplně . no uvidim a zkusim vydržet.. Mám problémy se zády a představa ze ji musím nosit je dost špatná...

garalela
21. črc 2018

@alvapcz no bohuzel se neda nic delat, jestli chce byt u tebe tak se te na zada ptat nebude. Mne se narodilo silně kontaktni miminko a od porodu mam takové bolesti kostrce, ze si jeste ted pul roku po nem nesednu. A musim nosit, protoze v kocarku krici, vis co to je cely den bez pauzy na sednuti ? jinak s tim nosenim je fajn, ze si zada zvykaji prubezne nak dite pribira.

23363
21. črc 2018

A není to tím, že se jí mění potřeba spánku a už tolik spát nepotřebuje?

anguly
21. črc 2018

Joo, tak to by mě taky zajímalo co s tím. Já mám teda podobný problém s čtyřměsíčním synem... Ale už od narození... Je to fakt masakr. Já ani tak nepotřebuju, aby spal, ale fakt už jsem byla zoufalá, když jsem musela se starším do školky a on každý den celou cestu prohysterčil (tam i zpátky)
Ale teďka jsem vypozorovala, že nesnáší semebenší drncání...
Je naštvaný, když nevidí...
A když je trošku víc horko, radši vůbec nevycházíme... v šátku, kde je chvilku déle spokojený, bysme se v tědlech vedrech uvařili oba... A on prostě nesnáší kočárek, protože se v něm vaří... Když už někam fakt potřebuju, hodím mu přes střechu kočárku mokrý chladící ručník a přijde mi to o chlup lepší... (ale bohužel žádný zázrak) a když teď nebyli ty vedra, tak to nebylo tak hrozný... Ale on má prostě trošku studený ruce, nožky... ale spocený záda a už je prostě šílenený hysterák...

amaliekvidova
21. črc 2018

@alvapcz Měli jsme to samé. Od pátého měsíce do roka jsme nosili v nosítku. V kočárku řvala jak tur. Nepomohlo nic, zkoušela jsem různé kočárky a polohy. Pak ze dne na den se ji tam líbilo. Chce to zkoušet každý týden aspoň jednou. Jinak nosit.

monaluza
21. črc 2018

Syn mel take obdobi mezi cca patym a sedmym mesicem, kdy v kocare vyvadel, protoze ho nebavilo lezet, takze jsme mohli ven jen v dobe jeho spanku dopoledne tak na hodinu, nakupy musel obstaravat manzel, "vencit" starsiho (ten zase pobyt venku miluje) nam chodil deda. Preslo to na jare, jak se odhodil fusak, sel do kocarku na bricho, vyhrnout strisku, koukal ven a bylo po problemu...