Pozitiva a negativa kočárku Dorjan Prestige 2 Butterfly?

momchery
13. kvě 2015

Kdo má kocarek Dorjan Prestige 2 Butterfly prosim pisnete mi Vaše dojmy na tenhle kousek; -) Děkuji; -)

lendulos
13. kvě 2015

Máme Prestige Harmony, myslím, že rozdíl je jen v designu a jsem maximálně spokojená!! 👍

momchery
autor
13. kvě 2015

A váha Vam nevadí? A je dobře skladny v kufru auta?

lendulos
13. kvě 2015

Váha mi nevadí, když dávám do auta, dávám stejně zvlášť podvozek podvozek a korbu... A máme Ford focus combi, takže se nám tam vejde bez problémů 🙂

makak21
13. kvě 2015

Mam Prestige butterfly a nemenila bych. Jezdi se s nim super, je lehoucky na jizdu a ohledne skladani, kdyz nekam jedu, tak beru jen autosedacku a podvozek s adapterama a to se sklada v pohode 🙂 negativa nemam zatim zadna 🙂

meindzi
13. kvě 2015

Ja osobne mam kocarek Danny Sport Prestige Basic /viz obrazek/. Mam ho 17 mesicu, ted se uz asi delaji trochu jine - kos je jiny urcite. Vyhody - dobre se s nim jezdi, lehce se ovlada, vypada hezky, je prostorny - jak vanicka, tak sportak, je tichy, nic nedrnca, u sportaku moznost presunuti madla nebo jeho sundani - na mnoha kocarcich je madlo pevne, tady jde s nim soupat. Nevyhody - u vanicky neni dostatacne velike stinitko - proti vetru nebo slunci. Dcerka se narodila v prosinci a aby na ni nefoukalo, tak jsem skladala vyse deku, pak kvuli slunicku jsem koupila clonu. Spatne se odbrzdovala brzda - to jsem slysela uz u vice maminek s Dorjanem. A pro mne osobne jedna hodne velika nevyhoda u sportaku - nanoznik. Ten jde uchytit jen na jedno misto. A kdyz je dite trosicku mensi, tak ma horni cast nanozniku pomalu u pusy, takze aby se mala mohla trochu hybat a mohla mit rucicky normalne venku, nanoznik jsem nemela uchyceni, jen tak jsem jeho casti nekam zasunula, coz znamenalo neustale posouvani nanozniku nahoru. Ted, kdyz jezdime bez nanozniku, je vse v poradku. Dcera ma 12,5kg, nikdy nebyla drobek a mista tam ma porad dost.

adji
14. kvě 2015

Já jsem naprosto spokojená... Lehký, snadno se ovládá, jednoduše měníš krobičku za autosedačku a má pěkný design... Všichni mi ho hrozně chválí 🙂 Když jsme ho kupovali, tak i prodavačka říkala, že je to jedna z nejlepších značek. A v Dtestu dopadl jako jeden z nejlepších, tak na tom asi něco bude 😉