• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prakticky o kočárku Valco Baby Zee Zoom Jet

24. července 2013 
Ahoj maminky, máte ho některá doma? Jak jste spokojené - nespokojené? Jaké má výhody, na co si dávat pozor, čemu se vyhnout? Na ulici jsem ho zatím nepotkala, takže nebylo koho se zeptat přímo v terénu a sami uznáte, že ježdění po prodejně a venku je sakra rozdíl :wink: Díky všem za příspěvky.
22. led 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Žádná ho nemáte? :fearful:
28. led 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už jsem ho jednou v brně potkala, ale více potkávám jeho dvojníka od bebe beni - izzy :grinning:
12. črc 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravímm Vás, tak jsem si ho právě pořídila. Pokud nezapomenu, tak Vám za týden napíšu. Ale dle všeho by měl být super! Dlouho jsem koupi ala golface promýšlela, protože mame concord fusion a ten je opravdu dobrý kombinovaný kočárek. Je ale trochu mohutný a nevyhovuje mi sklápění zad. Navíc jsem dlouho hledala podobně dobrý, lehký, ne tak robusní, za příznivou cenu. Kamaradka mi moc vynachvalila Valco Latitude, ale mě tříkolky (byt se zdvojeným kolem) nevyhovují, takze verze zee byla jasná volba. Drzte mi palce!
24. črc 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je tricetistránková diskuze na téma Bebe Beni Izzy a Valco Zee
emimino.cz/diskuse/bebe-beni-izzy-2012-95453/

mejte se!
24. črc 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Tvůj příspěvek