Příslušenství ke kočárkům. Rady, zkušenosti

sisa32
8. bře 2009

Ahoj maminy a budoucí maminy. Zakládám tohle téma, protože mám celkem problém sehnat origoš věci ke kočárku a určitě nejsem jediná. Konkrétně sháním nánožník na Slaloma v barvě marine.

Takže jestli si chcete vyměňovat zkušennosti a rady, tak pište pište, snad to některé z nás pomůže. Díky.

astrane
8. bře 2009

originál díly se těžko shání...-leda že někomu ukradnou kočárek a něco mu zůstane doma a nebo se rozbije....a to bývá docela málo...
Já většinou koupím neoriginál-jde mi k jednomu kočáru černá a k druhýmu modrá+ žlutá tak to ještě jde....ale na Slalom by to asi vypadalo nic moc....a barva by byla jiná.tak hodně štěstí při lovu...
Občas se něco objeví na MMB,ale to bývá fakt málokdy...

atreides
8. bře 2009

tady paní šije hodně věciček a myslím, že i na janéčko

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=195994

kikimaruska
8. bře 2009

Od této paní mám též vložky do kočárku...šije toho dost, taky jí doporučuji 😉 a vybereš si barvičky a kombinace jaké chceš 😉 a za menší cenu...

sisa32
autor
9. bře 2009

Holky díky, na tuhle paní odkaz mám, ale chtěla bych vědět od někoho, kdo má ten nánožník, jak to vypadá, jak pasuje atd. U mě to zatím není s tím nánožníkem akutní, sháním ho spíš na příští podzim a zimu. Ale protože se shání těžko, dávám inzeráty už teď. Když neseženu orig., tak tenhle určitě objednám. ještě jednou díky.