Kočárek 4baby Guido, Baby design Tiny nebo Fortuna?

madmk
29. kvě 2014

Maminky, mám takový problém, protože se nemůžu rozhodnout při koupi kočárku a ráda bych od vás slyšela vaše zkušenosti s těmito kočárky. Sháním nějaký lehký, dobře skladný, odolný kočárek "golfáč" na takovéto cárání na nákupy, na výlety atd. Ráda bych od vás slyšela, jak jste s kočárky spokojeny a hlavně jejich negativa. Budu ráda za cokoliv 🙂 Pište 😉

lenicka07
29. kvě 2014

@madmk Ahojky, já teda nemůžu srovnávat, protože jsem jiný golfáč než ten co mám, nevyzkoušela... Mám 4 baby guido.... výhody bych viděla: nízká pořizovací cena, dobře vypadá i po delším používání (je prakticky netknutý), naše dítě se v něm rádo vozí, takže je asi i pohodlný, má docela pěkný a velký košík... nevýhody nevím: možná může mít horší jízdní vlastnosti oproti jiným (ale jiné jsem fakt nezkoušela, takže nemůžu srovnávat), já jsem si na něj zvykla, takže se mi s ním už jezdí dobře, ale do nějakého náročnějšího terénu není (ale to asi žádný golfáč)... a na jednu věc jsem nepřišla, a to je polohování zad aby byl sed víc vzpřímený (možná jsem jen něco nepochopila... kupovala jsem ho bazarový a návod nemám) a našemu děcku je to stejně jedno, protože se stejně už zádama neopírá, takže jsem po tom ani nijak nepátrala. Já jsem potřebovala jen něco na krátké popojíždění, případně na nenáročný výlet, takže proto jsem nepídila po ničem dražším... Jinak je pěkně skladný a lehký...

madmk
autor
30. kvě 2014

Jéé, děkuji za tyto informace. Ještě by mě zajímalo, zda není místo na sezení malé? Dívala jsem se na něj v obchodě a přišlo mně velmi malé, ale to je asi jen dojem. A boudička stíní dobře dítě před sluncem? Díky za info