Kočárek ABC Design Viper vs. Moon Nuova

pesulinda
13. lis 2017

Ahoj holky, jdu za váma s prosbou o recenze, rady nebo tipy.
Mám tyto dva favority a nemužu se rozhodnout který by byl pro nás lepší.
Jsme normální městská rodina která ale jezdí na výlety takže skladnost do auta je duležitá a zaroven nechceme jezdit po lese nebo po skalach ale chceme obcas na nejaký hrad takže nás vždy nečekají jen nejaké asfaltové cesty.
Máte některá zkusenosti s temito kočárky a poradíte jaky by se pro nas hodil více? Mimčo čekáme v březnu takže je ještě čas, ale.. znáte to :D
Pokud máte nejaké jiné tipy na kočárky které jsou v teto cenové kategorii ( protože i to je pro nás duležité- max 12 000 za dvojkombinaci) budu ráda. Děkuji moc všem. 🙂

pet_8
13. lis 2017

Ahoj, rozhodovali jsme se mezi ABC design viper, Moon nuova city, Baby design husky. Muj osobni nazor, ABC je fajn bez zateze, jakmile jsem tam dala zatez, uz se mi s nim hur jelo, zatacelo. Je takovy monstrozni na pohled. Do prirody ale super. Sportak se mi moc nelibil. Moon je stylovka, nevyhoda urcite u modelu 2017 u hluboke korby striska, ktera je hodne otevrena, ale na 2018 je uz ok. Baby design houpe jako jediny z tehle jmenovanych, ale je to takova tuctovka a trochu jsem se bala polske vyroby. Dobre se tu sundava korba. U nas vyhral moon, az na tu strisku, nemoznost napolohovat strisku a horsi zapinani poklopu nad nozickama u hluboke korby jsem spokojena. Jezdim asfalt s dirama, travu, kaminky a sterk. Vse ok, aretace kolecek pomaha lepsi jizde.

pesulinda
autor
13. lis 2017

@pet_8 Děkuju moc 🙂

zuzaaaaa
13. lis 2017

@pesulinda Ahoj též máme Moon. Já osobně jsem na korbičku žádné nároky neměla. Otevřenější je, ale na léto dobrý🙂. Zajímal mě hlavně sporťák, aby šel do lehu, otočit oběma směry, má dlouhou stříšku. Jezdíme od července a bez problému. Sporťák vytahnem tak za měsíc. A jak píše @pet_8, bála jsem se poláků a vzhledově se mi moc nelíběj. A do auta pohoda, lehoučkej, rychle se rozkládá. ABC mi přišel těžkej.

elodii
13. lis 2017

Máme také nový model Moon Nuova City a jsem spokojená. Kočárek jsem vybírala dlouho, nechtěla jsem za něho dát x tisíc, ale přitom jsem chtěla, aby byl kvalitní, ne Polský, zvládnul terén a vypadal hezky....
Je lehký, hezky se ovládá i jednou rukou, sporťák je prostorný a hlavně ten design není okoukaný 😉

wimbledon78
7. únor 2018

@zuzaaaaa ahoj. Mohla bych se zeptat jak se ti jezdi se sportakem? Moc dekuji za sdileni zkusenosti 😊

zuzaaaaa
7. únor 2018

@wimbledon78 ahoj, no je trosku tezsi, oproti korbicce teda😃 ale v poho, supr je ta prodlouzena striska. Ale my jezdime hlavne ve meste na normalnich cestach, za tu cenu jsem spokojena. Nevrze a male se tam dobre spinka. Kdybys chtela neco jeste vedet, klidne pisni 😊

wimbledon78
8. únor 2018

@zuzaaaaa Dekuji, to jsi hodna😊 Jeste by me zajimalo, zda je stabilni? Cetla jsem v recenzich na starsi typy, ze se prevraci s taskou a je spatne ovladatelny pokud nasadis sedacku proti smeru jizdy. Dokazes honridit jednou rukou? A co obrubniky, zvladas lehce? My taky shanime mestsky kocarek, a libi se mi Moon Scala, jenze dost stoji, takze bych chtela, aby byl pouzitelny i ten sportacek. 😊

wimbledon78
8. únor 2018

@zuzaaaaa Jo a co fusak, drzi ve sportacku? Neujizdi? Jaky pouzivas?

zuzaaaaa
8. únor 2018

@wimbledon78 fusak mame little angel mazlik, supr, moc doporucuje a nesjizdi vubec a je tam fakt teploucko. Ma vzadu i nejakou pritiskluzovou nasivku. Korbicka se jednou rukou ridit dala luxusne, tady se chvilku da, ale uz ne tak dobre. U obrubniku nadzvedavam predni kolecka. Stabilni je, zkusim ti zitra otocit sportak a napisu ti. Urcite bych to nedoporucila do terenu. Mne se libil strasne Cybex, ale proste ta cena je jinde.😞😃

wimbledon78
8. únor 2018

@zuzaaaaa ty si zlata, moc dekuju! 😊

zuzaaaaa
8. únor 2018

@wimbledon78 nemas vubec zac😊