Německý kočárek Moon Nuova, máte zkušenost?

lenulka7
26. lis 2015

Holky,
po velkém průzkumu, jsem se dostala k tomuto kočárku.
V obchodě, kde mají kočárky asi 30 značek ho mají rádi a rádi ho doporučují.
Odpružená i přední kola atd. Sportovně elegatní jak jsme si představovali,
ale chtěla bych znát zkušenosti hlavně maminek, kterého už mají.
Jaké jsou vaše zkušenosti po měsích či letech používání?
Chtěli bychom více dětí, proto chceme investovat do nového kočárku,
je to ale velká investice, tak mě zajímá Váš názor.
Na co si dát pozor? Kazí se atd?
V čem vidíte jeho nevýhody?
Děkuji moc všem za všechny odpovědi.

tyri
7. pro 2015

Ahoj, za mne můžu Moon jen doporučit. Před deseti lety jsem měla sporťák a byl super široký, malý v něm byl už od 1/2 roku, pač vážil 8 kg a do sportovní Inglesiny se mi s fusakem nevešel. Bohužel nyní řeším úplně stejný problém, ale ještě s větším děckem, malý má na 5 měsících 10kg a Moon je trošku jiný, ještě jsem ho live neviděla, ale čeká mne obrážení krámů, abych mohla porovnat šířku. Jinak kočar jsem předtím používala snad do dvou let a golfky nekupovala, byl variabilní a prostorný a samotná kolečka se mi vešla za sedačku řidiče do Matize 🙂

lenulka7
autor
8. pro 2015

@tyri
Děkuji moc za vaši odpověd.
Mají ho vystaven v aaakocarky v kobylisích i s nejnovejsim Moon Tregg ale tam mi nevyhovuje konstrukce protoze to ma pak horsi pristup do kosiku. Cena podobna

tyri
11. pro 2015

dnes mi právě došel Moon Leo, ta taštička pro mimi je směšná, ale sporták je OK, až na to že pro nás stále tip top, takže budu vracet. Takže nemohu doporučit od narození a to nemluvím o tom, že němci nedodávají nánožník, protože ho ani nevyrábí. Máme doma Inglessinu Ontutto a ta má snad nej korbičku, kterou jsem dnes viděla- byli jsme se juknout v Kunraticích v dětském domě. Bohužel jsme pořízci a tak sporták je nám už teď malý- úzký, Jestli počítáte s většími dětmi, zkuste juknout na Hartan, který je pohodlný i variabilní. Prostě před deseti lety byl mnohem větší...... omlouvám se, jestli jsem tě uvedla v omyl ☹

lenulka7
autor
11. pro 2015

@tyri
Koukni na moon nuova. Ten ma dobrou korbicku i s nanoznikem. A sportak velky a kdyz vylezou nozicky vetsnimu mimi tak muze mit nozky na kontrukci.
Tak pro me zatim porad nejlepsi.
Hartana i Inglesiu jsem videla jsem tezke a drahe ty typy co jsem chtela ja. (Nemluve o vzhledu).
Ale kazdy mame jiny vkus.
Jo ten co sis objednala ma jen soft shelf carry cot protoze je o 2 tis levnejsi prave pro ty co hlubokou nosi hodne treba do patra a nemaji auto a tim padem vajicko. Zbytek jsem nezkoumala, takze mozna i sportak.
Ja mam jen 165 cm, manzel o 15 cm viv, takze prcek by nemel byt nijak velky