Proč se mi nedaří prodat kočárek?

Snažím se prodat kočárek ABC desing s kompletním příslušenstvím i autosedačkou (viz můj inzerát), stáhla jsem už cenu na polovinu toho, co jsem za něj chtěla dostat, dala jsem ho na několik inzertních serverů a neozval se jediný zájemce. Zajímá mě, čím to je. Jestli je ta cena pořád moc vysoká, nebo o tu značku není zájem. Nevím, jestli to má ještě cenu zkoušet, nebo to mám vzdát a kočár pohřbít do sklepa. Nemáte pro mě nějaký typ?
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadja73
28. dub 2014
kazda vec ma sveho kupce, jen to chce trpelivost. 😉 jinak je kocarek moc pekny a s takovym prislusentvi se za tu cenu musi prodat.
lajla
28. dub 2014
@lrg vis popravde...lidi chteji dneska vsechno nejlepe nove a skoro zadarmo ..pokud pouzite byt v super stavu, tak nejlepe zadarmo nebo za par kacek aby se nereklo..k tomu x milion dalsich dotazu, ted nepisu jen o kocarku, ale vety jak dlouho je to pouzivane, prane, nosene , jestli je to v zaruce, nemuzu se na to za mesic prijit podivat..atd, me strasne vytaceji, bohuzel...tot moje zkusenost...a pokud ma vec minimalni vadu, tak prakticky skoro nemas sanci..strasne😞(((
bud dej lidovou cenu pokud se ho chces opravdu zbavit a vis ze ho nepouzijes..nebo zkus prodat na ty casti..nebo udelej dobry skutek a kocarek daruj...ale prijemce si opravdu dobre vyber, mnohokrat jsem se setkala s inzeraty prosiiiiiiiiiiim darujte nemajetne mamince atd a pak se podivas na profil a nestacis se divit co ta dotycna vsechno a za jake ceny prodava...
preji at dobre poridis
barinkas
28. dub 2014
Určitě je rozdíl ve značkách a i barva dle mě něco udělá.. příslušenství je možná i na škodu.. To Ti nikdo nezaplatí... jelikož spoustu věcí ani nepotřebuje..
Tvoje značka je dle mě dost běžná, kočárků je hodně, navíc je u toho dobré vždy osobní odběr,... ale máš výhodu, že jsi z Prahy...
Jinak já bych třeba trojkolku nechtěla 🙂
Já prodala kočárek 3 kombinaci PC kolem 11 tis. za 5500, paní jsme ho vezli z Ol do Brna na naše náklady samozřejmě 🙂 Měla jsem přímo v inzerátu, že po určité trase dovezeme... Ale je fakt, že byla používaná jen korba půl roku a sedačka, sporťák ne. Značka žádná luxus, byl to Bebe Beni 4Runner, ale měl krásnou tyrkys barvu 🙂 hodně lidem se líbil, když jsem s ním jezdila.
Prodala jsem přes bazoš, mám dojem nějak do 2 měsíců. Takže v pohodě ...

Pokud jsi za něj chtěla 10 tis. původně, to by určitě nikdo nekoupil, hrozně moc 🙂 za 5 se prodá, jen to chce čas...
barinkas
28. dub 2014
ještě 🙂
Jak jsem tu kdesi četla, fusaky bych prodala zvlášť... teď je jaro, mamči, co kupují kočárek použitý, většinou šetří, to asi každý uzná, tudíž chtějí jen kočárek a nechce se jim vyhazovat teď peníze za fusaky.. navíc jarní je zbytečnost dle mě 🙂 to nepotřebují... Bych to asi přefotila někde venku, jak bude sluníčko, bez fusaků, jako úvodní foto dala fotku s mimčem 🙂
giovanna2012
1. kvě 2014
Já teda s prodejem kočárku zkušenost nemám, ale brala bych to tak, že konkurence je fakt vysoká a je opravdu z čeho vybírat...čím dražší, tím asi hůře pro tebe.
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další